TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395191 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:24:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja!  (Pročitano 2502 puta)
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #11 poslato: Mart 10, 2011, 04:02:56 posle podne »

plivanje sam poceo da treniram zbog grudnog kosa... sad vec idem i na takmicenja itd... verovatno cu pokusati da razdvojim treninge.... za sad mi je prvenstveni cilj masa i da popunim ,,rupu'' kako je nazivam u grudnom kosu...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2011, 03:44:02 posle podne »

Ma nece napredovati nikako ako ih spaja,pogotovo jer je mlad,hormoni na visokom nivou..ukoliko zeli da dobije na masi neka razdvoji treninge.i u svakom slucaju dobro bi dosli pomenuti suplementi.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 10, 2011, 03:28:17 posle podne »

Svakako, zato sam mu i napisao da se specificno jos jednom izjasni oko konkretnog cilja jer mi nije bas najasniji...

U svakom slucaju je cinjenica da ukoliko spaja da mora bcaa+glutamin izmedju a nakon isto+protein is svakako slozeni uh pred takav trening.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Mart 10, 2011, 02:58:25 posle podne »

Ne ulazim u specificnost plivanja kao sporta niti se razumem u to,decko je trazio savet kako da popravi tezinu i savete u vezi toga.Ici na plivanje u trajanju od 2h a nakon toga u teretanu vodi samo ka katabolizmu....
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2011, 02:41:22 posle podne »

Plivanje je specificno Marko, upravo i treba da spaja plivanje i teretanu, obicno se prvo radi teretana pa plivanje ali moze i orbutno.

Mada ne kontam da li se takmicis u plivanju ili?

Ako ovako za sebe, i ako ti je cilj vise teratana onda svakako podeli tako kao sto ti je Marko predlozio.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2011, 02:39:34 posle podne »

Nije tesko u smislu da ne mozes fizicki izdrzati,vec u smislu tvog napredka i oporavka za treninge.u tom slucaju vezbaj u teretani svaku drugi dan.
Sačuvana
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2011, 01:39:44 posle podne »

pa u pocetku mi je bilo tesko... sad vise manje... navika... jedino da podelim 1 dan teretana 1 dan plivanje...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2011, 01:29:34 posle podne »

Tesko da ces posle plivanja moci da treniras dobro i da napredujes,potrebno je da podelis treninge pre podne i uvece.
Sačuvana
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2011, 12:54:08 posle podne »

Citao sam dosta o ishrani... trudim se da jedem zdravo... jaja riba melko jogurt piletina curetina dosta voca povrca itd itd.... imam 3 obroka na da... jer ne stizem vise...
PS- plivanje imam - pd 19 do 21 posle toga teretana 1h... preko skolske godine...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2011, 12:38:42 posle podne »

Plivanje plus teretana je velika potrosnja energije.Ono na sta prvo treba da obratis paznju je ishrana,u tvom slucaju sa nesto vise slozenih hidrata (napisi kako se trenutno hranis).
Sto se gejnera tice,mozes ujutru nakon svakog treninga (najbitniji deo dana),pre spavanja,umesto obroka kada nisi u mogucnosti da jedes.
Sačuvana
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2011, 10:41:01 pre podne »

Nov sam na forumu pa je i red da vas pozdravim i da se predstavim... Nenad S. Paracin bla bla bla... :P Ono sto je bitno je da treniram aktivno plivanje 2 godine cesto idem u teretanu.... visok sam 195 a tezak svega 77kg-a 93 god.... imam veliki problem oko tezine... uz sve to da stvar bude jos gora imam i levkaste grudi....  :-\ pre par dana uzeo sam muscletech WEIGHT GAINER HARDCORE... pa me zanima kako da pijem taj gainer... da li treba da se pije samo posle treninga ili moze i izmedju obroka i tako? I kako da pijem gainer kad su dani pauze-odmora?
I da poceo sam da radim trening za masu koji sam procitao na M@N magazinu preko koga sam vas pronasao... pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.169 sekundi sa 18 upita.