TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:46:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MMA Highlights!  (Pročitano 12827 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #56 poslato: Maj 13, 2012, 05:43:47 posle podne »

RANDY COUTURE:

Pogledajte dokumentarac o legendarnom Randy Couturu i upoznajte ga bolje:

Randy Couture Biography-PART-1

Randy Couture biography-PART-2

Randy Couture biography PART-3

Randy Couture biography PART-4

Randy Couture biography PART-5
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #55 poslato: Maj 13, 2012, 05:39:09 posle podne »

MMA,Evolucija:

MMA Evolution - Highlight by Robert Park
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #54 poslato: Maj 10, 2012, 10:25:41 pre podne »

Kako izgleda demonstracija Japanske ju jitse,pogledajte ovde:

Jiu-Jitsu demonstration
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #53 poslato: Maj 10, 2012, 10:24:02 pre podne »

Nakon spektakularne pobede protiv Dougha Marshalla na SFL 3 priredbi u Indiji, Zelg Galešić,hrvatski borac, se tek u utorak uveče vratio u Pulu. Fight Site ima prvi intervjuu s hrvatskim gladijatorom koji je zadivio svet atraktivnim letećim kolenom koje je nokautiralo bivšeg WEC prvaka,a mi vam ga prenosimo u integralnoj verziji.



Bio je to još jedan meč u tvom stilu? Ili “ubiješâ€ť ili “poginešâ€ťâ€¦

“Tako je ispalo. Zapravo je sve ispod jedne minute u mom stilu. Naravno da sam zadovoljan ishodom i kako je prošla borba.”

Koji je bio taktički plan uoči meča?

“Da budem potpuno iskren brinuo sam se malo zbog njegove hrvačke prošlosti. Bojao sam se da bi mi rano u meču mogao ući u noge i da bih se možda naći u situaciji da se konstantno branim. No, to se nije dogodilo.”

No, Marshall je u jednom trenutku išao na rušenje?

“Da, pokušao me srušiti, no uspio sam se obraniti. Nakon toga smo se upustili u razmjenu, pogodio sam ga dobro koljenom u jetru i shvatio sam da ga je to ispuhalo. Krenuo sam odraditi posao do kraja i pritisnuti ga u tom trenutku. To mi se isplatilo.”

Nokaut letećim koljenom je bio spektakularan…

“Radi se o uvježbanom potezu i to nije neki lucky punch. Obično kada nekoga stisnete uz žicu, on se spašava spuštanjem u noge. Tada su koljena izuzetno efikasna. Ovaj put se dogodilo da sam ga pogodio u špic brade i da je nokaut bio jako efektivan.”

A sada iskreno, jesi li u taktičkom smislu htio odraditi pametniji meč ili si se opet išao potući?

“Iskreno, boljelo me briga. Htio sam se kao i obično pomlatiti pa što bude. Ja sam borac koji se uvijek bori na instinkt. Znam da zbog toga imam dosta fanova, ali i da me dosta ljudi ne voli jer misle da nemam kvalitetu u svim segmentima borbe. Nije da se previše brinem, ja ih sve volim jer, u konačnici, svi oni gledaju moje borbe.”

Kakav je dojam o samoj Super Fight League promociji?

“Čuo sam mnogo priča, a da su neke istinite, uvjerio sam se na licu mjesta. Poput one da u prvim redovima sjede njihove najveće zvijezde. Čuo sam i da imaju problema s prodajom karata, no ovaj put se to nije dogodilo. U dvorani je bilo 12 i pol tisuća gledatelja, a još tri tisuće nije uspjelo doći do svoje ulaznice. Osim toga, priredba je prodana u desetak zemalja svijeta, a potpisan je ugovor i s indijskom televizijom.”

Vlasnici su navodno indijski bogataši koji imaju neograničen izvor novca?

“Upoznao sam oba vlasnika. Jedan je akcijski filmski glumac i velika zvijezda, a drugi je poznati producent i režiser oženjen za njihovu najpoznatiju glumicu. Stvarno se radi o vrlo skromnim i normalnim ljudima. Družili smo se poslije na zabavi i bili su jako zadovoljni kako je sve prošlo.”

Znači li to nastavak suradnje s SFL-om i nove borbe u Indiji?

“Nisam siguran u to. Naime, iste večeri sam dobio još jednu jako dobru ponudu o kojoj u ovom trenutku ne mogu ništa reći. SFL je izuzetno zainteresiran da ostanem i dalje s njima i da odradim još nekoliko borbi, no kažem, ova ponuda koja je stigla je odlična.”

Što je s Bellatorom?

“S Bellatorom sam do sada imao jedan problem, a on je kategorija. Naime, moj cilj je boriti se isključivo u poluteškoj jer više ne planiram spuštati kilograme. Do sada ih nisam zanimao kao borac do 93 kg, no nadam se da će se to promijeniti. Ja i dalje imam važeći ugovor s Bellatorom.”

Znači da ugovor s Bellatorom nije ekskluzivan?

“Ovo je bio svojevrsni test. Unatoč važećem ugovoru, â€poslali’ su me u Indiju odraditi meč protiv bivšeg prvaka WEC-a i vrlo kvalitetnog borca. Mislim da sam test prošao uspješno. S Bellatorom imam ugovor na još tri borbe sve do polovice 2013.”

93 je jedina opcija?

“Gledajte, ja se volim boriti, a ne volim skidati kile. U prošlosti sam se zaista iscrpljivao skidanjem na 84. U meč bih ušao iscrpljen, bez snage i izdržljivosti. Mislim da se vidjelo kako mi je ovih 86 kilograma puno bolje odgovaralo. Osjećao sam se zdravo, svježe i pucao sam od snage. Bio sam poput pitbulla. Od sada na dalje u kombinacijama je jedino nastup u poluteškoj.”

Kakva je sada situacija s težinom?

“Sada sam na 90 kilograma, no razlog je crijevna viroza koju sam pokupio u Indiji. Nakon meča sam završio u bolnici na infuziji i antibioticima. Nešto sam krivo pojeo, a sreća je da se to nije dogodilo prije meča jer se ne bih mogao boriti. Ovako je sve ispalo dobro. Nadam se da bih se mogao vrlo brzo oporaviti i da ću uskoro nabiti 95 kvalitetnih kila.”

Bio si u kutu Jamesu Thompsonu koji se borio u glavnoj borbi večeri. Odluka je bila prilično kontroverzna?

“Mislim da je James bio bolji. Da se razumijemo, ne bi se mi bunili niti da je odluka otišla na drugu stranu. No, Thompson je imao kontrolu oktogona i agresivnost, a prema tome je čisto dobio drugu i treću rundu.”

Trenerski posao za sada ide opet na “stand by”?

“Osim borilačke karijer, stvarno uživam u radu s mojim momcima iz kluba. Imam nekoliko vrhunskih talenata koji su izuzetno kvalitetni i od kojih očekujem mnogo u budućnosti. Sparing s njima više nije šala, nego borba za goli život. Vjerujem da i oni vole raditi sa mnom i da se radi o obostranoj ljubavi. Uskoro očekujem i neke još bolje rezultate.”

Nakon borilačke je u planu samo trenerska karijera?

“Iskreno, niti ne znam što bih radio drugo. Ne znam pjevati, ne znam plesati, a u ovom poslu uživam. Definitivno ću se nakon karijere potpuno posvetiti trenerskom poslu. Kažu da borci najviše daju od 33. do 36. godine tako da su najbolje godine ispred mene”, zaključio je Zelg zahvalivši se pritom svom sponzoru MVP Nutritionu.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #52 poslato: Maj 09, 2012, 11:43:31 pre podne »

BUAKAW:

Redovno  izveštavamo o dogaĂ°ajima u životu borca nekad znanog kao Buakaw Por Pramuk – od bega iz kampa, pojavljivanja na tajlandskoj televiziji i ispovesti o maltretiranju, te povratničkoj borbi i sudskoj tužbi njegovog bivšeg kampa.

Nova stanica u životu Buakawa Banchameka je budistički hram. Ova fotografija koju je objavio njegov sponzor pokazuje dvostrukog pobednika K-1 MAX-a, Shootboxing S-Cup pobednika i prvaka Omnoi stadiona u tradicionalnoj narandžastoj svešteničkoj odori i obrijane glave.

TajlanĂ°ani se većinom u jednoj fazi života zarede i okrenu putu duhovnog prosvetljenja, ponekad iz razloga kako bi ispraznili glavu od stresa i pobegli od tegoba svakodnevnog života, a znamo da ih je imao u posljednje vreme. Ne zna se koliko će ovo duhovno putovanje trajati...

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #51 poslato: Maj 09, 2012, 11:40:14 pre podne »

Da je ona stara poslovica istinita, odnosno da “jabuka ne pada daleko od stabla”, potvrĂ°uju i fotografije braće Diaz koje na kojim se može videti da njihov problematični stav traje već generacijama.

Iako sjajni borci, Nick i Nate Diaz su često deo raznih kontroverzi i problema s ponašanjem. Pogledajte najpre fotografiju iz 93. godine na kojoj braća imaju tek devet odnosno sedam godina, a zatim i sliku cele familije koja prikazuje njihovog dedu s majčine strane snimljenu pre nekoliko dana.

Fotografija dovoljno govori sama za sebe…

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #50 poslato: Maj 07, 2012, 03:53:38 posle podne »

Zabavni i smešni momenti u MMA,pogledajte:

MMA Fails/Funny Moments
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #49 poslato: Maj 07, 2012, 03:47:08 posle podne »

Nick Diaz je jedan od najkontroverznijih boraca u današnjem mma svetu.
Razne priče i dogodovštine su vezane za njega,a u sledećem videu pogledajte njegove najzanimljivije momente van ringa:

Nick Diaz -Funny moments - Out the cage
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #48 poslato: Maj 07, 2012, 11:05:40 pre podne »

Glavni instruktor MMA akademije i jedan od najboljih domaćih MMA trenera Mark Lajhner podelio je nesebično  neke tajne MMA treninga i ukazao  na šest kardinalnih grešaka MMA treninga.

Pogledajte o čemu se radi u sledećem videu:

http://tajnemmatreninga.com/
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #47 poslato: April 30, 2012, 09:29:04 pre podne »

Goran Reljić,intervju:

U sledećim redovima vam predstavljamo intervju sa Goranom Reljićem,jednom Hrvatskih UFC boraca.Intervju je raĂ°en za hrvatski Fightsite,tako da ga prenosimo u integralnoj verziji:

PredviĂ°ali su mu blistavu budućnost, nazivali ga Cro Copovim nasljednikom i najtalentiranijim UFC-ovim borcem u poluteškoj kategoriji, no ta budućnost nikada nije stigla. Goran Reljić nikada nije ostvario ono što on objektivno može. A to je, složit će se mnogi,  sam europski, pa čak i svjetski vrh.

Nakon otkaza u najjačoj svjetskoj MMA promociji, a zatim i duže pauze, Zadranin se u akciju vratio s dvije pobjede. Najprije je u Zagrebu tehničkim nokautom svladao Srbina Gorana Šćepanovića, da bi proteklog vikenda u Genevi uslijedio puno veći ispit – dvoboj protiv odličnog Španjolca Rogenta Lloreta. Navodno je u publici bio i UFC-ov glavni match maker – Joe Silva, što je Reljiću bio samo motiv više za odličnu predstavu koja je završila još jednim tehničkim nokautom već u prvoj rundi. Upravo je taj “killer instinct” nedostao Zadraninu tijekom njegove UFC epizode. Je li ovo nagoviještaj velikih stvari u nastavku karijere?

Protiv Lloreta si odradio impresivan posao. Radi se o sjajnom borcu i ozbiljnom ispitu…

“Nisam pretjerano zadovoljan s nekim segmentima borbe, no s obzirom da sam u meč ušao ozlijeĂ°en, na kraju je ostvarena pobjeda dobra. Morao sam biti nešto rezerviraniji u nekim dijelovima svog nastupa.”

O kakvoj se ozljedi radi?

“Radi se o rupturi mišića. Ne bih više govorio o detaljima ozljede, no ona se trenutačno sanira.”

Kako je odrazila na samoj borbi?

“Iskreno, da nisam bio ozlijeĂ°en, vjerujem da me niti jednom ne bi srušio tijekom dvoboja. Ovako me dva puta rušio na â€single leg’, više zato što sam se ja sam spustio na zemlju, nego zato što je on zahvat odradio kvalitetno. No, oba puta sam se uspio dići vrlo brzo na noge.”

Izgledao si puno odlučnije u odnosu na svoje nastupe u UFC-u?

“Vjerujem da je ovo način na koji ću se boriti u budućnosti. Jednom kada uspijem uzeti neku poziciju, onda ću je i kapitalizirati. Tako je bilo i ovaj put. Srušio sam svog protivnika, došao side mount i dovršio posao GNP-om. U budućnosti više neću propuštati prilike koje mi se ukazuju.”

Lloret nije jedini izašao s posljedicama iz ovog meča?

“Da, nažalost tijekom meča sam slomio šaku na njegovoj glavi. Ona je sada u gipsu. Nasreću, vjerujem da bih gips trebao skinuti već za desetak dana kada bih se mogao vratiti treninzima.”

Koji je podatak točan? Onaj da si u meču imao 92 ili 102 kilograma?

“Organizatori su napravili pogrešku i na grafici su napisali da imam samo 92 kilograma. To nije istina. Na službenoj vagi sam imao 102 kg u trapericama. Od toga oduzmite kilu i dobit ćete moju trenutačnu kilažu.”

Je li to sada tvoja kategorija? Vjerujemo da su nastupi u srednjoj diviziji ostali u prošlosti?

“Više se sigurno neću natjecati u srednjoj. Po Europi bih mogao nastupati u teškoj kategoriji, a ako bih se vratio u UFC, onda bih spuštao na 93. To je plan.”

Razmišljaš li o povratku u UFC?

“Naravno da gledam u tom pravcu. Pogotovo nakon ove pobjede koja me i psihički mnogo dignula. Sada sam opet potpuno posvećen borilačkom sportu i s puno optimizma gledam prema budućnosti. U prošlosti sam bio voĂ°en na krivi način od nekih krivih ljudi. To sam sada riješio…”

Na što točno misliš?

“Ljudi u ovom sportu su nekada čudni i vrlo brzo shvatite da ima mnogih koji vam samo žele zabiti nož u leĂ°a čim se okrenete. U takvoj sam se situaciji i ja našao. Sada sam menadžer sam sebi.”

S odmakom, kako gledaš na tri poraza u UFC-u? Definitivno nisi ostvario ono što objektivno možešâ€¦

“Odgovor je zapravo vrlo jednostavan. Postoji nekoliko razloga za moje lošije nastupe. Prvi je taj što sam tada bio mnogo nezreliji nego što sam sada. Tu mislim na sebe kao borca i kao čovjeka. Drugi razlog je što niti u jednom od ta tri dvoboja nisam bio na 100 posto, a treći razlog je nedostatak sreće. Ispada da tražim neka opravdanja za sve svoje poraze, no stvari se u životu nekada moraju poklopiti. Meni se tada nisu poklopile.”

Kažeš da nisi bio potpuno “unutra” niti za jedan od tri posljednja UFC nastupa?

“Protiv Kendalla Grovea sam bio u psihički iznimno lošem stanju. Ne bih htio u pojedinosti, no imao sam nekih privatnih problema koji su iziskivali da se ne mogu potpuno posvetiti sportu. Kada imate tako bitan meč, onda se takvi problemi odraze na pripreme i na nastup. Protiv Dollawaya sam promašio s dolaskom u Australiju. Morao sam otputovati u Hrvatsku kako bih riješio neke probleme i onda sam u zadnji čas došao u Sydney. Nije bilo vremena za prilagodbu na vremensku razliku i jednostavno nisam mogao disati. Bio sam odlično kondicijski pripremljen, no tri dana prilagodbe na tamošnje vrijeme jednostavno nisu bili dovoljni. Ja sam htio u Australiju doći tri tjedna ranije, no od svog tadašnjeg vodstva sam bio uvjeravan da će sve biti u redu. To je, naravno, bilo krivo. U zadnji meč s Krysztofom Soszynskim sam ušao bolestan. Imao sam bronhitis koji je prelazio na upalu pluća, a doktori su me nafilali antibioticima. Takav bolestan, s temperaturom, sam mora ući u kavez. Kažem, ispada da tražim opravdanja, no sve ovo su objektivne činjenice.”

Nakon UFC karijere si se neko vrijeme posvetio trenerskom poslu. I to ti je, vjerujemo, pomoglo da naĂ°eš sebe?

“Sigurno. Htio sam se na neko vrijeme maknuti od svega i razbistriti glavu. To sam pronašao u treninzima. I danas imam neke privatne sate koje držim. Oni me vesele i opuštaju. Uživam u tom poslu.”

U UFC-u si krenuo kao velika nadolazeća zvijezda. Kada si svladao Wilsona Gouveiju, zaradivši pritom bonus za najbolju borbu večeri, to je bila velika vijest i nagovještaj velikih stvari. Možeš li se prisjetiti toga?

“Vjerujem da je Gouveia tada spadao u sam vrh poluteške kategorije. Možda čak i u top 5. To što je nakon toga nestao je neka druga priča, no on je vjerojatno tehnički najbolje potkovani borac protiv kojeg sam se borio. Osim toga, i on ima problem da na treninzima daje puno više nego što je to slučaj na meču. Sam sam se uvjerio u njegove kvalitete, a i drugi su mi o tome svjedočili. Dakako, danas je UFC puno jači nego onda.”

Kako procjenjuješ današnju konkurenciju u istoj promociji?

“Tko je god došao u UFC, on je to zaslužio i ne smije ga se podcijeniti. No, smatram da bih se mogao nositi sa svima. Ne želim prejudicirati svoj povratak jer bi to zvučalo bahato i umišljeno. Spreman sam na odricanja, na težak rad i polako pomicanje prema svom cilju – a to je definitivno povratak u UFC. Plan je odraditi nekoliko borbi u Europi, imam neke ponude u Japanu, a onda se nadam i da će stići poziv od UFC-a.”

Tada bi ti konkurencija bio i tvoj suborac i povremeni sparing partner Igor Pokrajac. Kako ocjenjuješ njegovu dosadašnju UFC karijeru?

“Iskreno, smatram da Igor u mečevima daje čak i više nego što to pokazuje na treninzima. To je njegova velika odlika. On je veliki radnik, vrlo uporan i srčan borac koji se mnogo odriče da bi bio ovdje gdje je sada. Imao je i malo te sportske sreće koju ja nisam imao, no to je potpuno zaslužio. To što je postigao u UFC-u je velika stvar i treba mu samo reći svaka čast.”

Kakva je situacija s tvojim leĂ°ima i ozljedom zbog koje si na više od godinu dana prekinuo karijeru?

“Za sada je situacija zadovoljavajuća i držim je pod kontrolom. Konstantno radim na sebi i jačam taj dio. To će biti moj križ cijeli život; i kada se prestanem boriti. Vježbam leĂ°a i trbušni dio, ali i više pazim na sebe nego što sam to činio u prošlosti. Više se toliko ne ubijam na nekim dijelovima treninga. Mogu reći da je stanje dobro. Tu moram spomenuti i bioenergetičara Zvonka Grgića koji je takoĂ°er zaslužan za napredak.”

Spomenuo si novi tim ljudi oko sebe. Što to konkretno znači?

“Radim s nekoliko ljudi, no problem je što su oni raštrkani pa sam konstantno na relaciji Split – Zagreb – Zadar. Bilo bi idealno da su svi na istom mjestu. U Splitu parter radim s Dejanom Mihanovićem, u Zadru s Vedranom Ikićem, a u Zagrebu sam ruke trenirao s Branimirom Levakom. Htio bih se na podršci zahvaliti i Igoru Maksimilijanoviću – velikom prijatelju.”

Jesu li u planu odlasci na trening kampove u Englesku ili SAD kao što si to nekada činio u prošlosti?

“Zapravo i ne. Mi u Hrvatskoj često znamo potcijeniti vlastito znanje i isticati tuĂ°e. No, smatram da imamo dovoljno vlastitih kvaliteta i zato smatram da nema potrebe za odlaskom nigdje izvan Hrvatske. Recimo, Dejan Mihanović će mi studioznije i pedantnije objasniti neke stvari nego što to čine neki â€veći’ stručnjaci u inozemstvu.”

Goran Reljic Highlight by Hercegovac
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #46 poslato: April 28, 2012, 02:01:58 posle podne »

Zanimljvi i smesni momenti u MMA zivotu,pogledajte:

MMA Fails/Funny Moments
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #45 poslato: April 24, 2012, 10:57:36 pre podne »

Pogledajte jednog od najperspektivnijih boraca iz našeg regiona,Vasa Bakočevića:

VASO BAKOCEVIC PSYCHOPATH-MONTENEGRIAN MMA FIGHTER
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #44 poslato: April 23, 2012, 05:29:30 posle podne »

The Art of submission,uživajte:

GREATEST MMA SUBMISSIONS EVER
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #43 poslato: April 23, 2012, 05:26:08 posle podne »

Rashad Evans nije uspeo da uzme titulu UFC šampiona od Jon Jonesa u subotu,ali je pružio ozbiljnu borbu i dobro uzdrmao šampiona.
U sledećem snimku imate priliku da naučite nešto više od Rashada i njegovom MMA stilu,tehnike završnice:

Rashad Evans MMA Tutorial 3: Submissions
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #42 poslato: April 22, 2012, 10:12:24 pre podne »

MARK KERR:

Da li se sećate ovog borca?

Ako ne znate ko je Mark Kerr,pogledajte dokumentarni film o njemu:

Mark Kerr - the Smashing Machine (1 of 2)

Mark Kerr - the Smashing Machine (2 of 2)

The Smashing Machine - Mark Kerr Documentary Part 2 of 3
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.