TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 05:44:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Oziljak  (Pročitano 6235 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2011, 12:49:45 pre podne »

jomelop dobar, contractubex još bolji  :) važno je da je rana zarasla - suva i bez krastice..
Pa krastice ima,tek joj je drugi dan, inace dali mi u apoteci saljicevu,  MEL-OP-E, ne jomelop, kada sam rekao o comu se radi.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2011, 12:44:57 pre podne »

jomelop dobar, contractubex još bolji  :) važno je da je rana zarasla - suva i bez krastice..
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2011, 02:56:09 posle podne »

Saljicev je proveren...Sad ima dosta krema za oziljke,pogotovo su to povezali zadnih 10-tak godina sa bubuljicama i njihovim oziljcima koji su jos tezi za regeneraciju od "obicnih",ali te kreme su preskupe i uglavnom uvozne,pa budu oko 2500 din...A za taj novac kupis 1 kg Wheya,a oziljke prepustis Saljicevom i suncu. ;) :)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2011, 02:53:51 posle podne »

Kantarionovo ulje, ali moras poceti da mazes sto pre i redovno 2-3 puta na dan
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2011, 02:02:24 posle podne »

Saljicev melem je dobar za oziljke. :) Drugar je dobio flasu u glavu,po sred cela je imao oziljk i spao je za tri meseca mazajuci Saljicev melem. :) Nije skup,a jedna do dve kutije ce zavrsiti posao. ;)

Pa i meni je prvi pik on, stari provereni lek. Druzili smo se mi cesto kad sam bio klinac.
Nego reko da vidim kakvih ima jos iskustava.
Recimo ja sam ovde saznao za Bengay, a do tada sam koristio uglavnom ono sto se trenutno najvise reklamira...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2011, 01:54:50 posle podne »

Saljicev melem je dobar za oziljke. :) Drugar je dobio flasu u glavu,po sred cela je imao oziljk i spao je za tri meseca mazajuci Saljicev melem. :) Nije skup,a jedna do dve kutije ce zavrsiti posao. ;)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2011, 01:46:43 posle podne »

Pocepao sam glavu na potiljku, duzina oko 2.5cm, sirina po recima drugih do 2mm, na veoma glup nacin, raspalio sam glavom u radijator pored kreveta.
Po povredjivanju sam otisao do KBC Bezanija, da vidim da li treba da se usiva, ali tamo su samo ocistili povredu i rekli da idem na neurohirurgiju (u Zemunu) da se proveri da nema ozbiljnijih trauma. Udarac bio smesne jacine, ali je ivica radijatora bila relativno ostra, a ja sam imao obaveze koje sam morao da zavrsim, nisam ih poslusao i nastavio sam svojim poslom...
E sad, proslo dva dana od tada, sada usivanja nema (znao sam to ali i doktor je danas potvrdio), rana je sveza pa me zanima sta preporucujete za mazanje da minimiziram oziljak.
Stvarno mi je dosta ornamenata ove vrste po glavi (imam nekoliko iz detinjstva), a duzina kose mi retko predje 1cm pa su ovakve stvari vidljive.

Dajte predloge iz licnih i tudjih iskustava.
Inace doktor nije dao nikakav predlog.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.