TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 09:31:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kupovine rekvizita  (Pročitano 2961 puta)
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #8 poslato: Mart 26, 2011, 02:09:12 posle podne »

Pa ne znam da li je reklama, ali zasto ja nju trazim. Treniram brazilsku jiu jutsu i kada imam obicnu maicu cesto kod raznih formi ili naglih pokreta me zateze u ramenima ili je cak i pocepam, a za ovu sam cuo da je elasticna i da se deformise zajedno sa mojim pokretima. A treninzi bez maice nisu dozovljeni, makar kod mene u klubu i to postujem.
Aaaaa! Razumem. Onda ce ti definitivno dobro doci tako nesto... :) Moj ti je savet ipak da narucis preko neta ako imas love,jer ces platiti bas ono sto zelis. :)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
voodookv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #7 poslato: Mart 26, 2011, 01:41:11 posle podne »

Mozes da uzmes obicnu majcu uz telo za 1000 din,ima u KAPA radnjama... :) ;) Ja je nosim ispod dresa,prija malo kad te utegne,osecas se jace... :)

Hvala ti. Pogledacu.
Sačuvana
voodookv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #6 poslato: Mart 26, 2011, 01:40:14 posle podne »

Pa ne znam da li je reklama, ali zasto ja nju trazim. Treniram brazilsku jiu jutsu i kada imam obicnu maicu cesto kod raznih formi ili naglih pokreta me zateze u ramenima ili je cak i pocepam, a za ovu sam cuo da je elasticna i da se deformise zajedno sa mojim pokretima. A treninzi bez maice nisu dozovljeni, makar kod mene u klubu i to postujem.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2011, 01:08:01 posle podne »

Mozes da uzmes obicnu majcu uz telo za 1000 din,ima u KAPA radnjama... :) ;) Ja je nosim ispod dresa,prija malo kad te utegne,osecas se jace... :)
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2011, 10:45:36 pre podne »

Kako bre kao svaka druga? Zar nebi trebalo da je elasticnija i da se prilagodjava tvojim pokretima?
Izvini sto pitam ovde pise na tvom avataru Wing Chun. Jel se bavis njim ili? Ja sam trenirao wing chun do skoro, pa reko mozda se znamo.

Primio si se na reklamu(bez uvrede)... ;) Majica k'o majica. Ja treniram kad god mogu bez majice.Meni bi uska majica samo smetala. :) Ako mislis da ti treba i imas pare,a ti kupi pa proceni sam. :) bices za jedno iskustvo bogatiji... ;)
Fasciniran sam vestinom i nameravao sam odavno da pocnem,ali imam bezbroj obaveza, stvarno nemam vremena... :( Mozda cu moci kad krenem na fax. :)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
voodookv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2011, 01:15:52 pre podne »

Mozes da narucis preko neta ako imas novca.Postoji dosta sajtova. www.titlemma.com na primer... :)
Samo imaj u vidu da ce te postarina izaci vise nego proizvod.To mozes lepo i sam da proveris,odes na sajt(koji hoces),napravis nalog,cekiras sve do poslednjeg koraka kada treba da odaberes nacin placanja i upises br. kartice i tu ti u glavnom izadje koliko iznosi postarina. Pa ako mislis da ti se isplati ti naruci.I ja sam trazio po Srbiji, ali nisam nasao nista.
PS:samo da znas da je to majica kao i svaka druga.nemoj da mislis da nije... ;)

Kako bre kao svaka druga? Zar nebi trebalo da je elasticnija i da se prilagodjava tvojim pokretima?
Izvini sto pitam ovde pise na tvom avataru Wing Chun. Jel se bavis njim ili? Ja sam trenirao wing chun do skoro, pa reko mozda se znamo.
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2011, 01:07:15 pre podne »

Mozes da narucis preko neta ako imas novca.Postoji dosta sajtova. www.titlemma.com na primer... :)
Samo imaj u vidu da ce te postarina izaci vise nego proizvod.To mozes lepo i sam da proveris,odes na sajt(koji hoces),napravis nalog,cekiras sve do poslednjeg koraka kada treba da odaberes nacin placanja i upises br. kartice i tu ti u glavnom izadje koliko iznosi postarina. Pa ako mislis da ti se isplati ti naruci.I ja sam trazio po Srbiji, ali nisam nasao nista.
PS:samo da znas da je to majica kao i svaka druga.nemoj da mislis da nije... ;)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
voodookv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2011, 12:41:59 pre podne »

Da slucajno neko ne zna ove majce ili mozda duksevi gde imaju da se kupe? Malo su elasticni i dobri su za MMA i BJJ. Ja sam celo KV pretrazio i nigde nisam nasao. Ne znam tacno njihov naziv ali na engleskom je "Rash Guard". Ako neko zna molim vas pomozite. 




Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 19 upita.