TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:54:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Serious Mass ili Mass 20 ?  (Pročitano 8067 puta)
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #18 poslato: April 04, 2011, 09:22:40 posle podne »

Pa znaci da uzmem olovku i papir da pisem namirnice kolko koja ima kalorija i proteina i samo da jedem
Al za koje dane pocinjem u teretani da idem samo nzm jel mi to pametno http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=128811.0  - Lumos mi je preporucio ove vjezbe da radim sada nzm dal ima koristi od toga
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: April 04, 2011, 09:15:17 posle podne »

Zaista moraš na to gledati kao na dugoročni proces. Ostavi se tih fora tipa "uraditi se mesec-dva" i sl. Dugoročno rešenje tvog problema leži u sreĂ°enoj ishrani. Mislim, šta ti vredi sada da probaš nabrzaka da nabaciš masu i onda batališ sve, tj. ne budeš istrajan i vratiš se na staro?!
Ovde  na forumu imaš dosta o ishrani. Pročitaj što više. Biće ti jasnije stvari. Naučićeš kako se trabaš hraniti. I ja sam ektomorfni tip graĂ°e i najbolje znam kroz kakav pakao sam prošao/i prolazim da održavam masu i eventualno nabacujem. Veruj mi, "tajna" nije u gejnerima.

To je jedna stvar. Druga stvar - šta misliš, koliko možeš dobiti na kilaži od 1kg gejnera? Nećeš ni primetiti razliku od tako male količine. A, ako ishrana nije na mestu, uzalud ćeš bacati novac bilo na whey ili gejner. Iskoristi pametno svoj novac, sklopi sve kockice mozaika, budi istrajan i rezultati će doći. ;)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #16 poslato: April 04, 2011, 09:08:44 posle podne »

Vidim da si dosta neupucen...

 Prva stvar koju treba da uradis je da odes na deo foruma koji je posvecen pocetnicima i nekolika dana iskoristis za citanje korisnih tema koje postoje bas za takve kao sto si ti - koji imaju puno pitanja...

Odgovori su tamo... Srecno :)
Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #15 poslato: April 04, 2011, 09:04:18 posle podne »

Od jedne popijene kutije/kese gainer-a neces dobiti neke posebne rezultate... Ali ako si resen da sredis ishranu i povecas unos kalorija + gainer dobices rezultate za odredjeno vreme! :)
A sto bi mi ti preporucio Gainer (5000) ili Whey ja msm da je bolji za mn gainer ima 5000 Kalorija :/ i kolko bi dobio na masi za 1 Tubu gainere (kutije,kesice nzm sta vec)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #14 poslato: April 04, 2011, 08:58:56 posle podne »

Od jedne popijene kutije/kese gainer-a neces dobiti neke posebne rezultate... Ali ako si resen da sredis ishranu i povecas unos kalorija + gainer dobices rezultate za odredjeno vreme! :)
Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #13 poslato: April 04, 2011, 08:56:10 posle podne »

Imam i ja tezak slucaj preporucuju mi ovaj gejner 5000 kalorija tako nesto imam 14 godina 50 kg dok moji drugovi od 60-80 kg neki kazu da polako tek se razvijam al nmg se u ogledalo pogledat mogu svaku kost prebrojati :((( Nzm Whey ili Gajner i koliko bi mi trajalo to i kolke cu rezultate dobiti od toga
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: April 04, 2011, 06:59:53 posle podne »

Definitivno whey. Nisi baš toliko ekstremni slučaj da zahteva gejner. ;D :)
Sačuvana
Luka02194
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #11 poslato: April 04, 2011, 05:16:51 posle podne »

Dvoumim se jos da li da krenem sa wheyom ili sa gainerom, jer imam 180 cm i 68kg, a ocu bar jos malo maso da nabacim , a najbitnije mi je da se vidi definicija...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: April 02, 2011, 12:08:20 posle podne »

Ukoliko je prodavac detaljno saslusao tvoje zelje a video kako si gradjen onda je to prednost za preporuke odredjenih preparata.Ok je suplement i ako se svega pridrzavas bice ok.
Sačuvana
Luka02194
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #9 poslato: April 02, 2011, 09:58:27 pre podne »

Juce sam bio u PanSportu, i rekao sam prodavcu da ocu nesto za masu, i on mi je preporucio da uzimam prvo gainer pa kasnije whey...
Rekao mi je da je najbolje da sada uzimam: http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN060-Mass.html, i da mi moze trajati 16 dana.... Kakav je taj gainer, da ga uzmem?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2011, 03:16:49 posle podne »

Drug mi je preporucio 100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition, kosta oko 5000din.
Samo sto necu da dam te pare ako ce mi 2,5kg trajati dvadesetak dana.....
Kolko dugo mi moze trajati? I da li je to dobar protein?
 


U SCI Whey profesionalu ims oko 75 doza,ako budes pio po 2 dnevno znac traju duze od 20 dana  :D
Dobar je to izbor proteina,meni bar odgovara.Samo sto je kod nas to pakovanje 5410 din.,ali je zaista OK
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Mart 30, 2011, 11:56:08 posle podne »

Drug mi je preporucio 100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition, kosta oko 5000din.
Samo sto necu da dam te pare ako ce mi 2,5kg trajati dvadesetak dana.....
Kolko dugo mi moze trajati? I da li je to dobar protein?
 


Kolko para toliko muzike,nazalost to je istina.Nema nista jeftino a da valja.Scitec professional je odlicna serija ali da bi bilo sve ok treba da se uzimaju dobre doze a ne da se stedi.Ako nemas sredstava da finansiras suplementaciju kako treba nemoj ni uzimati bacaces samo pare.Bolje taj novac ulozi u meso i napuni frizider sa time bice vece koristi.
Sačuvana
Luka02194
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #6 poslato: Mart 30, 2011, 11:25:30 posle podne »

Drug mi je preporucio 100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition, kosta oko 5000din.
Samo sto necu da dam te pare ako ce mi 2,5kg trajati dvadesetak dana.....
Kolko dugo mi moze trajati? I da li je to dobar protein?
 
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2011, 10:39:36 posle podne »

4.000 je "nezgodna" cena, ni tamo - ni ovamo. :D Mala pakovanja wheya (920g) kreću se od 2.200 do 2.800-900 din. Veća pakovanja(2.3kg) idu od 5.000 din pa na dalje. Ti si izabrao nešto izmeĂ°u pa moraš odlučiti hoćeš li uzeti veće ili manje pakovanje.
Sačuvana
Luka02194
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2011, 09:55:03 posle podne »

Jel mozes onda da mi preporucis neki whey?
Da kosta oko 4000din, i kolko dugo on traje?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.