TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:40:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko izbora sagorevaca  (Pročitano 2896 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: April 28, 2011, 10:21:59 pre podne »

Možeš koristiti sagorevače, samo sam htela da istaknem važnost ishrane i unosa proteina, ali to si sve ukapirala :)

Od proteina i ja predlažem Scitec 100% whey professional - protein koji ćeš zavoleti zbog predivnih ukusa... a uz to je kvalitetan i sastav je odličan

može bilo koji whey... Dymatize, SNI, Scitec....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: April 27, 2011, 09:10:36 posle podne »

Hvala na savetima  :)..potrudicu se oko ishrane..
Za koji whey protein da se opredelim i kako da ga koristim i koliko dugo?imam jos za dva dana RC Femme..Koliko sam shvatila da vise ne uzimam nikakve sagorevace,nego samo da se potrudim oko ishrane i da ubacim whey..:)
Ostalo je samo da se potrudim iii da se javim sa rezultatima..aa sigurna sam da ce ih biti :) ;)

I ja sam se kao ti varala nekim kao zdravim kombinacijama koje su suštinski bile opet pune UH. Ali sad si na pravom putu i uspeh je neizbežan.
Moja preporuka je da umesto sagorevača uzmeš Carni FX koji sadrži L karnitin i acetil L karnitin koji će ti pomoći da udržiš trening i bolje iskoritiš masti... i da imaš više energije. A uz to je i super sokić pre treninga :)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #11 poslato: April 27, 2011, 08:48:25 posle podne »

Scitec-ov whey,sa ukusom cokolade i lesnika je po meni pun pogodak. :)
x2 i ja ga trenutno pijem. :)
i ja


Dvoumio sam se izmedju kokosa i lesnika i uzeo lesnik,nisam pogresio.  ;D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #10 poslato: April 27, 2011, 08:18:07 posle podne »

i ja
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 27, 2011, 07:22:48 posle podne »

Scitec-ov whey,sa ukusom cokolade i lesnika je po meni pun pogodak. :)
x2 i ja ga trenutno pijem. :)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #8 poslato: April 27, 2011, 05:31:36 posle podne »

Scitec-ov whey,sa ukusom cokolade i lesnika je po meni pun pogodak. :)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #7 poslato: April 27, 2011, 02:55:08 posle podne »


znam da je surovo, ali salate u kombinaciji sa čistim nemasnim mesom kao što je riba ili piletina - su najbolje rešenje ;)


Ta kombinacija je stvarno najbolje resenje i sigurno daje rezultate  ;) .
Olja, whey mozes da koristis koliko hoces vremenski. Ja ga koristim vec 2, 3 godine
Sačuvana
Olja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: April 27, 2011, 12:05:45 posle podne »

Hvala na savetima  :)..potrudicu se oko ishrane..
Za koji whey protein da se opredelim i kako da ga koristim i koliko dugo?imam jos za dva dana RC Femme..Koliko sam shvatila da vise ne uzimam nikakve sagorevace,nego samo da se potrudim oko ishrane i da ubacim whey..:)
Ostalo je samo da se potrudim iii da se javim sa rezultatima..aa sigurna sam da ce ih biti :) ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: April 27, 2011, 09:23:10 pre podne »

sto se ishrane tice,mislim da je ne definisana..ajd da pokusam da opisem moj dnevni meni:dan pocinjem sa nes kafom 3in1,dorucak..musli sa ellom(mada ga nekad preskocim),rucak..redovan(obavezno jela sa mesom i povrcem),zavisi sta spremim  :)..ii vecera opet musli ili samo ella jogurt..posto mi je trening u vecernjem terminu od 20-21h..posle treninga pojedem jedan ili eventualno dva musli bara od wellness zitarica..
sto se treninga tice..idem 3xnedeljno..trening se sastoji od 30 min fitnes vezbi i 30 min rad na spravama..na treningu dam sve od sebe...:)
Rapid Cuts Femme imam jos za dva tri dana..ii onda cu preci na L-carnitin..ako mislite da je to najbolje..:)

Daniela ti je već dala dobre savete oko ishrane, jer iskreno, ovo što si napisala je još uvek jako loša ishrana...

ono na šta treba da baciš akcenat su nemasni proteini - meso - piletina,ćuretina, riba, tunjevina sa salatama od svežeg povrća... to je osnova... možeš ujutru jesti musli ili još bolje čiste ovsene, ali to je dovoljno za jedan obrok ujutru... jogurt može umereno ali sa tendencijom da smanjiš mleko i jogurt :)

wellness bar iako je zdraviji slatkiš  - opet je slatkiš... 

znam da je surovo, ali salate u kombinaciji sa čistim nemasnim mesom kao što je riba ili piletina - su najbolje rešenje ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: April 26, 2011, 09:26:22 posle podne »

Mislim da treba još malo da se potrudiš oko svoje ishrane..moja preporuka nakon ovoga što sam pročitala je da uložiš u jedan whey protein umesto u sagorevač (Možda će se Mo složiti :))
 Unosiš vrlo malo proteina, a previše ugljenih hidrata. Unos vitamina ti je dosta nizak, kao i unso minerala. Uglavnom, ne valja.
Za doručak ovsene i whey zajedno.
Za užinu voće (jedno)
Za ručak povrće (varivo i salata - znači tipa spanać i zelena salata i belo meso ili boranija i salata od paradajza sa ella sirom i riba ili blitva, jedan krompir, krastavac salata).
Za večeru kao ručak, a posle treninga samo šejk eventualno neoliko badema ili oraha ako si gladna.
Sačuvana
Olja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: April 26, 2011, 12:58:01 posle podne »

sto se ishrane tice,mislim da je ne definisana..ajd da pokusam da opisem moj dnevni meni:dan pocinjem sa nes kafom 3in1,dorucak..musli sa ellom(mada ga nekad preskocim),rucak..redovan(obavezno jela sa mesom i povrcem),zavisi sta spremim  :)..ii vecera opet musli ili samo ella jogurt..posto mi je trening u vecernjem terminu od 20-21h..posle treninga pojedem jedan ili eventualno dva musli bara od wellness zitarica..
sto se treninga tice..idem 3xnedeljno..trening se sastoji od 30 min fitnes vezbi i 30 min rad na spravama..na treningu dam sve od sebe...:)
Rapid Cuts Femme imam jos za dva tri dana..ii onda cu preci na L-carnitin..ako mislite da je to najbolje..:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: April 26, 2011, 08:40:32 pre podne »

Ćao!  Dobrodošla na forum...   treba nam ipak malo više informacija o tvojoj ishrani i treninzima da bi mogli da te usmerimo :)

Pošto piješ lekove za štitnu, kad završiš sa kutijom Rapid Cuts femme  savetujem ti da preĂ°eš samo na čist L karnitin - Dymatize, Biotech...

zbog problema sa štitnom moguće da ceo proces mršavljenja teče malo sporije i da se ponekad osećaš umorno i pospano (i ja sam taj slučaj)

o ishrani nisi puno rekla...  napiši npr. jedan tvoj tipičan dan...  jer od toga najviše zavisi... sagorevač je 10-20% u celoj priči :)
Sačuvana
Olja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: April 26, 2011, 07:34:31 pre podne »

Pozdrav svima,
Nedavno sam pocela da treniram 3xnedeljno.Visoka sam 180,83 kg i 37 g.trenutno koristim Rapid Cuts Femme..ne znam da li da nastavim sa istim ili da promenim sagorevac,posto sam pri kraju sa dozama?Inace pijem eutirox zbog problema sa stitnom..
Sto se ishrane tice..nemam neki odredjeni rezim..slatkise,sokove(bilo koje vrste)ne konzumiram,hleb takodje...kad osetim potrebu za slatkim uzmem musli bar pa se zasladim..
eto..toliko za sad od mene..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.