TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:52:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet please!??  (Pročitano 3691 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Jul 26, 2011, 02:01:30 pre podne »

Ako zelis definiciju definitivno je bolje sagorevac koji ce ti ujedno dati i dodatnu energiju..Mogao bi da ubacis Krealkan u tu pricu on ne navlaci vodu...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jun 03, 2011, 04:14:02 posle podne »

ako si na niskom unosu uh,mozes da uzmes neki NO rektor(mada i u njima ima kreatina).Pocni prvo sa slabijim(Attack,HotBlood..).
.... mislim da to zavisi od toga šta ti je cilj. Za definiciju (ako ne ciljaš značajniju hipertrofiju) recimo da NO i nisu toliko značajniji, već disciplinovana ishrana sa smanjeninm UH i povećanim proteinima, kao i isprogramiran trening!

NO mozes piti i kad si na masi i kad si na definiciji.Kad si na definiciji je po meni korisniji zbog niskog unosa uh. dolazi do gubitka energije,sto je normalno.Kreatin,kofein,taurin,supstance koje sluze za povecanje performansi,arginin za bolje prokrvljivanje misica,sta ces vise.

ako je definicija u pitanju pre sam za sagorevač nego za NO reaktor.   I sagorevač će te dovoljno pokrenuti za trening...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Jun 02, 2011, 01:27:31 posle podne »

beskorisno ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #10 poslato: Jun 02, 2011, 10:55:13 pre podne »

ako si na niskom unosu uh,mozes da uzmes neki NO rektor(mada i u njima ima kreatina).Pocni prvo sa slabijim(Attack,HotBlood..).
.... mislim da to zavisi od toga šta ti je cilj. Za definiciju (ako ne ciljaš značajniju hipertrofiju) recimo da NO i nisu toliko značajniji, već disciplinovana ishrana sa smanjeninm UH i povećanim proteinima, kao i isprogramiran trening!

NO mozes piti i kad si na masi i kad si na definiciji.Kad si na definiciji je po meni korisniji zbog niskog unosa uh. dolazi do gubitka energije,sto je normalno.Kreatin,kofein,taurin,supstance koje sluze za povecanje performansi,arginin za bolje prokrvljivanje misica,sta ces vise.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2011, 11:00:46 posle podne »

ako si na niskom unosu uh,mozes da uzmes neki NO rektor(mada i u njima ima kreatina).Pocni prvo sa slabijim(Attack,HotBlood..).
.... mislim da to zavisi od toga šta ti je cilj. Za definiciju (ako ne ciljaš značajniju hipertrofiju) recimo da NO i nisu toliko značajniji, već disciplinovana ishrana sa smanjeninm UH i povećanim proteinima, kao i isprogramiran trening!
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #8 poslato: Jun 01, 2011, 12:29:03 posle podne »

ako si na niskom unosu uh,mozes da uzmes neki NO rektor(mada i u njima ima kreatina).Pocni prvo sa slabijim(Attack,HotBlood..).
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2011, 11:41:00 posle podne »

dodaš povrće i prirnač, i belanca, a paziš da tuna uveče nije sa uljem (salamura)  ;)
Sačuvana
bugsbunnyia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2011, 07:03:03 pre podne »

znqci kreatin ne...e hvala stii punoo..pa sto se ishrana dorucak je pahuljice sa proteinom pa posle treninga protein pa posle neko vodje pa rucak belo meso ili riba pa posle 3 sata ponovo voce i uvece tunjevina ili ella sir ili protin sa vodom
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2011, 06:36:41 pre podne »

imam pitanje ako nije probelm potreban mi je tvoj savet
Radim definiciju ali zelim da dostignem onu najacu definicij harana je regulisana koliko toliko za dorucaj jedem ovesne pahuljice sa proteinom rucak je uglvanom belo meso sa salatom a vecera tunjevina ella sir ili popijem protein sa vodom ali naravno i jedem voce izmedju i.... sto se tice suplemenata mi treba savet...Ovako
ustanem odradim trbusnjake pa  pijem fat burner oxy elite pro zatim popijem gnc amplified wheybolic extreme 60 protein pa popijem jack 3d i odem na trening zatim posle treninga ponovo popijem protein....
Zanima me da li mi je ovo dovoljnoo za vrhunsku definiciju ili ne bi bilo lose da ubacim kreatin inace imam muscle tech cell-tech power pack tablete....zanima me da li bi mi kreatin smetao ako radim definiciju jer ne zelim da se naduvam samo vrhunska definicija...da li to mogu postici samo sa onim sto sam ti rekao bez kreatina hvala punoo!!
I imam jos jedno pitanje da li je dobro raditi samo jednu grupu misica 7,8vezbi po 3 serije....ili je bolje raditi grudi biceps,ledja triceps ramena noge hvala punoo!!!

Sa "koliko - toliko" sreĂ°enom ishranom ništa od one najjače definicije ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2011, 02:45:08 pre podne »

Kreatin ti ne treba jer on slabije "radi" na niskom unosu uh,a ti jesi na takvom zbog definicije,a i povuce ti vodu. ;) Ja radim grudi-biceps,ledja-triceps,ramena,noge...to je savet od ljudi sa foruma koji sam dobio pre par meseci i meni prija,malo je bilo tesko prve dve nedelje jer sam pre toga radio jedan dan samo jedna grupa,recimo pon:grudi,utorak:ruke...dovoljno je 4-5 vezbi sa 4 serije. :)
Sačuvana
bugsbunnyia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2011, 12:55:12 pre podne »

a sto se tice suplementacije jel mislis da je dovoljno ili se treba ubaciti i kreatin?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2011, 12:38:51 pre podne »

mislim da je to veliki broj vežbi po jednoj grupi mišića... kombinuj  ;)
Sačuvana
bugsbunnyia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2011, 12:31:31 pre podne »

imam pitanje ako nije probelm potreban mi je tvoj savet
Radim definiciju ali zelim da dostignem onu najacu definicij harana je regulisana koliko toliko za dorucaj jedem ovesne pahuljice sa proteinom rucak je uglvanom belo meso sa salatom a vecera tunjevina ella sir ili popijem protein sa vodom ali naravno i jedem voce izmedju i.... sto se tice suplemenata mi treba savet...Ovako
ustanem odradim trbusnjake pa  pijem fat burner oxy elite pro zatim popijem gnc amplified wheybolic extreme 60 protein pa popijem jack 3d i odem na trening zatim posle treninga ponovo popijem protein....
Zanima me da li mi je ovo dovoljnoo za vrhunsku definiciju ili ne bi bilo lose da ubacim kreatin inace imam muscle tech cell-tech power pack tablete....zanima me da li bi mi kreatin smetao ako radim definiciju jer ne zelim da se naduvam samo vrhunska definicija...da li to mogu postici samo sa onim sto sam ti rekao bez kreatina hvala punoo!!
I imam jos jedno pitanje da li je dobro raditi samo jednu grupu misica 7,8vezbi po 3 serije....ili je bolje raditi grudi biceps,ledja triceps ramena noge hvala punoo!!!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.