TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:09:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand + sagorivac ?  (Pročitano 2138 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2011, 01:37:41 posle podne »

I ja se slazem da te dve stvari ne treba kombinovati zajedno jer nema potrebe.Sagorevaca ima zaista mnogo i treba krenuti od najslabijih pa videti kako telo reaguje i tome ga uskladjivati.Opet NO su druga prica i za njih vazi biti obazriv sa dozama pogotovu kod onih koji sadrze velike doze kofeina i ostalih stimulansa.Ali naravno ishrana pre svega.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2011, 08:55:12 pre podne »

Ćao, dobrodošao na forum!

Vidi ovako, ako ti je definicija na prvom mestu i ako si na dijeti onda batali Xpand :)

Možeš da uzmeš neki kompleksniji sagorevač koji će ti takoĂ°e dati više snage i podsticaj za trening - npr Dyma Burn, Animal cuts ili sl.
Može i taj Taurin u kombinaciji sa  Super Cuts od Universala ili sa čistim L karnitinom.  L karnitin, to što je slabiji i što nema zvučnu XYZ formulu ne znači da je manje efikasan :)

ostala suplementacija se savršeno uklapa... a Xpand ostavi sa strane, rok mu neće isteći :)

Sačuvana
Needled 24/7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Maj 12, 2011, 11:57:17 posle podne »

Najpre pozdrav svima, citam ovaj forum odavno i upijam informacije ali mi je sada zatrebao savet
 (mozda je negde bila ova informacija a da sam je propustio).
Imam 23 godine, 189cm visok, 95kg. Procenat telesne masti 20% (znam, znam, jako lose).
Dakle razmisljao sam o nekim blazim sagorivacima tipa L-Carnitine ili Fat Burners od Universal Nutrition-a i zanima me koji bi bili ok da se koriste
uz Xpand (posto sam negde procitao da je Xpand+Animal Cuts bukvalno recept za infarkt zbog kofeina).

Podrazumeva se vodjenje racuna o ishrani. Sto se ostale suplementacije tice koristim:
Xpand, Whey, Dymatize Super Amino 4800, Natrol Take One vitamini i minerali, Omega 3 Fish Oil.
Takodje da napomenem da pored teretane (4 puta sedmicno) idem i na kick box (2-3 puta sedmicno) a posle teretane pocinjem da radim kardio svaki trening tako da me zanima misljenje da li mi sagorivaci uopste trebaju ?
Inace imao sam period posle nove godine gde nisam vodio racuna o ishrani i bio slab sa fizickim aktivnostima pa otuda losa forma i
nagomilavanje sala. ;)

I drugo pitanje, posto imam Taurin tablete od 1000mg (dobio ih na poklon od ortaka) da li ih sada ima uopste potrebe uzimati posto
u samom Xpand-u ima 2g taurina ? Nadam se da nisam nikoga smorio sa pitanjima. :)
« Poslednja izmena: Maj 13, 2011, 12:19:40 pre podne od strane Needled 24/7 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.