TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:39:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: John Morrison Aka Johnny Nitro -WWe superstar...  (Pročitano 12814 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #17 poslato: Decembar 11, 2007, 11:52:11 pre podne »

Ma pozerchina xD
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2007, 11:43:50 pre podne »

A dobra je fora ovom Morrisonu na youtube-u,naocare u teretanu..Mora da imaju dobri UV zastitu,jer jako je sunce u teretani.... 8)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2007, 12:39:33 posle podne »

Pa fala bogu,svi su oni na steroidima.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 10, 2007, 11:42:07 pre podne »

Vrat mu se nevidi od trapa skoro :P ...ma i on je na steroidima ;P
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2007, 02:31:05 pre podne »

Je pa ovaj izgleda ko zreo za olimpiju sine!!Ima trapez ko zivotinja!cudi me da se ne takmici....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2007, 02:26:43 pre podne »

Ma opusteno :P  ...sta kazes na ovog ;P
http://www.wwe.com/superstars/raw/lashley/
Ovaj je na iskljucenju jer se bode u dupe ;P

Idi na photos pa prosetaj kroz galerije.... on i ovaj Nitro su mi jedini koji u tom celom poslu ishta valjaju....ovaj crnja zato sto zna sta radi a onaj zbog izgleda ;P
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2007, 02:09:37 pre podne »

Ma samo smo rekli da nije nista posebno,ne mozes reci da je neki ideal nekoga ko se bavi bb-om da tako izgleda.Ideal najvazniji u bb-u bas jeste napraviti sto vecu razliku izmedju struka i ledja,ramena.Fino on izgleda i ribe se pale na to blabla,ali moje ambicije idu preko takvog izgleda i u tom smislu smo mislili svi da nije nesto posebno.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2007, 02:06:23 pre podne »

Pa pazi daleko su oni od pravih rvacha...Cast izuzecima poput onog Boby Lashleya on se slobodnim rvanjem bavio od 16-e i jedini je stvarno rvao tamo...Mada ovo sto oni rade je vise akrobatika ali i za to treba iskustva i umecja...Njegove proporcije odgovaraju skoro potpuno fizioloskim proporcijama coveka(kada bi otvorio coveka iznutra i sada mu poredio misicje),tj onako kako je prirodno...To sto ti mozda smatras da Latisimus i ramena treba da idu 5 kilometara od struka to je tvoje licno misljenje :P ...A za ovo ''javite se '' ok nema frke moja greska...samo mi je pomalo cudno da neko moze da kaze da je ovaj lik losh,a i obzirom da sam pogledao da gomila vas hvali u istom forumu za slike onog John Cenu Koji u poredjenju sa ovim likom izgleda kao pokretna kesa masti ;P
ps : Flex Wheeler je kevasija tu se slazem :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9 poslato: Decembar 10, 2007, 01:48:53 pre podne »

Pa evo flex wheeler je bio savrseno gradjen a nije se ponizavao pretvarajuci se da se bije kao ovaj lik i svi ti keceri...
Kako je proporcionalan majke ti??Jel ti znas koji odnos cega treba da bude koliki sa cim?
I apsolutno me ne zanima koliko dize jer nema dobre proporcije i simetriju donjeg prema gornjem delu tela.Na to mislim kad kazem simetrija.
Evo cim krenem da se bodem kao on cu da budem ko njega dva :)

A sto ti nas prozivas javite se vi kad budete imali?Sto se ti ne pokazes pa onda prozivaj?Jel mi tebe prozivamo?Mi pricamo za ovog lika,ako si zaljubljen u njega onda stvarno izvini sto smo ga napadali...

A sta je profi?Profi zabavljac??Ma nemam trunke postovanja prema tim kecerima,nemaju pametnija posla nego da glume udarce...ko sto je neko vec reko nas Vuksa bi ih sve jednog po jednog ispresavijao :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 10, 2007, 01:36:21 pre podne »

Zato sto je on profi ;D  ...Inache taj lik za dize mnogo vise u svim vezbama nego likovi koji su 10puta veci od njega to sam citao i to je potvrdjeno :D inache i noge i sirina ramena su mu sasvim ok,nego je previse proporcionalan ,nije on uopste mali ,lik ima 100 i nesto kila a tako je nenormalno zategnut,pa vi se javite kad budete imali tolko ciste misicjne mase =D ...inache ono ''bez grama sala '' je bilo figurativno...aj postujte vi neke vase bas me zanima da vidim sta se vama svidja O_o
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2007, 10:43:20 posle podne »

I zasto je ova tema u profi?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2007, 10:40:44 posle podne »

Vido na foksu te idiote :)

Grama sala?pa jel svatas ti sta pricas?Nemoz niko da zivi bez sala!
On je vise tip koji se svidja ribama i pederima a kad bih sad krenuo da ga rasparcavam po delovima tela...nije nista.Noge,ledja,sirina ramena gde je sve to?Lik ima 4bf pa mu stomak izgleda dobro pa jebiga uzimaj i ti sto i on pa ces imati 4bf...

E ovo se dobro rekao....heheheee
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2007, 09:43:20 posle podne »

 100% se slazem sa Hansom,i neznam zasto ti se toliko svidja nije nista posebno.                             
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2007, 09:35:41 posle podne »

Vido na foksu te idiote :)

Grama sala?pa jel svatas ti sta pricas?Nemoz niko da zivi bez sala!
On je vise tip koji se svidja ribama i pederima a kad bih sad krenuo da ga rasparcavam po delovima tela...nije nista.Noge,ledja,sirina ramena gde je sve to?Lik ima 4bf pa mu stomak izgleda dobro pa jebiga uzimaj i ti sto i on pa ces imati 4bf...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2007, 09:19:46 posle podne »

Brate on nema grama sala a ni grama prepumpanosti...ajde postavi neke za koje ti mislis da su lepshe izvajani od ovog lika...ako si uopste pogledao njegove slike...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.