TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:56:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zelim da pocenem da idem u teretanu...  (Pročitano 3391 puta)
blea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2011, 03:47:17 posle podne »

sto se teretane tice imas tu u 28 bloku u tvom komsiluku vrhunsku teretanu odma pored autoputa kod nadvoznjaka, tu ja idem :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #9 poslato: Maj 29, 2011, 03:20:34 posle podne »

Treba ti neki protein(proteinska čokladica da mazneš u prevozu.
kaako smo i drugima savetovali izbaci :
1. sve iz pekare
2. prženu hranu
3. slatkiše svih vrsta pa makar i integralne

Ubaci:
1. meso, sir, jaja, ribu - proteine u sva velika tri obroka
2, povrće u svakom obroku sa proteinima
3. voće pre podne
4. koštunjavo voće popodne

Količine moraš sam da odrediš.. zavis eod tvojih aktivnosti.
posle treninga uzmi proteinski šejk
Sačuvana
cronaldocar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #8 poslato: Maj 28, 2011, 06:26:33 posle podne »

Imam 23 god. Isao bih preko leta i do 5 puta u teretanu sada zbog fakulteta mogu samo 3 puta. Hranim se pa sada to je tesko pitanje posto ustajem svako jutro u 6 jer putujem za Bg na fax, pa se posle vracam kuci. U prevozu budem na dan oko 4 h svaki dan pa ondo tu jedem ili plazmu ili neki integralni tekst .Mada treba mi  pomoc oko ishrane i suplementacije. Dobio sam u teretani program kojim se pridrzavam. Sada mi vi recite kako da osmislim plan ishrane i suplementacije. Ja sam za sada u pansportu kupio sagorevac cut 3.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2011, 09:00:33 posle podne »

A "samo" te to zanima? ;)) pa to je suština mudrosti ovog foruma i moderatora i dosta još ljudi pride...
Koliko imaš godina i kako se hrani i koliko bi često trenirao?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2011, 04:47:30 posle podne »

Sto se tice ishrane najbolje da prelistas na forumu gde su o tome pisali Dr. Danijela Svarc,Marko Dimitrijevic i Zoltan Kozma,a onda vidis da li ces da uzimas i suplemente,ako hoces i suplemente vidis sa koliko novca raspolazes i lako cemo onda napraviti izbor i prilagoditi ga tvojim zeljama i potrebama. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2011, 04:43:25 posle podne »

Oke radicu tako... A sagorevaci ili tako nesto...?
Od suplementacije ti je osnovno Whey Protein,BCAA aminokisleine i Kreatin,a pored toga mozes i sagorevac.Zasto je to tako,pa posto ti zelis da skines koji kilogram,da bi to uradio a da ne gubis misicnu masu onda ti treba Whey i BCAA a Kreatin je tu da ti pomogne u oporavku i da lakse izneses trening i budes sprema sutradan za novi.Ono sto je prvo i najbitnije je da sredis ishranu,a to ces najbolje sam uraditi kad malo prelistas forum i pogledas kako,sta i kad treba jesti jer ces prilagoditi to sebi,svojim uslovima i potrebama. :) Ovako ces najbezbolnije skinuti visak...kad kazem "bezbolnije" mislim da ces najmanje izgubiti na snazi i misicnoj masi a skinuces salo.E,sad naravno mozes ti i bez suplemenata da skines visak i uradis dobar posao,ali sporije.Mozes za pocetak da uzmes samo sagorevac...sve zavisi od zelje,mogucnosti i cilja,zato budi malo konkretniji... ;)
Sačuvana
cronaldocar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2011, 04:17:28 posle podne »

Oke radicu tako... A sagorevaci ili tako nesto...?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2011, 03:33:55 posle podne »

Ja sam radio ovako na pocetku...Prve dve nedelje 4 treninga u teretani i svaki je bio takav da sam radio sve grupe misica,od svake grupe po 2 vezbe u 3 serije po 10 ponavljanja,ali prva serija sa bas malom kilazom kao zagrevanje(2 vezbe grudi,biceps,ledja,triceps,ramena,stomak i noge).A posle toga sam krenuo da radim svaki dan jednu grupu misica...PON. Grudi,UTO. Ledja,CET. ramena,PET. Noge i ruke. :) Posle 3 meseca sam poceo da radim ovako...PON. Stomak-Grudi-Biceps,UTO. Ledja-Triceps,CET. Stomak-Ramena,PET. Stomak-Noge... :) Pa ako ti ovo odgovara mozes i ti tako. :) P.S gledaj da pauze budu sto manje izmedju dve vezbe ili izmedju serija... :)
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2011, 03:02:29 posle podne »

Za pocetak ti ne treba nista od suplemenata,samo HARDCORE trening! pozz
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
cronaldocar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2011, 02:10:25 posle podne »

Zelim da krenem pocnem da krenem u teretanu... Visok sam 184, imam 95kg... Idem na trcanje 3 nedeljno i to je to... Sta mi treba sve od suplementacije...Kakav program da pocnem u teretani? I koju mi preporucujete? Zivim na NBG blok 29
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.