TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:22:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć!  (Pročitano 1837 puta)
Drake
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #5 poslato: Jun 08, 2011, 09:38:27 pre podne »

Nisam se lepo izrazio, naravno nisam mislio na 15 kila čiste mišićne mase, već kao što je napisao Robert - nešto mišića, nesto masti, nešto vode, znači samo povećanje telesne mase. Što se ishrane tiče, nisam imao neki poseban režim ali ću verovatno početi da praktikujem i to.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Jun 08, 2011, 08:51:57 pre podne »

Probaj 1-3kile misica za 3 meseca max, ako i tolko
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Jun 08, 2011, 12:27:16 pre podne »

Za 3 meseca možda uspeš nekako i da dobiješ 10-15kg, ali telesne mase(nešto mišića, nesto masti, nešto vode). Znači, zaboravi na toliku količinu mišića u tako kratkom periodu. Za 15kg mišića se radi prilično, prilično dugo. :) Što kvalitetnije jedeš, kvalitetniju ćeš masu i nabacivati.

Prema težini koju si naveo, gejner ti i nije potreban. Uzmi bilo koji whey protein. Možeš mu dodati i kreatin. Uz dobru ishranu, sasvim sigurno da će ti pomoći u izgradnji mišićne mase.

Dakle, bitno je da sebi zadaš realne i dostižne ciljeve. Kada bi bilo moguće dodati onoliku količinu mišića za 3 meseca, svet bi bio preplavljen Mr. Olympia takmičarima. :)

Možeš ovde napisati i kako se hraniš, pa da vidimo da li si na dobrom putu. Ishrana ti je najbitniji deo priče. Za kvalitetnu masu nije dovoljno samo malo pojačati proteine, kao što si napisao, nego se moraš i rešiti nekih loših navika u ishrani, ako si ih imao. Pregledaj malo teme u potforumu posvećenom ishrani, ima puno korisnih stvari. ;)
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #2 poslato: Jun 08, 2011, 12:23:30 pre podne »

''Hoću da nabacim nekih 10-15 kilograma mišićne mase u naredna 3 meseca..''

Ala ce nekog ovde realnost da udari po licu...  :-\
Sačuvana
Drake
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2011, 12:06:28 pre podne »

Pozdrav, ekipo. Ovako... Pre svega, imam 18 godina, 81 kg, 188 cm. Imam jako čudan organizam, brzo dobijam na masi i sa preparatima i bez njih. Npr, prošlo leto sam za mesec dana suve teretane, znači bez ikakvih preparata, samo blago povećana količina proteinske ishrane, dobio oko 4 kg. Kasnije, negde u oktobru, uzeo sam najveći shit od gejnera (Hyper Mass 5000 od Biotecha) i opet za neke 3-4 nedelje dobio oko 4 kg. Imao sam pauzu od početka februara, nisam trenirao ali treba da krenem opet ovih dana i imam neke nove ambicije. Hoću da nabacim nekih 10-15 kilograma mišićne mase u naredna 3 meseca, pa bi hteo da čujem vaše preporuke, koji gejner ili neki drugi preparat bi mi pomogao da ostvarim to. Razmišljao sam da uzimam npr. mesec dana Gain Fast od Universal Nutritionsa ili Mega Gainer od Dymatize Nutritionsa, a sledeći mesec neki kvalitetniji kreatin. Za dalje bi video u zavisnosti od rezultata. Šta vi mislite?  :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.