TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:14:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CytoSport - Muscle Milk  (Pročitano 1837 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Jun 09, 2011, 07:02:43 posle podne »

Imam mnogo povoljnijih varijanti što se tiče proteina, pa mi zbog toga uvek izmakne i ne popustim radoznalosti. :D
Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #4 poslato: Jun 09, 2011, 06:20:39 posle podne »

Ima odlican sastav  ;) , ali Roberte mislim da ce kad tad pasti pod ruku  :D pa kad se navuces na njega ajoooo  ;D
Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Jun 09, 2011, 05:05:19 posle podne »

Više puta mi bio na spisku za kupovinu, ali sam ga redovno, u poslednjim trenucima, izbacivao. :D Nemam pojma... Sve sam bio nesiguran da li da ga kupim ili ne. :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2011, 04:47:53 posle podne »

Odlican proizvod
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2011, 04:24:04 posle podne »

Muscle Milk




Prirodna ultimativna formula za čistu mišićnu masu

Muscle Milk® je evolutivna mišićna formula koja promiviše efikasno sagorevanje masti, podstiče snagu, čisti mišićni rast i brz oporavak nakon vežbanja.  Dizajniran po jednoj od najprirodnijih balansiranih namernica: Muscle Milk pruža preciznu mešavinu ultra-premium proteina, kompleksnih ugljenih hidrata, funkcionalnih masti, vitamina i minerala. Bez obzira koji su vaši ciljevi, izgradnja čiste mišićne mase, toniranje vašeg izgleda ili kontrola težine, Muscle Milk daje i rezultate i ukus.

Koristi:

EvoPro™-Nature's Perfect Protein: EvoPro u Muscle Milk-u sadrži kompletnu i preciznu mesavinu visoko biodostupnih proteina za podršku energiji uključujući, kalcijum i sodium kazeinat, isolat mlečnog proteina, isolat surutke, koncentrat surutke, micelarni kazein, whey (surutkini) peptidi, lactoferrin, L-glutamin, i taurin.

Kompleks ugljenih hidrata: Nula-laktoze, skrob na bazi ugljenih hidrata pronadjeni u Muscle Milk-u, dostavljaju energiju u telo u obliku glukoze. Muscle Milk takodje snabdeva ugljene hidrate u obliku vlakana, znajući da su vlakna važan deo zdrave ishrane.




preuzeto sa ( www.cytosport.com i www.bodybuilding.com )
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 04:38:16 posle podne od strane Cedomir Curcic » Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.