TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:22:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GPC Evropsko Prvenstvo u Egeru 2011  (Pročitano 2114 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2011, 01:22:18 posle podne »

Hvala lepo Zoli!!!Izvini sto se tek sad javljam,ali bio sam na moru u grckoj a tamo nema interneta,osim ako imas laptop,a ja to na zalost nemam! :(
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Jun 16, 2011, 12:47:24 posle podne »

Iskrene cestitke Miki,ovo je fantastican rezultat.ne sekiraj se sto ti je srebro promaklo jer to je ipak visa sila.Bices bolji sledeci put u to niko od nas ne sumnja.Samo napred!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jun 16, 2011, 09:41:48 pre podne »

Evo i slika
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2011, 09:38:29 pre podne »

Hvala vam lepo!
Bench fun- i ja sam bio ubeden da cu uspeti da gurnem bar 230kg,jer 10 dana pre evropskog sam gurnuo bez zdrske 240kg,ali desilo se to sto se desilo.Sve u svemu zadovoljan sam.Naravno da uvek moze bolje,ali u ovom trenutku to je bio max sto sam mogao izvuci iz sebe!
Milane-Hvala ti puno,tvoje reci mi puno znace!Da,sad sam imao pomoc(u vidu Rokaija)ali uglavnom na velikim takmicenja ni ja nemam adekvatnu pomoc.Tu uglavnom zamolim "bracu ruse" da mi pomognu sta treba,i oni uvek su tu na raspolaganju.
Gregor se takmicio u raw bencu,tu je gurnuo 225kg i u raw powerliftingu,tu je cucnuo 320kg,bencovao 220kg i povukao 265kg.Izvini i ti i Gregor ako sam promasio neku kilazu u vezi njegovog nastupanja u raw powerliftingu,ali sto se tice benca to je sigurno.
Hvala vam jos jednom!!!
Nadam se da ces uspeti doci u Prag i naravno da se vidimo tamo!Mozda se i vidimo!I ja planiram da idem ako mi finansije dopustaju(jer i prilikom ovog takmicenja dosta sam se istrosio sto se para tice)!
Hvala ti na rezultatima!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #4 poslato: Jun 16, 2011, 06:59:51 pre podne »

Bravo Miki.Odlican uspeh.Bio sam ubedjen da ces gurnuti bar 230,ali steta sto ti se desilo TO  bas pred takmicenje.Odlicna taktika i odlican izvestaj.Bice to jos bolje sledeci put.Jos jedbom cestitam na bronzi.
Sačuvana
milan j
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2011, 11:46:12 posle podne »

A evo i rezultata sa benč prvenstva

http://www.powerlifting.hu/versenykiiras/Results_DAY1.pdf
Sačuvana
milan j
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2011, 11:42:34 posle podne »

Bravo Miki. Odlično si opisao sve detalje koji prate takmičenje. Ti prolivi nisu retkost uopšte kao i čudni rezultati konkurencije. SviĂ°a mi se što si sve vreme razmišljao i prijavkljivanjem težina dovodio sebe u potencijalno bolji položaj u odnosu na konkurenciju.

Ljudi ne znaju kakav je stres i problem naći se na nekom takmičenju bez adekvatne podrške. Ti si i imao nekog a ja od uvek putujem sam. Molim tamo d ami dodaju teg, navuku majicu, odelo, ...

Ja se nadam da ću smoći finansija da odem na evropsko u WPC verziji u Prag krajem meseca jer sam se prilično solidno spremio.

Svako dobro i bravo još jedared.

Kaži nam kakav je bio Gregor Janković?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2011, 11:11:43 posle podne »

Dana 10.-og juna krenuo sam u Budimpestu,da bih se sutradan susreo sa drugarima i krenuo put u Eger na Evropsko Prvenstvo u GPC(Global Powerlifting Comitee) federaciji,za koje sam se cele godine pripremao.Vec prilikom ulaska  u voz me cekalo jedno veliko iznenadenje:naime Milos Cecanovic i Aleksandar Rakocevic(takmicari iz Crne Gore)su isto isli ovim vozom i videli me kako ulazim u voz i potrazili me,tako da smo zajedno putovali do Budimpeste.Tu sam njih uputio dalje za Eger a ja otisao kod sestre da se malo odmorim i sutradan nastavim put u Eger,gde je vec od 12 casova  pocelo merenje.Jako sam bio zabrinut zbog merenja,jer sam hteo nastupati u +125kg kategoriji,zajedno sa Laslom Mesarosem,ali sudbina je ucinila svoje,jer 5 dana pre merenja sam dobio virusni proliv(pokupio sam ga od sina,a on iz zabavista),tako da sam u ponedeljak,utorak i sredu imao velike probleme da zaustavim proliv.Napokon sam uspeo u tome,ali vec sam izgubio 7kg misicne mase,samim tim i snagu.Nadao sam se da u preostala 4 dana uspeti da povratim bar deo svoje tezine,a sto je bilo jos vaznije da povratim snagu!10 dana pred nastup imao sam zadnji benc press trening i bio sam zadovoljan jer sam uspeo gurnuti 240kg sto mi je donelo dodatno samopuzdanje pred takmicenje.Sve u svemu u tom trenutku je sve bilo spremno i u redu pred veliki nastup!
Vec pre merenja sam osecao da nije bas sve 100% u redu,i kad sam stao na vagu imao sam sta da vidim:119kg!!!!To znaci 7kg manje nego sto sam imao prethodne nedelje.Moram priznati da sam u tom trenutku pomislio na sve.Na kraju sam se smirio,prihvatio cinjenicu da cu se takmiciti u kategoriji do 125kg i vec poceo gledati ko je sve samnom u kategoriji i koliko su jaki.Bilo nas je sestorica u kategoriji na merenju,tako da je izgledalo da ce biti veoma neizvesno sto je na kraju i ispalo tako!Za madjare(bilo ih je dvojica u mojoj kategoriji)znao sam sta znaju i umeju,za rusa takodje,jedino nisam znao sta znaju poljaci,kojih je bilo dvojica.Vec sam kovao plan za takmicenje.Prijavio sam pocetnu tezinu 215kg.Mislio sam sa time da krenem,to je "sigurica",a posle zavisno od ostalih videcu dalju taktiku.Jedan od madjara je poceo na 235kg,za njega sam znao da gura oko 250kg i da ce verovatno biti prvi,a drugi oko 230kg.Posle prve serije sam izbio na drugo mesto jer mojih sigurnih 215kg je bilo lako,madjaru 235kg takodje,medutim drugi madjar nije bio uspesan na 220kg sto je stavio kao pocetnu kilazu.On je drugu seriju ponavljao,a ja sam stavio na 222,5kg,jer u slucaju da on uspe da gurne 220kg a ja 222,5 ja cu biti u prednosti,sto je na kraju i ispalo tako!Po njegovim 220kg sam video da je blizu limita,ali na moje iznenadjenje on je u trecoj seriji zatrazio 230kg sto sam i ja uradio,jer ako obojica gurnemo tu tezinu ja sam u prednosti jer sam laksi od njega.Na kraju njemu je uspelo(ni dan danas ne znam kako!)a meni nije,tako da je on uzeo srebro a ja bronzu u kategoriji.Prilikom takmicenja imao sam veliku podrsku od vec pomenute dvojice iz Crne Gore(Sase i Milosa) i veliku pomoc od strane Rokai Roberta(koji se takmicio u masters 1 kategoriji,to je starosna kategorija od 40-44god)u raw powerliftingu i koji je osvojio zlatnu medalju u svojoj starosnoj kaategoriji,uradivsi 242,5kg na cucnju,145kg na bencu i 252,5kg u vucenju,sto je jako lep rezultat!Cestitke Robi!Ta njihova pomoc mi je jako dobro dosla.Tu bih jos napomenuo i neverovatnog Gregora Jankovica,koji je sa svojom smirenoscu puno uticao na mene!
Posle svog nastupa sam prisustvovao u stvaranju istorije kada je Laslo Mesaros gurnuo NEVEROVATNIH 302,5kg raw u bencu!!!!Svako iz publike i takmicari ,sudije nemo su gledali kako je Mesaros sa lakocom to radio!!!!I sad se najezim kad se setim tog prizora!
Sve u svemu jedno jako dobro i kvalitetno takmicenje,gde svaki takmicar je znao kad je na redu i imao minut vremena na raspolaganju da uradi svoj pokusaj i ako slucajno neko nije stigao bio mu je oduzet pokusaj,tako da se znalo za red i disciplinu i zahvaljujuci tome relativno brzo se zavrsilo takmicenje.I sudije i pomagaci su bili na nivou,koji su pratili da sve tece kako treba!
Bilo je ovo jedno veliko iskustvo za mene,gde sam naucio par stvari.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.