TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 04:44:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Herbalife :D  (Pročitano 6416 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Jun 28, 2011, 09:45:24 posle podne »

A šta ima da utiče na tebe ili bilo koga ko zna šta radi a šta ne?
Opušteno... polako zatvaram temu da ne reklamiramo dalje ono što ne valja
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jun 27, 2011, 10:32:21 posle podne »

Slažem se. To je samo jedan u nizu marketinških napada kojim smo okruženi svakoga dana. Jedino što se ovaj napad nas malo više tiče jer smo izrazito u tom svetu, pa sasvim sigurno i ne obraćamo toliko pažnje na, recimo, agresivne reklame za paste za zube ili pene za brijanje. :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: Jun 27, 2011, 09:54:52 posle podne »

Ima takvih prevara dosta, nije da paranoišem prosto je tako.. mršavljenje je velik biznis i mnogi njih hoće deo kolača... u svakom slučaju bilo je i biće toga još, pa možda i ne zaslužuje ovoliko postova...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jun 27, 2011, 06:54:55 posle podne »

Sve je to pis... uz vetar.Ai boze moj ko zeli da proba neka proba pa kada vidi da je malo namagarcen shvatice kome moze da veruje.

Mnogi i ne shvate da su namagarčeni. :D Slepo im veruju i ulaze u "kolo".
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jun 27, 2011, 06:05:15 posle podne »

samo dve stvari mi se ne sviĂ°aju kod njih,

kao prvo - preskupi su za ono što nude
drugo - napadni su a to me u startu odbija
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Jun 27, 2011, 01:42:37 posle podne »

Sve je to pis... uz vetar.Ai boze moj ko zeli da proba neka proba pa kada vidi da je malo namagarcen shvatice kome moze da veruje.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #8 poslato: Jun 27, 2011, 01:25:30 posle podne »

Nije stigao da udje u dvoriste, a kamoli u kucu.
Oterao ga komsija. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
nickey
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jun 27, 2011, 11:54:09 pre podne »

a jesu ti gledali onom lampom od 100e  ispod kauca zbog grinja? :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2011, 11:23:53 pre podne »

Ovi barem ne unistavaju ljudima tepihe! Prokleti kirbijevci, oni stvarno jesu sekta.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
nickey
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2011, 11:01:37 pre podne »

Oni su ti kao sekta neka :d
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2011, 10:43:38 pre podne »

Aj sto prodaju krs za puno para nego sto kad krenu da smaraju nema kraja, bas kao sto kazes ljudi koji su mislili do juce da je krompir pun proteina sada su glavni strucnjaci u gradu :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2011, 10:41:54 pre podne »

@ herbalife
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Jun 27, 2011, 07:20:46 pre podne »

Odlična prevara. Generalno ne prodaju ono što tvrde da prodaju, a to što prodaju cene daleko više nego što vredi, tako da je prevara.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dejan7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2011, 02:25:34 pre podne »

Verovatno je većina vas čula za ove proizvode.
Za one koji nisu, kratak intro: herbalife proizvodi neke "zamene za obroke", prvenstveno za mršavljenje, koji su "visoko kvalitetni super mega hranljivi, i veoma zdravi" isl. TakoĂ°e, njihov biznis model je neka MLM (piramidalna) šema, gde sami korisnici preparata mogu da postanu i distributeri, pa su ti isti distributeri veoma agresivni u svom nastupu i svi su odjednom neki "wellness stručnjaci", takoĂ°e organizuju neke seminare gde pričaju svi o svojim uspesima u prodaji, ja sam igrom slučaja prisustvovao jednom takvom seminaru, meni je to iskreno ličilo skoro ko na neku sektu, da oprostite, ali zapnu sa nekim govorima bolesno optimističnim i šta je znam. Ali eto, ljudi čuju razne priče kako se gube kilogrami prosto magično, pa se lako navade da kupe njihove preparate.

Da preĂ°emo na poentu posta - Jedan moj dobar prijatelj (celog života ima problema sa velikim viškom kilograma) je nedavno postao njihov "distributer" i fanatični borac za Herbalife, kao pomaže mu dosta, počeo da gubi kilograme bla bla. Ja sam ga zamolio da mi pokaže njihove proizvode, i kad sam ih video iskreno sam se zapitao kako ljudi mogu da budu toliko glupi da kupuju taj herbalife.

Jedan od njihovih glavnih prozivoda koji svima preporučuju je njihov ultra fensi dijetetski šejk. Bočica od 550 grama košta 4100 dinara. A u toj bočici od 550 grama ima 190 grama proteina (izolat soje) i 184 grama ugljenih hidrata i malih količina nekh običnih vitamina!!! Fucking 4100 dinara za ~200 grama proteina i ~200 grama ugljenih hidrata i još po koji sitnice nekih vitamina!!!! Pa to je pljačka veka!

Čisto radi uporeĂ°enja,i sami znate da npr. pakovanje od 900 grama proteina (i to izolat proteina surutke)  možete kupiti za oko ~2000 dinara u radnjama koje prodaju suplemente za BB! "Cena" 200 grama ugljenih hidrata je toliko smešna da ne vredi da se pominje, kao i "cena" ovih vitamina koji ulaze u taj njihov super mega giga šejk od 4100 dinara/550 grama. Evo morao sam i da slikam, ovo sadrži šejk:

Sajstojci Šejka (klik ovde)

TakoĂ°e, još jedna veeelika pljačka! Jebeni zeleni čaj su nazvali "Thermojetics čaj na bazi bilja" i flašicu od 50 grama prodaju za 2500 dinara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izvinjavam se na rečniku, ali ja prosto ne mogu i dalje da verujem šta sam video i da ljudi to kupuju!!!! Evo slike i tog super fensi čaja:

Sajstojci Čaja(klik ovde)



Zaključak: Ove njihove preparate može i sami "napraviti" uz minimalno znanje i bar za 10 puta manje novca.




Ja jesam početnik i nemam neko veliko znanje, ali meni ovo liči na ogromnu prevaru! Kažite vi meni da li sam ja lud ili ovi stvarnu prodaju "šećernu vodicu"!  TakoĂ°e, neka je ova tema na forumu, čisto da upozori i druge novajlije koji su omaĂ°ijani agresivnim marketingom herbalife prodavaca, da dobro razmisle na šta bi potrošili pare ako bi se rešili da kupe ovaj herbalife... Tako da moderatori foruma možda mogu da razmisle i da stave ovo u sticky, čisto da stoji kao upozorenje u buduće!

« Poslednja izmena: Jun 27, 2011, 02:34:34 pre podne od strane Dejan7 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.