TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:09:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NEKOLIKO ČINJENICA U VEZI BSNa!!!  (Pročitano 3434 puta)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #9 poslato: Decembar 18, 2007, 11:05:46 pre podne »

Meni drugar kaze da je bolji X-pand nego noxplode
Probao sam oba i No Explode je po meni bolji. Mozda jer sam No E. koristio kao prvi no buster.
Nikako da se finanasijski stabilizujem pa da ga ponovo uzmem :(
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #8 poslato: Decembar 17, 2007, 02:08:45 posle podne »

Ono sto su nama rekli,jeste da je pump-efekat slican kao xpandu,mozda cak
i malo manji,ali da je dobitak na snazi,a posebno izdrzljivosti mnogo jaci od bilo
kog NO.

To je sto smo culi od nekih nasih drugara-stalnih musterija.
Videcemo dalje sta kaze vreme,
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2007, 01:20:40 posle podne »

jednostavno PAZI KOGA SLUSAS  :)

a drugo, pa svi smo mi toliko individualni, svi razlicito reagujemo, pa nismo klonovi da jedno pravilo vazi isto na svima nama
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2007, 11:23:12 pre podne »

Ne kažem da tvoj drugar ne zna o čemu priča ali me je ovo podsetilo na nešto što sam dugo nameravala da napišem na ovom forumu:

molim vas nemojte slušati svaki savet.. budite kritični prema onome ko vam daje savete.. gledajte njegove rezlutate i procenite koliko je njegov savet pravi...

znam o čemu govorim kad vas ovako savetujem...Momci mi stalno dolaze u radnju sa najrazličitijim smešnim pričama koje su čuli od ortaka ili u teretani... ne biste verovali šta se sve pria..

Još jednom da ponovim ovo se NE ODNOSI NA XPAND VS NOEXPLODE već na uopšteno pravilo...
Sačuvana
nokidude
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2007, 11:36:14 pre podne »

Meni drugar kaze da je bolji X-pand nego noxplode
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Decembar 14, 2007, 09:31:43 posle podne »

to pije cika roni...mora da je dobro :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2007, 07:11:19 posle podne »

Ne verujem da ću lično koristiti ovaj proizvod..
Ali vidimd a je najprodavniji.. to valjda znači da nešto u njemu radi... i to dobro
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2007, 06:36:04 posle podne »

eto..resena misterija
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2007, 03:17:28 posle podne »

Povodom nedavno objavljenih informacija o zabrani prodaje BSNovog proizvoda Cellmass u Australiji i tužbe protiv BSNa  zbog navodnog “lažiranja” sastava proizvoda  želimo da iznesemo činjenice i zvaničan stav BSNa oko istih.

1. Cellmass pored ostalih sastojaka sadrži i vodeni ekstrakt cimeta, a  jedna od komponenti cimeta je kumarin. Kumarin je proizvod hidrolize heterozida, aglikon gorkog ukusa, zbog čega se izvesne kumarinske droge upotrebljavaju i kao gorki tonici i stomahici. Od fenolnih jedinjenja sa C9- atoma ugljenika često je prisutna oksi-cimetna kiselina. U nekim slučajevima se zajedno mogu izdvojiti kumarinska (oksi-cimetna) pored kafene kiseline, a ponekad i njeni metilovani derivati, ferulinska i sinapinska kiselina. Kiseline sa C9 - atoma ugljenika susreću se u slobodnom obliku vrlo retko i to pretežno u minimalnim količinama. Kumarini takoĂ°e spadaju u jedinjenja izolovana iz biljnih vrsta. Najpoznatiji su: umbeliferon, eskuletin i skopoletin. Javljaju se u travama, stočnoj hrani i detelini, jednom rečju u više od 27 biljnih vrsta. Kumarin pretstavlja lakton cis-o-kumarinske kiseline. Tako je eskuletin po strukturi lakton kafene, a skopoletin ferulinske kiseline. Svi kumarini se odlikuju gorkim ukusom i jakim fiziološkim dejstvom. Pod dejstvom mikroorganizama njihova se količina u voću i povrću naglo povećava, prouzrokujući gorak ukus i truljenje ploda. Kumarini se u biljkama mogu javiti u obliku furokumarina ili kao lignani. Lignani su dimeri C6-C3 jedinjenja kao što je pinoresinol koji se nalazi u kori i stablu drveta.  MAKSIMALNO DOZVOLJENE KOLIČINE POJEDINIH SUPSTANCI KOJE POTIČU OD AROMA ILI DRUGIH SASTOJAKA SA AROMATIČNIM SVOJSTVIMA U PREHRAMBENIM PROIZVODIMA odreĂ°ene su zakonom u vidu pravilnika. Tako je u našoj zemlji maksimalna dozvoljena količina kumarina u prehrambenim proizvodima 2mg/kg, izuzetak su: slatkiši sa karamelom gde je dozvoljena količina 10mg/kg, žvakaće gume gde je dozvoljena količina 50mg/kg i alkoholna pića gde je dozvoljena količina kumarina 10mg/kg. Naravno, maksimalno dozvoljene količine se razlikuju u zemljama EU, SAD, Australiji. Tako je maksimalno dozvoljena količina kumarina odreĂ°ena zakonskim regulativama u Australiji ispod granice maksimalno dozvoljene količine u zemljama EU, SAD itd. Recimo, u Nemačkoj je zabranjena distribucija Animal Cutsa proizvoĂ°ača Universal Nutritiona zato što je količina sinefrina u tom proizvodu veća od maksimalno dozvoljene količine odreĂ°ene zakonskim regulativama te države. Tako su pojedine prehrambene namirnice i naravno, dodaci ishrani u nekim zemljama zabranjeni upravo zbog veoma rigoroznih zakonskih regulativa.

2.  Proizvodi BSNa kao što su Cellmass, N.O.Xplode, Nitrix su meĂ°u najprodavanijim proizvodima proteklih godina u svetu. Već tri godine za redom N.O.Xplode je najbolji NO reaktor i najbolji “Muscle Builder” 2007. godine, dok je Cellmass proglašen za najbolji kreatinski proizvod ove godine. Zvaničan stav BSNa o tužbi o navodnom "lažiranju sastava" proizvoda možete pročitati u prilogu.

Vaš Pansport!


[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2007, 03:21:14 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.