TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:54:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Uputstvo  (Pročitano 5131 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: Jul 14, 2011, 09:31:57 posle podne »

Sto mi das vise preciznih informacija ,detalja u vezi svega lakse ce mi biti da korigujemo sta ne valja.Pogledaj bilo koje takmicenje (vezano za kategoriju koju zelis da se takmicis0,ukoliko je zenski fitnes tu nemas 7 obaveznih poza.
Vazi, napisacu ti onda sve detaljno, razumela sam. A shta ti mislish, sa visinom oko 160, tezinom oko 50, i onom mishicnom masom koju si video, plus mishici koje cu tek dobiti- u koju kategoriju bi me svrstao? I tu mi treba pomoc, da me uputish shto preciznije, ako ti je poznata ta oblast kod zena... Sad ja davim ali shta da radim kad nemam pojma o tome, bolje da pitam...
Mislim da je body fitness ta kategorija.... Nisam bilder josh uvek, m? :)

Problem je u tome shto ja nemam svest o sopstvenom telu, sve se nekako brzo promenilo i nemam pojma kako izgledam u ochima profesionalaca, laici to ocenjuju kao- wow, svaka chast- ali to mi nishta ne znachi, vezano za ambiciju takmichara...

takmičarske ambicije?  i ti si kao ja da daješ 101% od sebe kad za nešto baš zagrizeš...

super, samo napred!!!

Hvala Mo, jako mi znachi tvoja podrshka! Divna si, kao i uvek :)

Hvala i ostalim drugarima, ne moram da jurim na netu sad sve shto mi treba, extra :)

Definitivno se uklapam u fitnesice, pogledala sam par snimaka i da, to je to.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jul 14, 2011, 05:11:01 posle podne »

Sto mi das vise preciznih informacija ,detalja u vezi svega lakse ce mi biti da korigujemo sta ne valja.Pogledaj bilo koje takmicenje (vezano za kategoriju koju zelis da se takmicis0,ukoliko je zenski fitnes tu nemas 7 obaveznih poza.
Vazi, napisacu ti onda sve detaljno, razumela sam. A shta ti mislish, sa visinom oko 160, tezinom oko 50, i onom mishicnom masom koju si video, plus mishici koje cu tek dobiti- u koju kategoriju bi me svrstao? I tu mi treba pomoc, da me uputish shto preciznije, ako ti je poznata ta oblast kod zena... Sad ja davim ali shta da radim kad nemam pojma o tome, bolje da pitam...
Mislim da je body fitness ta kategorija.... Nisam bilder josh uvek, m? :)

Problem je u tome shto ja nemam svest o sopstvenom telu, sve se nekako brzo promenilo i nemam pojma kako izgledam u ochima profesionalaca, laici to ocenjuju kao- wow, svaka chast- ali to mi nishta ne znachi, vezano za ambiciju takmichara...

takmičarske ambicije?  i ti si kao ja da daješ 101% od sebe kad za nešto baš zagrizeš...

super, samo napred!!!
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2011, 03:56:21 posle podne »

evo kome treba

 
« Poslednja izmena: Jul 14, 2011, 04:08:10 posle podne od strane Alexandar Vesa » Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2011, 03:53:30 posle podne »

http://lmgtfy.com/?q=seven+bodybuilding+poses

ili na primer, najosnovnije od osnovnog http://www.budifit.rs/2010/takmicarska-pravila-bodybuilding-muskarci/
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
scionofbalance87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2011, 03:10:16 posle podne »

a gde su slike tih obaveznih poza?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2011, 12:11:22 posle podne »

Body fitnes kategorija
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #5 poslato: Jul 14, 2011, 01:41:51 pre podne »

Sto mi das vise preciznih informacija ,detalja u vezi svega lakse ce mi biti da korigujemo sta ne valja.Pogledaj bilo koje takmicenje (vezano za kategoriju koju zelis da se takmicis0,ukoliko je zenski fitnes tu nemas 7 obaveznih poza.
Vazi, napisacu ti onda sve detaljno, razumela sam. A shta ti mislish, sa visinom oko 160, tezinom oko 50, i onom mishicnom masom koju si video, plus mishici koje cu tek dobiti- u koju kategoriju bi me svrstao? I tu mi treba pomoc, da me uputish shto preciznije, ako ti je poznata ta oblast kod zena... Sad ja davim ali shta da radim kad nemam pojma o tome, bolje da pitam...
Mislim da je body fitness ta kategorija.... Nisam bilder josh uvek, m? :)

Problem je u tome shto ja nemam svest o sopstvenom telu, sve se nekako brzo promenilo i nemam pojma kako izgledam u ochima profesionalaca, laici to ocenjuju kao- wow, svaka chast- ali to mi nishta ne znachi, vezano za ambiciju takmichara...
« Poslednja izmena: Jul 14, 2011, 01:57:17 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Jul 14, 2011, 01:17:06 pre podne »

Sto mi das vise preciznih informacija ,detalja u vezi svega lakse ce mi biti da korigujemo sta ne valja.Pogledaj bilo koje takmicenje (vezano za kategoriju koju zelis da se takmicis0,ukoliko je zenski fitnes tu nemas 7 obaveznih poza.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2011, 05:01:31 posle podne »

Svi koji su zainteresovani moraju postaviti svoje slike u relax pozama napred i pozadi,kao i 7 obaveznih bodybuildin poza kako bih lakse mogao da pratim napredak i pomognem.takodje detaljan nacin dosadasnjeg treninga kao i nacin ishrane.Da napomenem ovde nema pravila,svako je individua za sebe i dobice poseban i njemu odgovarajuci nacin i treninga i ishrane.

Marko, ako bi mogao da demonstrirash tih 7 poza, bila bih ti jako zahvalna!
I josh jedna stvar- nadam se da ne moram da pishem ono kao doruchak tachno to to i to, pa drugi pa peti obrok, radim nocne smene, 5 radim 5 dana odmaram, tako da mi je bioritam vec dodatno izmenjen i mnogo toga odstupa od pravila, reci cu samo okvirno shta unosim u organizam. Verujem da cemo se sve bolje razumeti vremenom, stekao si uvid u moju inteligenciju i volju do sada, nadam se. Ovo je sjajan potez, prvenstveno tvoj a i pansporta naravno.
« Poslednja izmena: Jul 14, 2011, 12:18:55 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2011, 03:25:10 posle podne »

Svi koji su zainteresovani moraju postaviti svoje slike u relax pozama napred i pozadi,kao i 7 obaveznih bodybuildin poza kako bih lakse mogao da pratim napredak i pomognem.takodje detaljan nacin dosadasnjeg treninga kao i nacin ishrane.Da napomenem ovde nema pravila,svako je individua za sebe i dobice poseban i njemu odgovarajuci nacin i treninga i ishrane.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2011, 02:44:00 posle podne »

Ukoliko želite da se pripremite za takmičenje u bodybuildingu, ovo je deo gde besplatno možete da dobijete sve potrebne informecije i savete od istaknutog srpskog bodybuilding takmičara i Pansport sportiste Marka Dimitrijevića. Jedini uslov koji morate da ispunite je da otvorite temu sa svojim imenom i prezimenom i postavite slike pre pocetka rada, i da svoj dnevnik treninga (i napretka) vodite upravo ovde.
Naravno, i oni koji ne žele da se takmiče, dobrodošli su da čitaju i prate buduće takmičare i njihove rezultate!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.