TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:21:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: /  (Pročitano 16876 puta)
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #11 poslato: Jul 19, 2011, 12:20:38 posle podne »

Jebiga, ja sam jeo integralni hleb, sad nemam pojma ni to da li je OK, i sta sam uopste jeo.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Jul 19, 2011, 11:44:43 pre podne »

don't care , ne jedem zitarice :P
Sačuvana
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #9 poslato: Jul 19, 2011, 11:33:36 pre podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:36:43 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #8 poslato: Jul 19, 2011, 11:28:04 pre podne »

Nešto si pomešao. Druže Nabukodonosore, u burek ti se mi kuneemo. Jer je pun NO-a i vitamina C.
Sačuvana
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #7 poslato: Jul 19, 2011, 11:10:41 pre podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:36:29 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 19, 2011, 08:43:08 pre podne »

ja se zdravo hranim zato sto jedem integralni hleb, nabavljam ga u pekari Žeki, nekad uzmem i burek kad nema hleba posto u njemu ima puno proteina
:D Ali Burek sa nemasnim jogurtom,jer jogurt goji ako ima puno masnoce. :D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #5 poslato: Jul 19, 2011, 07:20:42 pre podne »

ja se zdravo hranim zato sto jedem integralni hleb, nabavljam ga u pekari Žeki, nekad uzmem i burek kad nema hleba posto u njemu ima puno proteina
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2011, 06:58:56 pre podne »

ja videh u par prodavnica po novom sadu neko malo pakovanje od mozda 6-7 kriski velicine dvopeka, ima bash crnu boju, u celofanu je  i kada se uzme u ruku spram svoje velicine ima tezinu kao 10 redovnih hlebova, a i cena mu je oko 200-300dinara, verujem da je to neki bolji hleb, nisam obracala paznju previshe poshto ga i sama vec neko vreme ne jedem.. ali za one koji ga povremeno jedu ne bi bilo loshe da uzmu bash taj, ako cete vec kvalitet i ako vec povremeno jedete hleb u malim kolicinama.. verujem da taj i duze ostaje svez, ako ne onda u zamrzivach :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2011, 06:44:45 pre podne »

GASP!!! kakvo otvaranje očiju LOL

Nešto si ti pobrkao, pošto "crni" hleb (koji btw nije ni toliko crn ako mene pitate, više je nešto kao braon i to svetlo braon) nije isto što i integralni hleb.

Upravo zato inteligentni članovi ovog foruma umeju da čitaju etikete, a ako kupuješ hleb u pekari, šta drugo možeš i očekivati da će biti...

Integrani hleb se pravi drugačije i ja preferiram ove bez ikakvih aditiva i to sam zadnji put jeo pre jedno 5 meseci.

Uostalom ko je rekao da je beli hleb nezdrav? Ukoliko se ja ne varam, naši roditelji su odrasli na tom hlebu i ne vidim da je nekome to smetalo...mešutim ovi čiji su roditelji odrasli u gradu, pa hranili i svoju decu kiflama i burekom...to je već sasvim druga priča.

Nisu svi na svetu alergični na gluten, nisu svi toliko osetljivi da loše vare pšenicu i nikakva generalizacija ne može da se napravi.

MeĂ°utim većina ljudi jeste osetljiva na veštačke dodatke u hrani i to je verujem ono o čemu ti direktno ili indirektno želiš da pričaš, a to nema nikakve veze sa hlebom nego sa industrijom hleba. Pričati o tome je mlatiti praznu slamu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2011, 12:07:18 pre podne »

:D
Veruj da na ovom forumu malo ljudi jede hleb. :) nebitno da li je crn, beo, razani, integralan, slan, itd. i kada se jede, to je u malim kolicinama da nije ni bitno koji je. :D
Sačuvana
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2011, 11:39:28 posle podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:36:01 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.