TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:50:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Velikogospojinski kup 2011, Elemir  (Pročitano 6864 puta)
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #17 poslato: Avgust 25, 2012, 02:30:08 posle podne »

Veceras u 19.00.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #16 poslato: Novembar 02, 2011, 05:25:33 posle podne »

Ma sve ti znaci kada se nema,a pod nagradom prvenstveno mislim na finansije koje bi se trosile za ono sto je najpotrebnije.
Tu si totalno u pravu..Ne znam..razmislajm se cemu spremanje za takmicenja po srbiji..ovako vani je veca i bolja konkurencija,mada ni tamo nema niceg povodom nagrada ali opet volim challange..
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 02, 2011, 05:21:22 posle podne »

Ma sve ti znaci kada se nema,a pod nagradom prvenstveno mislim na finansije koje bi se trosile za ono sto je najpotrebnije.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #14 poslato: Novembar 02, 2011, 10:14:05 pre podne »

Ma jbs nagrade...To dodje i ode (pojedes) bolje da se ukljuce neki pa da daju sponzorstva neka itd... To bi jako motivisalo sve takmicare a i one koji tek ulaze u takmicarski svet.Msm ja nikad nisam gledao da uzmem pehar i nagradu niti taj jebeni poklon ali kad sam u Bihacu dobio 100e i whey normalno da mi znaci..Moj cilj je da dovedem svoju figuru do svog zeljenog izgleda..to jest jos mesa na sebi :D i nadam se da cu supeti da izadjem 5-7 kg tezi..
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 02, 2011, 10:05:01 pre podne »

Nit manje zemlje niti vise federacija! A gde su nagrade za takmicare? pojela maca-uglavnom.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #12 poslato: Novembar 02, 2011, 09:44:54 pre podne »

Ma bzv mi to...Nikad ni jedno takmicenje da se organizuje kako treba..Msm vec sam dosta toga rekao i pomenuo,muzika,skracivanje pozinga,fit kid itd itd...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Novembar 02, 2011, 08:59:15 pre podne »

Pa ja bi voleo da mi deda mraz donese dve Playboy zečice ove godine, ali ne verujem da će se to desiti.

Može biti federacija koliko god hoće, ali ovakav trenutan pristup sportu ne podstiče njegov razvoj (mislim na BB).

No, to nije problem sporta nego države, a nećemo o politici.

Istina je da smo previše mali postali da bi imali više federacija. I ovako nemamo dovoljno takmičara, a i ovo malo što imamo svake godine izlazi isto, nema napretka nema ništa zanimljivo.

Šta više i većina naših takmičara je basnoslovno glupa. Otvoreno se po forumima takmiče na sva usta ko uzima više hemije, a 90% ih ne uĂ°e u teretanu do 3 meseca pred takmičenje, a o nekoj pravilnoj ishrani da i ne pričamo. Gotovo da mogu po imenu da nabrojim koji takmičar i kada pojede neki zdrav obrok, jer većinom se i hrane u McDonaldsu ili tako nešto...onda ti "takmičari" postanu šampioni i predstavljaju uzor nekim novim takmičarima koji postaju još gori takmičari i začarani krug se nastavlja.

Srbija je nekada bila centar bodybuilding - a u ovom delu sveta, a danas imamo strah da se na sledećem takmičenju neće pojaviti dovoljno takmičara za kategoriju...LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2011, 12:48:02 pre podne »

Po meni trebala bi biti jedna federacija i da se sudije stalno menjaju..ovako svako gura svoje pulene i gleda se ko je sa kim dobar i kome sta treba...

Slazem se.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #9 poslato: Novembar 01, 2011, 10:44:30 posle podne »

Po meni trebala bi biti jedna federacija i da se sudije stalno menjaju..ovako svako gura svoje pulene i gleda se ko je sa kim dobar i kome sta treba...
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 30, 2011, 03:24:46 posle podne »

Ja iskreno mislim da je najveca greska sto kod na ima jako puno federacija gde svi vuku na svoju stranu i gledaju svoju korist sto nije dobro.Nit manje zemlje nit vise federacija  a jos da stvar bude gora ni nemirisu se bas najbolje medjusobno.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2011, 06:20:42 pre podne »

Pa nije krenuo niz brdo, samo prolazi kroz period stagnacije, to se dešava svuda u svetu, tačnije dešavalo se, a uzimajući u obzir da kaskamo par godina za ostatkom onda i u ovoj stagnaciji kaskamo, tako da će naš bb krenuti življe od sledeće sezone da ide napred, uveren sam.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2011, 01:04:48 pre podne »

Znaci ipak postoji neki tracak nade za ovaj sport.Iskreno mislim da je kod nas krenuo bas nizbrdo.Nadam se da ce se to popraviti.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Avgust 29, 2011, 06:52:28 pre podne »

Pa generalno video sam nešto bolje takmičare nego što obično to bude u ovoj federaciji. Pored standardno dobrih takmičara kao što su Leki i Dimitrijević, pojavilo se još par momaka u solidnoj formi i par momaka koji imaju odlične potencijale, ali nisu držali dijetu ni jednog dana.

TakoĂ°e sam video i dosta juniora koji su potencijalno solidni takmičari, samo treba da nastave sa treningom.

Ženske kategorije praktično da nisu ni bile...model kategorija je po meni ionako zaludna stvar na BB takmičenju, ali ajde Milena je naravno zasluženo pobedila.

Opšti utisak je da se i NABBA takmičenja popravljaju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2011, 08:27:02 posle podne »

Kakva je po tebi ocena samog takmicenja?  Kakvi su bili takmicari?  opsti utisak?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2011, 08:12:15 posle podne »

Pa na kraju sam radio fotke iza bine sa prijateljem fotografom i gotovo da nismo ni videli binu, pravo da ti kažem znams amo da je Saša Dimitrijević pobedio apsolutnu...LOL

Ali u svako slučaju jedno veoma interesantno iskustvo za mene lično, pošto se izdešavalo dosta toga iza te bine što je bilo vredno pažnje, tako da fotke koje imam su većma nekog umetničkog utiska i nisu tipske, tako da nisam siguran ni koliko bi vas interesovale, ali gledaću da iskopam od drugih fotografa sa kojima sam tamo bio koji su bili više zainteresovani za binu ovaj put ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 18 upita.