TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:34:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC  (Pročitano 13462 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #15 poslato: Decembar 25, 2007, 11:40:11 posle podne »

mislim da si bacio pare...jel se osecas ok?osecas se...sta si onda isao na te analize?ja sam ih uradio pre jedno 4-5 meseci i sve mi je bilo super jedino mi je malo srce vece...ali to je normalno..radi :)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #14 poslato: Decembar 25, 2007, 11:31:51 posle podne »

Ujutru idem da dam mokracu i vadim krv... Videcemo za 2-3 dana kakvo je stanje... pozz svima
Sačuvana

ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #13 poslato: Decembar 24, 2007, 11:33:53 posle podne »

Ako nisam preko noci dobio neshto to na srcu onda nemam... Nije me nikad nishta bolelo i proshle godine sam radio ekg za shkolu i sve je vrh bilo... Vazhi,oticicu od nove godine do sportskog lekara na pregled... odnecu mu i rezultate i sve pa javljam... pozdrav!
Sačuvana

jojevta
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 24, 2007, 11:29:33 posle podne »

Ma sta ce to EKG,nemas valjda nekih srcanih problema (aritmimije,prekskakanje...) jos si mlad mislim da ti to ne treba.
A velika lista treba da sadrzi>
Glukoza,Urea,Bilirubin(ukupni,direktni),,Holesterol(HDL i LDL),trigliceride,Ca,Mg,Fe,Transaminaze (AST,ALT)UIBC,TIBC,gama-GT,ALP
Pa onda krvna slika znaci eritrociti,leukociti,hemoglobin,granulociti,monociti.....i ostalo

E tek kad to odradis,onda mozes da pricas da li je doslo do nekog poremecaj,ili ne daj boze bolesti,znaci to su ti glavni parametri.
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #11 poslato: Decembar 24, 2007, 11:22:49 posle podne »

Ma znam druzhe,vidish da sam napisao da zdravlje nema cenu... Jel mogu ja da odem u dechiju bolnicu? Nek mi sve urade i ekg i sve brate... Ajde reci mi samo shta da trazhim? znachi krv,mokraca i shta je ta velika slika? Hvala,pozz
Sačuvana

jojevta
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 24, 2007, 11:17:03 posle podne »

Pa dovoljno ti je 2X godisnje da odradis veliku listu,i krv i mokracu,ko koristi AAS ,mora da radi analize hormona,pored ove prve analize.
Jednostavno za svoje dobro to radis,pare ne treba da zalis!
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #9 poslato: Decembar 24, 2007, 11:05:16 posle podne »

Znachi sve u svemu da mu kazhem da ne panichi i ne brine se? U redu je shto je sve povecano malo? Ja cu vala da odem u bolnicu,platim kolko treba i nek sve pogledaju... Jebesh 2000 dinara,zdravlje ne mozhe da se kupi...
Sačuvana

jojevta
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 24, 2007, 10:59:44 posle podne »

Pa pazi vecina doktora,nema pojma  o ovome o cemu mi pricamo ovde  na forumu,znaci da ne poverujete.Ali postoji ona manjina koja stvarno zna i razume se,koji stalno prate naucna istrazivanja,koji su upuceni maksimalno.To znam jer  sam sa njima stalno u kontaktu i na faksu  i na vezbama po bolnici,pricao cesto na ovu temu.
Pojedini se plase da kazu ljudima da uzimaju vitamine i minerale a kamoli nesto drugo,jer ni sami ne znaju vise da li su stetni ili ne,nazalost zivimo u Srbiji!!
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #7 poslato: Decembar 24, 2007, 10:54:51 posle podne »

Ma pusti doktore ko im dade te diplome,i meni se isto desilo stim sto sam ih ja oterao u k....!to je normalno za svakog sportistu jer posle duzeg vremena aktivnog vezbanja i srcani misic porast i to se zove sportsko srce,tako da nebrines jer kod nas je sve uvecano i poviseno ;D

Potpuno se slazem sa GoranomKS

Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 24, 2007, 10:51:59 posle podne »

Pa pazi, ureja je malo povecana,jedino mi transaminaze nisu jasne....
Logicno je da budu povecane pri povecanom unosu proteina.
Ne bi trebalo da ima nekih problema,neka napravi malo pauzu sa suplementima,pa ponovo da izvadi veliku listu!
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #5 poslato: Decembar 24, 2007, 10:50:09 posle podne »

Ma pusti doktore ko im dade te diplome,i meni se isto desilo stim sto sam ih ja oterao u k....!to je normalno za svakog sportistu jer posle duzeg vremena aktivnog vezbanja i srcani misic porast i to se zove sportsko srce,tako da nebrines jer kod nas je sve uvecano i poviseno ;D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Decembar 24, 2007, 10:43:59 posle podne »

naravno kada su srednje vrednosti uzeti po ishrani do 80g proteina dnevno , ti uneses 300g dnevno
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2007, 10:43:30 posle podne »

Krv i mokracu je davao ujutro na prazan stomak i nishta nije pio... Dan i to veche pre toga je pio animal pak,whey,glucosamine i ala... pozz
Sačuvana

jojevta
Gost
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2007, 10:41:14 posle podne »

Da li je vadio krv,i davao mokracu dok je to pio,tj koristio,ili je posle?
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2007, 10:29:13 posle podne »

Ortak moj jedan 89 ide u teretanu nekih godinu dana,protein,kreatin,glutamin i sve osnovno je pio... Ishao pre neki dan da krv i mokracu da vidi kakvo je stanje... Sad ovo su mu nalazi koji su malo povisheni... Danas kad je odneo doktorici nalaze pochela da se dere na njega kao to ne valja,slabe mu bubrezi i jetra itd  :o :o :o Da prestane da pije pod hitno i da dodje za mesec dana na kontrolu opet... Jel zna neko o chemu se radi? Idem i ja sutra po uput za vadjenje,sad sam se skenjao jakooo... pozz
Ureja 8.6
Ast 0.59
Alt 0.51
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.