TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397729 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: mihailomikedjordjevic1987

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 26, 2024, 05:34:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda....  (Pročitano 7796 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2011, 11:14:04 posle podne »

Pozdrav Žarko, može biti prelom, a ne mora. Zavisi od lokalizacije. To znači da je tvoj nastavnik u pravu - on ti je pričao o prelomu navikularne kosti (može biti bez otoka).
Ono što je najvažnije - gde tačno boli (levi deo leve ruke neznači ništa): da li u korenu palca, ili sa strane malog prsta?
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2011, 09:32:17 posle podne »

ja ti predlazem da obavezno snimish shto pre ako ne znaju shta ti je!
ja sam imala prelom karlice na dva mesta bez i jednog vidljivog spoljashnjeg znaka, a chesto ni sam bol nije najprecizniji indikator, shto zbog praga bola shto zbog toga shto se chesto uljuljkujemo tripovima 'ma nije nishta i procice' a eto kod tebe to zaista traje dovoljno dugo. tako sam se i ja vukla sa prelomom nedelju dana pa posle frapirala lekare, zaglavila u bolnici i 2 meseca mirovanja.
moja sestra je povredila ruku na skijanju i sedam meseci se vukla po drzavnim ustanovama, dok jednom konachno to nije snimila pa su shvatili da je neshto sasvim levo i da je sva dotadashnja terapija bila uzalud i da lekari nekad stvarno nemaju pojma.
poz
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2011, 09:17:23 posle podne »

Na kik boksu sam pvoredio levu saku, nisam lepo udario tj. nisam dobro stegao saku pri udarcu u vrecu i osetio sam bol.... trenirao sam 2 treninga sa povredom jer mi je trener rekao da nije to nista da ce brzo proci. Medjutim meni to traje vec mozda 4-5 dana i nema otoka nema nista samo me malo boli pri odredjenim pokretima i pri naporu npr kad radim sklekove itd... Takodje me je nastavnik fizickog preplasio jer mi je rekao da uradim nesto sa prstima i mene je bolelo veoma malo skoto neznatno i rekao mi je da sacekam malo i da snimi jer to moze biti gadna povreda leci se operacijom ili 3 meseca gips(tako je njemu bilo)... inace to je predeo na levoj ruci skroz levi deo, par centimetara ispod zgloba... ja sumljam da je lom jer nema ni otoka a i ne izgelda mi tako strasno, oticicu sutra kod doktora i siguran sam da ce mi reci sto sam dosao zbog gluposti jer to izgleda sve normalno... Ali cesto lekari opste prakse ne znaju da procene dobro situaciju... E sad da li to moze biti lom bez otoka, koju mast ili kremu da mazem i kolko dugo da napravim pauzu...
Hvala u napred
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.