TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 01:39:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey i bubrezi?  (Pročitano 15748 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 10, 2011, 08:36:36 pre podne »

haha sad sam tek skontao koment na slici. Doktorka ne razume pitanje "zar nije to protein surutke"
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #39 poslato: Oktobar 10, 2011, 12:25:48 pre podne »

Sto se tice dex-a, to mi je rekla zena koja se bavi time i sigurno se razume bolje od tebe....nije mi rekla da ne uzimam dex nego da gledam samo da nije sinteticka, valjda se proizvodjacima vise isplati da to sintetizuju...

@SlaĂ°a
Mada bih vrlo voleo da znam čime se ta žena bavi? Nadam se iskreno da nije mislio na prodavačicu u zdravoj hrani. ;D

Verovatno je takva neka u pitanju ;D
Iako su je dali u chkolu kad je bila mala, istu nikad nije zavolela.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #38 poslato: Oktobar 10, 2011, 12:08:42 pre podne »

Sto se tice dex-a, to mi je rekla zena koja se bavi time i sigurno se razume bolje od tebe....nije mi rekla da ne uzimam dex nego da gledam samo da nije sinteticka, valjda se proizvodjacima vise isplati da to sintetizuju...

@SlaĂ°a
Mada bih vrlo voleo da znam čime se ta žena bavi? Nadam se iskreno da nije mislio na prodavačicu u zdravoj hrani. ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #37 poslato: Oktobar 09, 2011, 10:47:00 posle podne »

@ Bio, glas razuma, da ne pominjem znanje i inteligenciju :)

Veshtachkim putem se uglavnom dobijaju razlichite arome voca i drugih vrsta hrane, jer se ne isplati da ti "aromatizirash" neki prizvod esencijalnim uljem, kojeg ima jako malo i pri tom je vrlo komlexan proces prizvodnje prirodne arome, da ne pominjem uzasno velike kolichine voca koje su potrebne da bi dobio lako isparivo ulje, a dextroze ima koliko zelish u vocu, ne znam da li si primetio koliko je jeftina- ima je u izobilju!

Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 09, 2011, 08:51:55 posle podne »

Mislim da je wheat podjednako slabo, ako ne i slabije koršćena reč u rečniku Srbina sa prosečnim znanjem engleskog. Doktorka se nešto tu zbunila...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 09, 2011, 08:49:01 posle podne »

Verovatno ne barata engleskim, pobrkala wheat/whey
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 09, 2011, 08:44:47 posle podne »

E ovo sto si stavio Roberte je stvarno vrh :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 09, 2011, 07:38:17 posle podne »

 :-X  :D :D

Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 09, 2011, 07:14:31 posle podne »

MIslim da to više ne postoji. Ukinuo Markoni. MIslim da je Robert kačio link odavno...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 09, 2011, 06:17:44 posle podne »

@bio
I didnt! Let me see! :)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 09, 2011, 05:03:22 posle podne »

Aha, ali to je bilo pre Markonija. :D :P
Ne videh tvoj post, pa i ja postovah. :D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 09, 2011, 05:02:06 posle podne »

I ja sam citao da su proteini stetni na zenskom forumu Ana

didn't we all? ;D

Sumnjam da Markoni dozvoljava takve budalastine tamo!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:08:07 posle podne »

Aha, ali to je bilo pre Markonija. :D :P
E da ovo za dextrozu je pitanje samo da li je napravljena sinteticki ili je izvucena iz meda,grozdja cega vec....

Brate, uzmi edukuj se malo - ČITAJ o temi. Oko svega 3puješ neverovatno. A za dextrozu ću da ti kažem da NIKO - NIJE - LUD da ti sintetiše nešto što će biljka da ti skoro džaba nžapravi i što ćeš iz nje lako da izvučeš.
A takoĂ°e i da je sintetiki napravljena - molekul glukoze je molekul glukoze. Kako misliš da je biljke prave ako ne biosintezom? Magijom?

Dobronameran savet, uzmi malo čitaj šta je tu šta i kako funkcionišu neke stvari. A ne kao neki "ma pusti nauku". :P Ne možeš da veruješ pričama i pričicama dok nemaš neku bazu na osnovu koje ćeš da proceniš da li makar malo piju vodu.
E da ovo za dextrozu je pitanje samo da li je napravljena sinteticki ili je izvucena iz meda,grozdja cega vec....

Brate, uzmi edukuj se malo - ČITAJ o temi. Oko svega 3puješ neverovatno. A za dextrozu ću da ti kažem da NIKO - NIJE - LUD da ti sintetiše nešto što će biljka da ti skoro džaba nžapravi i što ćeš iz nje lako da izvučeš.
A takoĂ°e i da je sintetiki napravljena - molekul glukoze je molekul glukoze. Kako misliš da je biljke prave ako ne biosintezom? Magijom?

Dobronameran savet, uzmi malo čitaj šta je tu šta i kako funkcionišu neke stvari. A ne kao neki "ma pusti nauku". :P Ne možeš da veruješ pričama i pričicama dok nemaš neku bazu na osnovu koje ćeš da proceniš da li makar malo piju vodu.
Sto se tice dex-a, to mi je rekla zena koja se bavi time i sigurno se razume bolje od tebe....nije mi rekla da ne uzimam dex nego da gledam samo da nije sinteticka, valjda se proizvodjacima vise isplati da to sintetizuju...

Čisto sumnjam da se razume bolje od mene. ;) A pod 2, ne, nikako im se ne isplati.
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:02:43 posle podne »

Aha, ali to je bilo pre Markonija. :D :P
E da ovo za dextrozu je pitanje samo da li je napravljena sinteticki ili je izvucena iz meda,grozdja cega vec....

Brate, uzmi edukuj se malo - ČITAJ o temi. Oko svega 3puješ neverovatno. A za dextrozu ću da ti kažem da NIKO - NIJE - LUD da ti sintetiše nešto što će biljka da ti skoro džaba nžapravi i što ćeš iz nje lako da izvučeš.
A takoĂ°e i da je sintetiki napravljena - molekul glukoze je molekul glukoze. Kako misliš da je biljke prave ako ne biosintezom? Magijom?

Dobronameran savet, uzmi malo čitaj šta je tu šta i kako funkcionišu neke stvari. A ne kao neki "ma pusti nauku". :P Ne možeš da veruješ pričama i pričicama dok nemaš neku bazu na osnovu koje ćeš da proceniš da li makar malo piju vodu.
E da ovo za dextrozu je pitanje samo da li je napravljena sinteticki ili je izvucena iz meda,grozdja cega vec....

Brate, uzmi edukuj se malo - ČITAJ o temi. Oko svega 3puješ neverovatno. A za dextrozu ću da ti kažem da NIKO - NIJE - LUD da ti sintetiše nešto što će biljka da ti skoro džaba nžapravi i što ćeš iz nje lako da izvučeš.
A takoĂ°e i da je sintetiki napravljena - molekul glukoze je molekul glukoze. Kako misliš da je biljke prave ako ne biosintezom? Magijom?

Dobronameran savet, uzmi malo čitaj šta je tu šta i kako funkcionišu neke stvari. A ne kao neki "ma pusti nauku". :P Ne možeš da veruješ pričama i pričicama dok nemaš neku bazu na osnovu koje ćeš da proceniš da li makar malo piju vodu.
Sto se tice dex-a, to mi je rekla zena koja se bavi time i sigurno se razume bolje od tebe....nije mi rekla da ne uzimam dex nego da gledam samo da nije sinteticka, valjda se proizvodjacima vise isplati da to sintetizuju...
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #26 poslato: Oktobar 09, 2011, 02:26:56 posle podne »

I ja sam citao da su proteini stetni na zenskom forumu Ana

didn't we all? ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.