TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:32:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta rade admini Pansporta??? :D  (Pročitano 6238 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #9 poslato: Novembar 12, 2011, 11:19:55 pre podne »

To shta rade ljudi ovde je najmanje bitna stvar, bitno je da poseduju znanje koje moze unaprediti trening, zdravlje, navike u ishrani, sve to u cilju postizanja psihofizichkog balansa organizma, rezultata u odredjenom sportu ili izgleda fizichkog tela. Informacije koje dobijesh mozesh uvaziti i konstruktivno iskoristiti u date svrhe, a tvoje postavljeno pitanje je potpuno suvishno i nema razloga da ti bilo ko odgovori.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #8 poslato: Novembar 12, 2011, 12:13:43 pre podne »

Stwarno, cowek objasnio neke stwari...btw zbog owoga te najvise cenim ovde..posto widim da niko od admina nije hteo da odgovori..ne znam sta je tako strasno sto sam pitao kako planirate dan..??!!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2011, 09:41:16 posle podne »

Huh alene, svaka chast sto sve uspesh da postignesh :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2011, 09:16:53 posle podne »

Приватност је давно прошло време у информационом добу у којем живимо. :Д поред фејсбучарских глупости приватност, мало немогуће зар не?

Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2011, 08:51:22 posle podne »

Pa naravno da neće niko da odgovori, nije svako spreman da pokaže svoju privatnost, a ja ti fakat ništa nemam da krijem kod mene se uvek sve zna...što mi se ponekad obije od glavu ali jbg.

« Poslednja izmena: Novembar 12, 2011, 12:12:03 pre podne od strane Kalee » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2011, 08:05:51 posle podne »

Izgleda da jedino Alen radi ovdeee?
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2011, 07:52:19 posle podne »

Hvala ti Alene na iscrpnom objasnjenju...oduwek me owo zanimalo, posto sam stalno dobijao savete da jedem 5x dnevno da pijem 4l vode itd...a to sa mojim rasporedom vremena stwarno nije moguce..btw..nisam uspeo da ubedim Kozmu da mi odgovori.. :D :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2011, 08:59:55 pre podne »

Evo ja ću prvi u ispovedaonicu.

Do pre mesec dana sam bio redovno zaposlen u Neoplanti, to je indutrija mesa - nravno. Posle 6 godina rada, otpušten sam zato što više nisam trpeo šefa ;)

Inače radim sve što stignem, nikad u životu nisam bez 2 ili 3 posla u isto vreme. Radim kao trener naravno i to je nešto oko čega mi se vrti život. Radim ovde na forumu za Pansport i naravno pišem za moj blog i blog na M@N magazinu. Radim sa mojom koleginicom koja je sudski veštak kojoj pomažem oko tehničke odbrade podataka za sudska veštačenja.

Treniram jednom ili 2 puta dnevno kako kad stignem, uglavnom sam svaki dan na treningu. Od nedavno sam počeo da treniram sa Ervinom u njegovoj teretani koja se od skoro otvorila ovde u NS - u, tako da imam dosta jake treninge. Ne jedem 6 puta dnevno, nikada nisam video logiku u tome jer fakat nisam lošeg apetita i nisam ekto pa da mi treba zilio kalorija, jedem 2 ili 3 puta dnenvo i pijem još 2 ili 3 šejka u toku dana.

Ne koristim mnogo suplementacije, ali mesečno trošim oko 20000 na hranu, na suplementaciju mi ode oko 13 - 14 hiljada mesečno, a imam i plan štednje i teglu za kovanice ;)

Inače ustajem svako jutro u 6 i ležem naveče u 11 i to je to svaki dan je većma zauzet i isplaniran, a vikend počinje subota naveče i završava se nedelja naveče kad se rapsadam sa mojom ekipom ili tako nešto...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2011, 08:28:16 posle podne »

Pozz ljudi, morao sam owo da pitam :D...interesuje me sta rade admini Pansporta(Kozma, Alen i ekipa), tj cime se bave?? Jel radite jos nesto sem sto ste intruktori, doktori itd?? Odakl vam vremena da pravilno rasporedite 5-6 obroka dnevno?? Jel sav kes od plate ode na supse ili se i usteka nesto? :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 17 upita.