TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:49:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novi pocetak ?  (Pročitano 2256 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Decembar 10, 2011, 10:10:59 posle podne »

Bez mišićne stimualcije nema rasta mišića.
U svakom slučaju možeš ti da naprežeš mišiće smao vežbe moraju biti odgovarajuće
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #7 poslato: Decembar 10, 2011, 04:06:33 posle podne »

Na tvoju zalost, a i svih nas suplementacija nije resenje nego samo dodatak resenju kao sto joj i naziv sugerise
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ignja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #6 poslato: Decembar 10, 2011, 03:51:05 posle podne »

Ali ima jedan problem , imao sam tri operacije i ostale su mi dve rupice od drenova koje nisu lepo zarasle zbrog cega mi ne preporucuju da se naprezem jer su velike sanse da dobije odmah bruh , zato treniram sa 70% snage , nesmem da zapnem , a dok zapnem nema nista ni od misica , bar ja tako mislim ispravite me ako gresim , Zbog toka trazim resenje u suplementaciji .
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2011, 11:12:34 posle podne »

Moj savet ti je da iskoristish maximalno moc ishrane, treninga i odmora. Kada dodjesh do neke granice (a verovotno cesh vremenom dobiti koju kilu) onda ubaci lagano suplemente.

Najvishe se slazhem sa robertom, uzmi neki whey i kreatin prvo, zatim, ako ti sredstva dozvoljavaju ubaci malo aminokiseline i pro long ti je odlichan za pred spavanje ukoliko slabije stojish sa ishranom. Ukoliko mozesh sebi da priushtish dobar proteinski obrok, onda batali pro long.

Pozdrav i srecno ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2011, 09:44:04 posle podne »

Pozdrav...Nemoj bacati niovac na Gejner,uzmi Whey,BCAA.Beta Alanin,Dexstrozu i Maltodextrin(sve ovo sto sam napisao je oko 10 000 din,ako se ima novca naravno),sredi ishranu i unosi sto vise Proteina hranom.Napravis sebi 4 jaka proteinska obroka dnevno sa minimum 150 g mesa bilo Ribe,Piletine,Junetine,Curetina.Ako volis pecurke ubaci u ishranu Shitaka pecurke,a ako ih ne volis probaj da nadjes susenu Shitaku pa je stavljaj kao zacin u svaki obrok.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2011, 09:40:55 posle podne »

Ignja, kod tebe je problem ishrana. Mislim, kao što reče Bojan, kakva je to maksimalno pravilna ishrana sa plazmom?! :)  Nije stvar u tome da li ćeš uzeti whey ili gejner, već da shvatiš da bez adekvatne ishrane suplementi neće skoro ništa pomoći. Ne možeš njima da zameniš ishranu jer oni su dodaci ishrani.

Recimo, od svega toga što si naumio da kupiš, biće ti dovoljno da uzmeš samo jedan whey(možda mu dodaš i kreatin), a ostalo uložiš u dobru hranu.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2011, 09:30:28 posle podne »

Mozes i bez ijednog suplementa da nabacis i vise od 2-3 kile, valjda to odgovara na tvoje pitanje.
Sto se tice tih suplemenata koje si nabrojao, za tebe je iso100 ogromno bacanje para, bolje uzmi koncentrat neki.
Ne znam sta smatras pod maksimalno pravilno ali plazmice i bananice ne pomazu tvojoj ishrani da bude pravilna uslovno receno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ignja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2011, 08:54:50 posle podne »

Cao drustvo ,
imam problem , pre dve godine operiso sam rak na debelom crevu , godinu dana se oporavljao i evo vec godinu dana sam u teretani ( lagano treniram kao devojcica ) ,pre odlaska na operacije trenirao sam skoro godinu ipo dana i sa 67 kg doso do 74kg bez ikakvih preparata , u bolnici smrso 25kila ! :)
Sada sam na svojoj staroj tezini 66kg ( uz to visok 187cm )  i ni makac dalje , hranim se maksimalno pravilno , 4-5 obroka uz plazmice bananice i sve sto ide .
Dali  mogu od ove kombinacije proteina da nabacim neko kilce ( bio bi zadovoljan sa 2-3 ) ili nema nista bez nekog Gainera ?:

- za posle treninga: Dymatize Iso 100,
- za zamenu obroka: Labrada Pro V60
- za pre spavanja: Scitec Pro Long
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.