TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:08:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Scott Mendelson  (Pročitano 17123 puta)
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2012, 08:39:43 pre podne »

Ovo je strasno.Zadrzao je teg na dasci i polako ga izgurao. Uostalom sa ovakvom tezinom i nema explozivnosti.Mislim da nije zakljucao,ali 505,6 kg je u pitanju.
« Poslednja izmena: Januar 13, 2012, 08:41:42 pre podne od strane bench fun » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #27 poslato: Januar 12, 2012, 09:14:50 posle podne »

Brinem za sebe, gomilu powerlifterskih podviga sam videla pre nego shto ih neko ovde postavi ;D je l' to znachi da sam odlepila za PL??! ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #26 poslato: Januar 12, 2012, 05:38:29 posle podne »

Evo najnovijeg videa Scotta Mendelsona:
Scot Mendelson Benches 1115 on the one board
Mendelson ovde dize 1115funti na dasku....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #25 poslato: Januar 08, 2012, 03:49:57 posle podne »

Zoki-Ja to nisam tako ni shvatio,lepo si napisao!Znam te,tako da ne moras da se pravdas!
I Beastko je u pravu i njegovo misljenje vrlo cenim,i deathorglory-ja,ali da ne bi off-ovali ovu temu otvoricu novu temu Raw vs Oprema pa tamo svi mogu da se izjasne koji im se svidja bolje i zasto itd! ;)
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #24 poslato: Januar 07, 2012, 06:12:53 posle podne »

Ono sto sam napisao,nisam zelep nikoga da omalovazavam ili ismevam.Mozda sam se malo preterano izjasnio.Cenim i jedno i drugo,mada mi je RAW prirodniji.Samo se pitam, kuda vode te nove majce koje omogucavaju postizanje mnogo vecih tezina nego sto sopstvena snaga dozvoljava.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #23 poslato: Januar 07, 2012, 05:11:53 posle podne »

Svako ima pravo da se opredeli za ono sto hoce(raw ili oprema),ne bih da sada polemisemo o tome,da ne offujemo ovu temu.Obojica ste u pravu i ja volim i jedno i drugo,ali svako ima svoje pravo izbora. ;)
Sačuvana
beastko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2012, 09:43:56 posle podne »

u opremi je pored snage potrebna I specificna
 tehnika!
tj. pored snage potrebna je i glava i to zaokruzuje
pricu u PL.
Sačuvana
deathorglory
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #21 poslato: Januar 06, 2012, 08:43:20 posle podne »

Postujem svakog dizaca bez obzira da li koristi opremu ili ne, mada takodje licno preferiram da gledam raw takmicenja i raw rekorde,npr ona takmicenja iz osamdesetih godina kada se tako radilo.

1980 World Series of Powerlifting part 1/3

1980 World Series of Powerlifting part 2/3

1980 World Series of Powerlifting part 3/3
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #20 poslato: Januar 06, 2012, 06:44:23 posle podne »

Opsenarka-WOW!!!Nisam ni znao da volis te "opasne" sportove!!!Sad si mi jos vise "porasla" u ocima!!!Lepo si obrazlozila zasto volis ove sportove!
Benchfun-mislis da ce toliki biti WR u bencu? :o  Moguce,a to samo zahvaljujuci opremi!!!Ja volim i jedno i drugo,ali u zadnje vreme mi se sve vise svidja raw!Bas zbog toga jer u raw-u zavisis od svoje sopstvene snage a u opremi zavisis i od opreme.Mada mi se svidja u opremi ono za sta su ga prvobitno i zamislili a to je da stiti takmicara od povrede,ali su ga sa ovim viseslojnim majicama preterali!Mada o ovoj temi bi mogli danima da raspravljamo raw vs oprema i svako bi bio u pravu!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #19 poslato: Januar 06, 2012, 09:00:42 pre podne »

Ne bi me iznenadilo da za 10-tak godina WR  u BP bude i 600 kg.Iz godine u godinu dolaze neki novi materijali.Ryan iz njegove majice izvuce skoro 200 kg.Nikada ne mogu da se nacudim zasto su uopste i uveli te majice.RAW is LAW.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #18 poslato: Januar 05, 2012, 01:27:07 posle podne »

Opsenarka-pre par godina niko nije mogao zamisliti cucanj od 500kg(a danas imamo i cucanj preko 500kg),a kamoli benc!!!A sad imamo jedan zvanican rekord u bencu od 487,6kg i jedan nezvanican gde se dize 490kg!!!Za par godina(a mozda i ranije!) i benc ce biti preko 500kg!!!! :o :o :oGde ce tek onda biti cucanj???Dokle mogu ovi ljudi da napreduju?
Beastko-Ryan je tih 487,6kg digao puno lakse i to na takmicenju(!!!)nego Mendelson,a i moje misljenje je kad bi Mendelson i uspeo da izvede ovo na takmicenju Ryan bi to lagano prevazisao....Dok je u raw varijanti suprotna stvar...

Pitala sam se zashto toliko volim box i powerlifting i otkrila jednu zajednichku crtu- to su sportovi gde chovek prevazilazi granicu bola, i to je neshto zaista fascinantno, jer radi to svesno, ulazi u borbu sa sopstvenim duhom i telom i sve se odvija pred ochima publike...
Mi fitnesice i bb uglavnom volimo da budemo lepi i na oko snazni ali to je samo- pozing ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #17 poslato: Januar 05, 2012, 12:45:28 posle podne »

Opsenarka-pre par godina niko nije mogao zamisliti cucanj od 500kg(a danas imamo i cucanj preko 500kg),a kamoli benc!!!A sad imamo jedan zvanican rekord u bencu od 487,6kg i jedan nezvanican gde se dize 490kg!!!Za par godina(a mozda i ranije!) i benc ce biti preko 500kg!!!! :o :o :oGde ce tek onda biti cucanj???Dokle mogu ovi ljudi da napreduju?
Beastko-Ryan je tih 487,6kg digao puno lakse i to na takmicenju(!!!)nego Mendelson,a i moje misljenje je kad bi Mendelson i uspeo da izvede ovo na takmicenju Ryan bi to lagano prevazisao....Dok je u raw varijanti suprotna stvar...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #16 poslato: Januar 04, 2012, 07:45:41 posle podne »

Extra su slike!
Nadam se da si sve odgledala!Hvala!
Opsenarka-I ja obozavam ovaj sport iz razloga sto izgleda da u ovom sportu nema granica bar sto se tezina tice!Dobro,mozda(sigurno!!!)je tu doprinelo i koristenje majica za benc,odela za cucanj itd,ali opet!!!Gde je ljudska granica????

Ko pita za granice? nema potrebe za ogranichavanjem ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: Januar 04, 2012, 05:38:27 posle podne »

Kada gledam ove ljude stvarno se zapitam da li granice postoje...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Januar 04, 2012, 04:47:29 posle podne »

Extra su slike!
Nadam se da si sve odgledala!Hvala!
Opsenarka-I ja obozavam ovaj sport iz razloga sto izgleda da u ovom sportu nema granica bar sto se tezina tice!Dobro,mozda(sigurno!!!)je tu doprinelo i koristenje majica za benc,odela za cucanj itd,ali opet!!!Gde je ljudska granica????
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 20 upita.