TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:12:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Omiljeni slatkis posle treninga?  (Pročitano 31132 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #128 poslato: Januar 25, 2012, 08:58:19 posle podne »

Ja mogu da jedem dnevno kilogram pirinca i krompira ali uvek ce mi se traziti secer,nije problem psiha vec jednostavno moj organizam,prva nedelja dijete je psiha ali posle toga jednostavno moje telo trazi secer bez obzira koliko jeo pirinca i krompira,a uz to obavezno ubacim i bademe i lesnike i dzabe,organizam trazi secer.Onda moram bar jednom nedeljno da ubacim slatko da bi imao rezultate kakve zelim,ako to ne uradim samo se udaljavam od cilja.Zato onda jedan trening izbacim dexstrozu i ubacim 100 g cokolade i problem resen. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #127 poslato: Januar 25, 2012, 08:21:20 posle podne »

Aham...Uzimam ujutru 100g ovsenih,krompir,crni hleb domaci...
Uyimas dovoljno slozenih hidrata .koji se u vidu glikogena taloze u depoe misicnih celija i jetre i po potrebi otpustaju.ko d vecine je zelja za slatkim psihicke prirode,a kasnije i fizicke jer tp izaziva skokove insulina .
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #126 poslato: Januar 25, 2012, 07:12:20 posle podne »

Ja isto nemam zhelju za slatkim a jako sam low carbo :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #125 poslato: Januar 25, 2012, 07:00:35 posle podne »

Aham...Uzimam ujutru 100g ovsenih,krompir,crni hleb domaci...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #124 poslato: Januar 25, 2012, 05:57:38 posle podne »

Moze li neko da mi kaze da li je nesto cudno kod mene - nakon treninga i ovako,uopste,ne jede mi se nista slatko! Prosle godine sam pojeo mozda 3 parceta torte i 2 cokoladice...Znaci,uopste nemam neku zelju da jedem slatko i da pijem gazirane sokove! Da li ce to nesto da mi steti,posto nista sem 20g dex ne pijem posle treninga (uz whey i kreatin)? Mada,koliko ja znam,na svakom mestu trube kako su slatkisi stetni,kako ovo,kako ono...

Neće da ti šteti... modža samo uzimaš dovoljnokompleksin UH kao što su ovsene, testenina, pirinač i slično
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #123 poslato: Januar 25, 2012, 04:57:06 posle podne »

Hehe. Pa nemam pojma,meni slatko uopste ne treba,cak sta vise,ne volim mnogo slatkise! Svi mi trube kako moram da uzimam posle treninga neku cololadicu,da jedem bombone,bla bla-sve to u cilju 'da nemam jake glavobolje,malaksalost,bla bla'...Ali nemam pojma...Radim trening od 21 do 21:45,popijem whey i kreatin,dodjem kuci i pojedem 300-400g ribe,malo odmorim i na spavanje..Nemam pojma zasto,ali uopste ne gotivim slatkise...Pa sam mislio da mi mozda steti nesto to sto ih ne jedem,a moji drugari po 5 snikers cokoladica jedu kako 'im snaga i rast misica ne bi pali'..
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #122 poslato: Januar 25, 2012, 04:05:48 posle podne »

Moze li neko da mi kaze da li je nesto cudno kod mene - nakon treninga i ovako,uopste,ne jede mi se nista slatko! Prosle godine sam pojeo mozda 3 parceta torte i 2 cokoladice...Znaci,uopste nemam neku zelju da jedem slatko i da pijem gazirane sokove! Da li ce to nesto da mi steti,posto nista sem 20g dex ne pijem posle treninga (uz whey i kreatin)? Mada,koliko ja znam,na svakom mestu trube kako su slatkisi stetni,kako ovo,kako ono...

Cudno? Pa ti si pravi sreckovic...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #121 poslato: Januar 25, 2012, 03:57:13 posle podne »

Moze li neko da mi kaze da li je nesto cudno kod mene - nakon treninga i ovako,uopste,ne jede mi se nista slatko! Prosle godine sam pojeo mozda 3 parceta torte i 2 cokoladice...Znaci,uopste nemam neku zelju da jedem slatko i da pijem gazirane sokove! Da li ce to nesto da mi steti,posto nista sem 20g dex ne pijem posle treninga (uz whey i kreatin)? Mada,koliko ja znam,na svakom mestu trube kako su slatkisi stetni,kako ovo,kako ono...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #120 poslato: Januar 25, 2012, 03:19:38 posle podne »

Dobar je Pinokio, al Glumac je bolji!

tako je! reci mu! ;D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #119 poslato: Januar 25, 2012, 10:45:30 pre podne »

Dobar je Pinokio, al Glumac je bolji!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #118 poslato: Januar 25, 2012, 08:25:41 pre podne »

palačinka ne mora da bude toliko "strašna"  ako se ne zasladi šećerom nego recimo zaslaĂ°ivačem, ili ako se ne pretera, ako se stavi pravi voćni džem i sl.  ako nije jako masno...  posle iscrpljujućeg treninga će dobro doći ti hidrati
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #117 poslato: Januar 25, 2012, 12:09:08 pre podne »

Juce posle treninga sam "spakovao" jednu palacinku sa kremom i plazmom u Pinokiju(najbolja palancinkara na svetu a nalazi se u Zemunu :) ).Ko je jeo zna o cemu pricam,ukus fenomanalan(ja inace nisam nikad hteo da jedem palacinke dok nisam probao u Pinokiju) a ima jedno 1000 kalorija. :D

Nisi hteo da jedes?? Ja bih mogla da se ubijem od palacinki !
Ne volim home made ili ti domace palacinke,nikad nisam imao zelju da ih jedem,mogu da pojedem 1-2 ali nije to to,ali zato kad sam prvi put probao u Pinokiju,uuuu,to je bilo ludilo. :D
prvi put da cujem da neko ne voli palacinke :) ja ih obozavam i slane i slatke i kupovne i home made uhh
Ma ja sam cudo. :D Imam malo cudan izbor hrane koju volim a opet jednostavan.Volim sve vrste i oblike mesa,voce i testenine,pored toga orasaste plodove i to je to + junk food naravno. :D Slane palacinke takodje u Pinokiju,umm,kad sam na dijeti sanjam pinokio. :D Znao sam tako leti kad ne mogu da spavam u 3-4 ujutru da odem na palacinku u pinokio. :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #116 poslato: Januar 25, 2012, 12:02:42 pre podne »

Juce posle treninga sam "spakovao" jednu palacinku sa kremom i plazmom u Pinokiju(najbolja palancinkara na svetu a nalazi se u Zemunu :) ).Ko je jeo zna o cemu pricam,ukus fenomanalan(ja inace nisam nikad hteo da jedem palacinke dok nisam probao u Pinokiju) a ima jedno 1000 kalorija. :D

Nisi hteo da jedes?? Ja bih mogla da se ubijem od palacinki !
Ne volim home made ili ti domace palacinke,nikad nisam imao zelju da ih jedem,mogu da pojedem 1-2 ali nije to to,ali zato kad sam prvi put probao u Pinokiju,uuuu,to je bilo ludilo. :D
prvi put da cujem da neko ne voli palacinke :) ja ih obozavam i slane i slatke i kupovne i home made uhh
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #115 poslato: Januar 24, 2012, 11:57:58 posle podne »

Nista bolje od Pinokija,leti nakon iscrpljujuce voznje motorom svratiti na palacinke  ::)
E to,leti je najgore,najvise iskusenja sto se tice hrane i nezdravog zivota uopste. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #114 poslato: Januar 24, 2012, 11:56:23 posle podne »

Juce posle treninga sam "spakovao" jednu palacinku sa kremom i plazmom u Pinokiju(najbolja palancinkara na svetu a nalazi se u Zemunu :) ).Ko je jeo zna o cemu pricam,ukus fenomanalan(ja inace nisam nikad hteo da jedem palacinke dok nisam probao u Pinokiju) a ima jedno 1000 kalorija. :D

Nisi hteo da jedes?? Ja bih mogla da se ubijem od palacinki !
Ne volim home made ili ti domace palacinke,nikad nisam imao zelju da ih jedem,mogu da pojedem 1-2 ali nije to to,ali zato kad sam prvi put probao u Pinokiju,uuuu,to je bilo ludilo. :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.