TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:02:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BRZO DOBIJANJE MASE  (Pročitano 5494 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Januar 13, 2012, 09:08:11 posle podne »

Povecaj unos kalorija sto proteina i uh,tako i zdravih masti ,ubaci trening sa tegovima sa tezinama bar 3x nedeljno,jedi sto cesce na svaka 3h .od suplemenata whey protein,creatin,multivitamin,bcaa,glutamin.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #9 poslato: Januar 13, 2012, 09:04:46 posle podne »

Ima i u tome nešto a moj ti je savet da povešać unos badema, lešnika, oraha i kikiriki putera... obavezno grickanje izmeĂ°u obroka..
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #8 poslato: Januar 13, 2012, 01:23:09 posle podne »

brate, zajebi. Bolje budi u top formi onakav kakav si, nego da se upropastiš za tih mesec dana. Ko god da je brzo promenio kategoriju - nije se lepo proveo. Ako brzo odeš dole - izgubiš mnogo snage. Ako brzo odeš gore - usporiš, malo zbaguješ koordinaciju itd jer ne kontrolišeš tu masu kako valja. Morao si ranije da se baviš ovim ako je esencijalno.

Moj ti je savet - udri ti po svojim regularnim treninzima, i ne opterećuj se previše sa time. Ugojiće te oni ako misle da ai dobar. ;)
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2012, 11:59:17 pre podne »

Iako je No reaktor poslednji suplemen koji bih uzeo mislim da je idealan za tvoj slucaj ;) i posto vec sredjujes ishranu gledaj da smanjis fizicke aktivnosti, i ja sam ekto kao i ti sto si verovatno, i znam kako je tesko nabaciti koje kilo.
Ne moze da smanji fizicku aktivnost kad mora da radi na snazi,brzini...Mora da trenira jako,a da jede sto vise.

ne znam sta je u pitanju, sto je tako mrsav mozda je jako slabo jeo do sad... ako je pak takav tip gradje ko sto rekoh izvodljivo je to sto ti kazes ali jako tesko primenjivo u praksi, morace bas, bas da se zalozi.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2012, 11:37:27 pre podne »

Iako je No reaktor poslednji suplemen koji bih uzeo mislim da je idealan za tvoj slucaj ;) i posto vec sredjujes ishranu gledaj da smanjis fizicke aktivnosti, i ja sam ekto kao i ti sto si verovatno, i znam kako je tesko nabaciti koje kilo.
Ne moze da smanji fizicku aktivnost kad mora da radi na snazi,brzini...Mora da trenira jako,a da jede sto vise.
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2012, 11:24:05 pre podne »

Iako je No reaktor poslednji suplemen koji bih uzeo mislim da je idealan za tvoj slucaj ;) i posto vec sredjujes ishranu gledaj da smanjis fizicke aktivnosti, i ja sam ekto kao i ti sto si verovatno, i znam kako je tesko nabaciti koje kilo.
« Poslednja izmena: Januar 13, 2012, 11:25:42 pre podne od strane Nikolic » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2012, 10:27:47 pre podne »

Prvo ishrana,jedi cetri puta danas sto vise mozes(nema uzine,vec 4 jaka obroka,sto vise mesa,pirinca,krompira,testenina),pored toga odmah posle treninga ubaci neki slatkis,tipa crna cokolada sa lesnicima,bademima,snikers.Kreatin je bitnije da popijes posle treninga,a za pre treninga uzmi tablete Kofeina(nisu skupe).Pijes Kreatin posle treninga i ujutru na prazan stomak po 5 g,a Kofein pre treninga prvih 7-10 dana po 100 mg(pola tabletice),a posle 7-10 dana pijes celu tabletu(200 mg).Pored ovoga bi bilo dobro da uzmes Beta Alanin i Whey protein,takodje jednako dva bitna suplementa kao i prva dva.Teretana obavezna kao deo treninga i radi je pre trcanja u tom dana kad je radis...
Sačuvana
Dukiknight
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


znaci plazma ,znaci litre i litre mleka dnevno :)

« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2012, 01:28:53 pre podne »

jbg, sanse su retke u ne dogadjaju se kada bih ja to zeleo,ne goji se prase za bozic ali sansa mi je pruzena i moram da grizem!!!
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2012, 01:04:18 pre podne »

Ne bih da te razocaram, ali moje misljenje je da si se kasno setio...
Sačuvana
Dukiknight
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


znaci plazma ,znaci litre i litre mleka dnevno :)

« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2012, 11:00:01 posle podne »

Pozdrav i postovanje forumasi,nalazim se u jako nezgodnoj situaciji,za mesec dana bih trebao da odem u nemacku na probu za jedan fudbalski klub,fudbal je moj zivot ,bojim se da me ne odbiju na probama zbog svoje telesne mase,naime jako sam mrsav i dzaba mi sav talenat kad izgledam ko kostur,krenuo sam da jedem vise nego uobicajno i pijem kreatin pre treninga snage i pre trcanja,molim vas dajte mi smernice ishrane i suplementacije.
Napominjem da je u pitanju mesec dana!!!
Unapred hvala!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 19 upita.