TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:24:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Kako nabaciti nesto kilograma?
Promena ishrane? - 3 (100%)
Piti proteinske sejkove i gejnere - 0 (0%)
Ukupno glasova: 3

Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko ishrane i nabacivanja kilograma. :)  (Pročitano 2221 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Januar 16, 2012, 04:48:31 posle podne »

što se tiče gain fast-a mogu samo reći da je stvarno ultra kaloričan, ali ima jako puno šećera (ugljenih hidrata) što je u tvom slučaju i ok.

MeĂ°utim, preporučila bih ti pre Elite mass gainer, sadrži više proteina, po meni bolji izbor.   Da središ ishranu, to je neminovno :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Januar 15, 2012, 09:02:12 posle podne »

Potrebno je da imas minimum 3 do 4 kvalitetna proteinska obroka sa slozenim hidratima, i uz to vremenom da ubacis dobar whey protein i da pocnes u kontinuitetu da vezbas u teretani 4x nedeljno.vremenom ces dobijati na masi,ukoliko budes kvalitetno jeo i imao jak trenining dobijaces i kvalitetnu masu ,vecinom misicnu masu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2012, 05:09:37 posle podne »

Pa eto nešto si dobro uradio.. skrneuo si pažnju na ono štp većina mladih misli... ali ponavljam ne isključuju jedno drugo i treba naravno usavršiti ishranu ali i gejenr ili whey sa dexom može biti dobar dodatak ishrani
Sačuvana
Dragomir90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2012, 03:33:10 pre podne »

heheh...Ono pitanje na anketi..znam da je glupo..nisam znao tacno kako da postavim odgovore za glasanje nemojte obracati paznju na to..inace sam nov ovde pa sam cisto popunio polje da bih postavio temu...:P U svako slucaju hvala na ovim informacijama...a rezultate cu javiti naravno...;)
Pozdrav svima :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2012, 10:21:42 posle podne »

Prvenstveno poboljsati ishranu a zatim u celu tu pricu dodati protein ili gejner....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2012, 08:07:39 posle podne »

A zašto ne piti gejner i jesti bolje istovremeno.. uopšte ne vidim gde je dilema u ovoj anketi
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2012, 07:06:43 posle podne »

Teshko pitanje na anketi...

Moj odgovor je - oba.

Ubaciti gejner ali nikako da ga ZAMENIS sa obrokom vec pored svih tvojih obroka gejner. Naravno, fokus na ishranu, unosi puno dobrih kalorija, ali kad kazhem puno mislim puno poshto vi "mrshavi" imate naviku da mi kazhete "Ju al sam se najeo pojeo sam sendvich pre 8 sati" i te fore :))

Dobra ishrana + gejner = nema greshke ;)

Pozdrav i javi rezultate! :)

P.s. Savetujem Elite Mass Gainer ili Volumass 35
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Dragomir90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2012, 06:33:46 posle podne »

Pozdrav Svima!
Pre svega da se izvinim moderatorima foruma ukoliko vec postoji tema brisite moju ili me uputite na temu, ali iskreno me mrzelo da saltam ceo forum, pa reko ajd da postavim pitanje..:P
Znaci ovako, moj problem je to sto ne mogu nikako nabaciti neke dodatne kilograme, za mojih 179cm visine ima 67kg-do maximalno 70 kg..znaci kad god uspem da naguram na 70 skinem ih u roku od nekih nedelju dana...Istina je to sto sam prestao sa teretanom vec nekih..hhmmm.... polako godinu dana. Kuci radim neke vezbe cisto da se ne ulenjim ali je to veoma malo da bi ja uspeo nesto misicne mase nabaciti. Posto planiram ponovo krenuti u teretanu i odlucio sam da naguram nesto masse na sebe, interesuju me vasa misljenja i saveti. Sto se tice ishrane pre svega, koliko puta dnevno i od prilike sta da jedem, i naravno mozda neka preporuka nekog proteinskog sejka ili neki gejner.. I Interesuje me vase misljenju o ovom proizvodu http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN468-Gain-fast.html dali ima neko svoje licno iskustvo sa ovim proizvodom. Svaki komentar ce mi dobro doci..:)
Hvala u napred svima!  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 20 upita.