TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:17:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa dobijanjem u nogama  (Pročitano 2973 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2012, 11:19:46 pre podne »

Stefan za predsednika! Lepo rečeno.
:D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2012, 01:55:48 pre podne »

Ektomorf sam , ali kad dobijam kile dobijam uglavnom u nogama , i to mi smeta . Ishrana mi je sredjena , inace genetski tako dobijam ( na kevu ) . Gornji deo mi je pomalo mrsav , tako da pokusavam da gore dobijem nesto a ne samo u nogama. . . e sad , posto je takva situacija , koliko god da jedem , sta god da jedem , mnogo ide u noge, tako da neznam sta da radim da ih smanjim buduci da sam ektomorf ? Ako krenem kardio , ugrozicu dobijanje kilograma na gornjem delu , ako pocnem da radim noge one ce biti jos vece nego sto su sad , a ako ih zapostavim , verovatno necu poboljsati situaciju . . . Predlog sta da radim da smanjim noge ? :(

Kruzni trening za noge, ne preteruj sa tezinama, radish 15 ponavljanja, a za gornji deo tela 6-8 ponavljanja za grudi i ledja, 5 serija, znachi da posle 6og ponvljanja ne mozesh da uradish vishe ni jedno, tako kreiraj kilazu u poslednje 2 serije. Ramena 10-12 ponavljanja, najbolje da radish super serije 3 poslednje, 5 ukupno.

Tih 5 obroka treba da budu proteinski, belo meso, junetina, riba, belanca, poshto si ektomorf mozesh pomalo hidrata uz svaki obrok, ne vishe od 200-300 gr dnevno (pirinach, ovsene), rasporedish tako da pre treninga unesesh vishe, a obrok pred spavanje bez hidrata, samo proteini i jachi obrok. Mozesh grickati i jezgrasto voce izmedju obroka, do 100 gr dnevno, sirovo ne pecheno.

Mada, kod treninga nogu bi mogao da ubacish chuchanj kao prvu vezbu i idesh na max tezine, 6-8 pon jer ce aktivirati luchenje testosterona, shto je jako bitno i za rast gornjeg dela tela, a zatim radish izolacione vezbe kao kruzni trening, sa kratkim pauzama.
« Poslednja izmena: Januar 19, 2012, 02:44:32 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2012, 01:20:14 pre podne »

Stefan za predsednika! Lepo rečeno.
Sačuvana
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #5 poslato: Januar 18, 2012, 09:41:50 posle podne »

bas ovako kao sto stefan kaze..ako je ishrana sredjena nemogu ti samo noge rasti..napisi malo detaljnije ishranu sta sve jedes za tih 6 obroka i kako vezbas kojim sistemom...
Sačuvana
nebojsa tosic
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 18, 2012, 09:36:45 posle podne »

Ako ti je ishrana sredjena neces nigde dobijati ono sto ne treba,a ne verujem da imas toliko misica na nogama da ti je to previse.Dosta ljudi ima kojima je neki deo tela bolje razvijen,meni su takodje noge bile jace od gornjeg dela jer sam ih vezbao i vezbam ceo zivot,a gornji deo nisam vezbao jer nisam isao u teretanu,vec samo igrao fudbal,razvio noge solidno a gornji deo bio zakrzljao,sad se sve izjednacilo,noge sam izedfinisao kao nikad,a gornji deo narastao,napakovalo se misica.Poenta price,hrani se i treniraj kako treba i doci ce sve na svoje...
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2012, 09:31:37 posle podne »

Imam 6 obroka ( ne racunam protein ) vezbam 45 min. Ishrana je jaka i sredjena ali kazem ti uglavnom dobijam u nogama , problem je kako skinuti to , a ne ugroziti ostatak tela. . .
Sačuvana
train hard or go home !
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2012, 07:54:15 posle podne »

ne treba da smanjujes noge..vec da promenis ishranu.....u tvom slucaju treba ti  visoko kaloricna hrana  sa obrocima koji se uzimaju u kracim intervalima, a ne da jedes smao kad si gladan..a sto se tice aerobnih vezbi probaj da ih neradis ili da ih svedes na minimum ako zelis nabaciti koju kilu..  koliko dugo vezbas? i kako se hranis.?
Sačuvana
nebojsa tosic
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2012, 09:32:41 posle podne »

Ektomorf sam , ali kad dobijam kile dobijam uglavnom u nogama , i to mi smeta . Ishrana mi je sredjena , inace genetski tako dobijam ( na kevu ) . Gornji deo mi je pomalo mrsav , tako da pokusavam da gore dobijem nesto a ne samo u nogama. . . e sad , posto je takva situacija , koliko god da jedem , sta god da jedem , mnogo ide u noge, tako da neznam sta da radim da ih smanjim buduci da sam ektomorf ? Ako krenem kardio , ugrozicu dobijanje kilograma na gornjem delu , ako pocnem da radim noge one ce biti jos vece nego sto su sad , a ako ih zapostavim , verovatno necu poboljsati situaciju . . . Predlog sta da radim da smanjim noge ? :(
Sačuvana
train hard or go home !
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 17 upita.