TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 11:15:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VALE TUDO!  (Pročitano 4282 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2012, 05:37:26 posle podne »

Vale tudo,Brasil,HL:

best of IVC by Damien.wmv
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2012, 05:36:37 posle podne »

Tidi,jedan od legendarnih boraca,uživajte:

vale tudo brazil Tidi
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2012, 05:34:36 posle podne »

S obzirom na najavu o ponovnom vraćanju vale tudo-a na scenu,ovde ćemo propagirati i emitovati što više klipova,kako bi podrška i sa ove strane bila zastupljena.Vale Tudo je izvorna tvorevina i koren današnje g MMA,nastao u Brazilu i predstavlja najrealniju borbu čoveka protiv čoveka.

Najnovije vesti glase:

Čuvena organizacija koja je zaslužna za karijeru mnogih čuvenih boraca poput Wanderlei Silve se vraća posle 12 godina odsustva sa MMA Scene.
Osnivač IVC-a, Sergio Batarelli je u razgovoru za brazilsku televiziju rekao da planira da oživi organizaciju koju je započeo 1997. godine.

„Bio sam prvi koji je doveo UFC u Brazil i od tada sam u odličnim odnosima sa ljudima iz UFC-a. Rekli su da su UFC-u treba vrhunski dogaĂ°aji u Brazilu da bi mogli da biraju nove borce, kao što sam ja radio tokom devedesetih. Pošto sam pričao sa njima, skupio sam sponzore i IVC će se vratiti sredinom godine sa novim imenom, IVC MMA i novim pravilima.„

Osim novog imena i novih pravila, IVC MMA će zameniti svoj zaštitni znag – ring sa mrežom za kavez.

Tokom svog kratkog postojanja i 14 turnira koliko je održano, IVC je proizveo više boraca koji su posle bili šampioni u UFC-u i Pride-u.
„Pored toga što sam lansirao imena kao što su Pele (Jose Landi-Jons), Wanderlei, Johil de Oliveira, Pedro Rizzo, Mark Kerr i mnogi drugi, IVC je bio prvi brazilski turnir u kome su stranci želeli da učestvuju. Znali su da će to biti prečica do Japana i SAD-a. Chuck Liddell, Kerr i Branden Lee Hinkle su dobar primer toga„, rekao je Bataraelli.

Jedna od osnovnih ideja IVC MMA za sada je da se zasniva na konfrontaciji Brazil-SAD.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 19 upita.