TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:41:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rast i vezbe za grudi  (Pročitano 14284 puta)
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #28 poslato: Februar 21, 2012, 06:41:22 pre podne »

Ima 14 godina,koske su jos mekane...? Zagrevanje sa tegovima? Hmmmm,hmmmm...Mene su ucili da se prvo istezem pre treninga,zagrejem lepo zglobove,kismu,ruke...sve...pa tek onda zagrevanje sa manjim tezinama! ;)

Tako sam i ja mislio
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #27 poslato: Februar 21, 2012, 01:10:07 pre podne »

Ima 14 godina,koske su jos mekane...? Zagrevanje sa tegovima? Hmmmm,hmmmm...Mene su ucili da se prvo istezem pre treninga,zagrejem lepo zglobove,kismu,ruke...sve...pa tek onda zagrevanje sa manjim tezinama! ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Februar 20, 2012, 09:47:05 posle podne »

Zagrevas se tako sto vezbu koju treba da radis kao radnu sa recimo 10 kg radis je za zagrevanje sa recimo 5 kg,pa sa 7 kg i to su ti dve serije zagrevanja a onda prelazis na kilaze sa kojima inace radis serije koje su radne...

Moguce da je zato sto mi se kosti razvijaju.
?
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #25 poslato: Februar 20, 2012, 06:43:27 posle podne »

Zagrevas se tako sto vezbu koju treba da radis kao radnu sa recimo 10 kg radis je za zagrevanje sa recimo 5 kg,pa sa 7 kg i to su ti dve serije zagrevanja a onda prelazis na kilaze sa kojima inace radis serije koje su radne...

Moguce da je zato sto mi se kosti razvijaju.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Februar 20, 2012, 06:37:06 posle podne »

Zagrevas se tako sto vezbu koju treba da radis kao radnu sa recimo 10 kg radis je za zagrevanje sa recimo 5 kg,pa sa 7 kg i to su ti dve serije zagrevanja a onda prelazis na kilaze sa kojima inace radis serije koje su radne...
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #23 poslato: Februar 20, 2012, 05:32:00 posle podne »

Ma nije..Naravno da boli,zbog opterecenja. Moze se bol smanjiti ili neutralisati dobrim zagrevanjem! Ja juce nisam lepo zagrejao levi lakat,i sad boli...Ali,procice,nista strasno...Pokusaj znaci sa dobrim zagrevanjem grudi i grudnog kosa...

Mozda je u tome i problem.
Ja se ne zagrevam, odmah pocinjem da radim.

Leti trcim i onda krenem da radim i uradim vise. Ali ne zagrevam se jer ne znam sta da radim za zagrevanje.
Mozda ono sto u skoli radimo..
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #22 poslato: Februar 20, 2012, 05:27:34 posle podne »

Ma nije..Naravno da boli,zbog opterecenja. Moze se bol smanjiti ili neutralisati dobrim zagrevanjem! Ja juce nisam lepo zagrejao levi lakat,i sad boli...Ali,procice,nista strasno...Pokusaj znaci sa dobrim zagrevanjem grudi i grudnog kosa...
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2012, 05:21:58 posle podne »

Ma ne brini , bol u tom regionu je sasvim normalan :)

Onda je u redu, uplasio sam se da nije nesto ozbiljnije.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #20 poslato: Februar 20, 2012, 05:11:43 posle podne »

Ma ne brini , bol u tom regionu je sasvim normalan :)
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2012, 04:44:05 posle podne »

Koliko imas godina? Ne znam kada je Marko poceo da trenira,ali,ako imas manje od 17 godina,onda si jos u razvoju,i onda je normalno da pri opterecenju bole koske,tetive i sve ostalo...Naravno,Marko je profesionalac,on zna sve u milimetar! Ti ako za 1cm kicmu drzis nepravilno,neces osetiti lepo tu vezbu...Nazalost,takav je sport,to jest - telo je takvo. Ima tu i drugih uticaja,naravno.

14 godina imam. Rekao mi je drugar, inace kosarkas. Igra u CZV, 96 god. Kaze da visim na sipci i da se istezem, ali da guram nogama koliko god mogu. On je 2 metra sada. Moram probati to.

Sto se tice vezbe za grudi videcu sa ostalima kako se oni osecaju, jer ne znam sta da radim. Trudim se da radim pravilno sve vezbe.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2012, 04:36:28 posle podne »

Koliko imas godina? Ne znam kada je Marko poceo da trenira,ali,ako imas manje od 17 godina,onda si jos u razvoju,i onda je normalno da pri opterecenju bole koske,tetive i sve ostalo...Naravno,Marko je profesionalac,on zna sve u milimetar! Ti ako za 1cm kicmu drzis nepravilno,neces osetiti lepo tu vezbu...Nazalost,takav je sport,to jest - telo je takvo. Ima tu i drugih uticaja,naravno.
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2012, 04:03:14 posle podne »

Ma,boli i mene,tako da-lagano...Nije nista strasno,istezu se kosti. :) Samo se pitam kako cu da ustajem iz kreveta sa 70. god! Lako je sad dok smo mladi. :) Inace,ja vucem povredu,tj,imam bas jak udarar primljen u 'prsa' . Mozda mene zbog toga boli,ali - UOPSTENO,BOLI SVAKOGA,SKORO!

Pa dobro, ali Marka vidis ne boli. On kaze da izgleda radim nesto pogresno. Ti si dobio udara a ja nisam.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2012, 04:00:52 posle podne »

Ma,boli i mene,tako da-lagano...Nije nista strasno,istezu se kosti. :) Samo se pitam kako cu da ustajem iz kreveta sa 70. god! Lako je sad dok smo mladi. :) Inace,ja vucem povredu,tj,imam bas jak udarar primljen u 'prsa' . Mozda mene zbog toga boli,ali - UOPSTENO,BOLI SVAKOGA,SKORO!
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2012, 03:18:00 posle podne »

A mozda imas neku povredu koju vuces jos odavno? Tako nesto? Nisam skapirao ovo - zgibovi za grudi !? Da li svi zgibovi aktiviraju grudi automatski,ili postoji neka varijacija?

Ne zgibovi vezbe za grudi. Nego je Marko rekao uopsteno sta sve treba da radim.

Pa ne znam, ne verujem da je povreda. I kod mojih drugara se isto to desava a i kod Galleryst.
Jedino klip da snimim pa da dobro proucim u cemu je greska.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #14 poslato: Februar 20, 2012, 02:30:10 posle podne »

A mozda imas neku povredu koju vuces jos odavno? Tako nesto? Nisam skapirao ovo - zgibovi za grudi !? Da li svi zgibovi aktiviraju grudi automatski,ili postoji neka varijacija?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.