TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:36:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Definicija i skidanje sala  (Pročitano 6176 puta)
banne87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2012, 11:55:58 posle podne »

E ovako napravio sam neki program sebi kako da vezbam, vi mi recite dali je dobar.
Sto se hrane tice napisao sam sta jedem.
Pijem dnevno bar 4L vode.

- Ponedeljak: 10h. animal, 10:30h. trcenje na traci 30-40 min. 17h. animal, 17:30h. teretana (GRUDI).
- Utorak: 10h. animal, 10:30h. trcanje. 17h. animal, 17:30h. teretana (BICEPS).
- Sreda: 10h. animal, PAUZA.
- Cetvrtak: 10h. animal, 10:30h. trcanje. 17h. animal, 17:30h. teretana (RAMENA + NOGE).
- Petak: 10h. animal, 10:30h. trcanje. 17h. animal, 17:30h. teretana (TRICEPS).
- Subota teretana radi od 12h. znaci: 11:30h. animal, 12h. trcanje. 17h.animal, 17:30h. teretana (LEDjA).
- Nedelja: 10h. animal, PAUZA.

Ako mogu da se bolje rasporede ove grupe misica po danima predlozite mi.
pozz!
Sačuvana
banne87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2012, 09:38:21 pre podne »

@Galleryst hvala na savetima.
@Miraa znaci drugu kesicu animala 30 min. pre treninga.
Ok onda cu malo promeniti raspored:
- 15h. rucak.
- 16:30h. animal.
- 17h. teretana.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2012, 08:51:54 pre podne »

Jos jedna stvar taj Animal Cuts bi trebalo da popijes pola sata pre treninga a ne pola sata pre rucka...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2012, 02:07:38 pre podne »

Ukoliko ti nije skroz sredjena ishrana batali Animal, bacicesh pare a to ti nije u cilju.
Ako ustajesh u 9 zashto ne popijesh odmah animal i ne trenirash? Tako cesh se sachuvati te pauze od sat vremena i moci cesh da jedesh ranije (vec oko 11) a znachi to veruj mi.
Pojachaj proteine koliko god mozesh, sve proste Ugljene Hidrate izbaci, sav fast food itd cesh da batalish dok si na dijeti. Jedi samo slozhene hidrate kao shto su krompir, beli pirinach, ovsene pahuljice, integralni pirinach, crni hleb. Nemoj da preterujesh sa njima, obazrivo. Musli i te gluposti tipa korn flex batali, uzmi ovsene i jedi sa proteinom za doruchak, pre i posle treninga krompir/pirinach.  Jedi puno povrca, uglavnom zelenog, uzimaj puno vode, spavaj minimum 8 sati.
Generalno imash malo obroka tj. imash 3 glavna fali ti bar josh jedna uzhina negde izmedju, a to ti je taman onih sat vremena.

Skinuti 10-15 kga sala kako ti kazesh je i te kako teshko, da te ne lazhem i trajace jako dugo. To shto vaga pokazuje to je jedno a kako ti izgledash drugo. U pocetku cesh puno vode izbacivati pa tek onda salo, ali pravilnom ishranom na duze staze se moze, i ako se stvarno trudish uspecesh.

Puno srece i pozdrav.

Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
banne87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2012, 01:26:14 pre podne »

Pozdrav svima!
Hteo bih da skinem jedno 10-15 kg. visok sam 183 cm. sa sadasnjih 110 kg. na barem 100-95 kg.
Idem vec mesec dana u teretanu i skinuo sam 3 kg. izbacio sam skroz Coca Colu, ali ishranu i nisam bas regulisao.
Kupio sam Animal Cuts i imam oko 1 kg. All Whey protein-a i celo pakovanje 907 gr. Iso Flex-a proteina.
Ovo je moj plan ishrane i vezbanja, ispravite me ako negde gresim.
- Ustajem u 9h.
- U 10h. pijem Animal Cuts jedan paketic na prazan stomak.
- 10:30h. trcim na traci oko 30 min. posle trcanja 1 mera whey-a.
- 12h. doruckujem kombinujem (musli + vocni jogurt, cornflakes + mleko 0.5 mm, 3 belanca + ella sir)
- 16h. pijem animal cuts.
- 16:30 h. rucam (pilece belo + ella, tuna + ella, fileti oslic ili som + salata) ili neko kuvanje kad spremi keva.
- 18h-19h. teretana, rad sa tegovima. posle vezbanja 1 mera iso flex-a.
- 20h. vecera, ponovo neki protein (pilece belo, tuna, 3 belanca, fileti oslica ili soma).
- i pre spavanja 1 mera whey-a.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.