TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 02:26:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc zelim da smrsam!!! A samo se jos vise unistavam  (Pročitano 8764 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Februar 27, 2012, 04:00:37 posle podne »

Za sada nikako ne uspevam. Kad sve saberem, a bas se potrudim taj dan, to bude oko 30ak grama. Znaci, u minusu najmanje 20grama. :(  Kad pocnem da imam 5-6 obroka, mislim da cu tada uspeti da doguram do 50 grama.

Za sada mi se cini da cu uzeti Pro mix Scitech Nutrition.

mislim da nešto ne računaš kako treba :)   30g - to ti je jedna veća šnicla... ili konzerva tune.... ili jedna Supreme čokoladica proteinska :)

ProMix je odličan... ali trudi se da svaki dan jedeš meso... meso... meso... znam da izaĂ°e skuplje... ali to ti je najbolji izvor proteina.  jaja, tj. belance,  posni sir,  riba... sve to smeš da jedeš... i sve ti to treba.

Pro Mix možeš uzimati posle treninga i eventualno još jednom u toku dana. Nemoj da se osloniš samo na njega.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #37 poslato: Februar 24, 2012, 09:24:32 posle podne »

Za sada nikako ne uspevam. Kad sve saberem, a bas se potrudim taj dan, to bude oko 30ak grama. Znaci, u minusu najmanje 20grama. :(  Kad pocnem da imam 5-6 obroka, mislim da cu tada uspeti da doguram do 50 grama.

Za sada mi se cini da cu uzeti Pro mix Scitech Nutrition.

Napisi kakva ti je ishrana u toku jednog dana?
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #36 poslato: Februar 24, 2012, 09:18:15 posle podne »

Za sada nikako ne uspevam. Kad sve saberem, a bas se potrudim taj dan, to bude oko 30ak grama. Znaci, u minusu najmanje 20grama. :(  Kad pocnem da imam 5-6 obroka, mislim da cu tada uspeti da doguram do 50 grama.

Za sada mi se cini da cu uzeti Pro mix Scitech Nutrition.

30gr?

Pa tu su jaja, mleko, razne vrste mesa (tunjevina, pilece meso..)..

Ne znam kako se hranis ali to je dosta malo.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Februar 24, 2012, 09:14:21 posle podne »

Za sada nikako ne uspevam. Kad sve saberem, a bas se potrudim taj dan, to bude oko 30ak grama. Znaci, u minusu najmanje 20grama. :(  Kad pocnem da imam 5-6 obroka, mislim da cu tada uspeti da doguram do 50 grama.

Za sada mi se cini da cu uzeti Pro mix Scitech Nutrition.

30gr?
Sačuvana
chocolategirl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #34 poslato: Februar 24, 2012, 04:55:01 posle podne »

Za sada nikako ne uspevam. Kad sve saberem, a bas se potrudim taj dan, to bude oko 30ak grama. Znaci, u minusu najmanje 20grama. :(  Kad pocnem da imam 5-6 obroka, mislim da cu tada uspeti da doguram do 50 grama.

Za sada mi se cini da cu uzeti Pro mix Scitech Nutrition.
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #33 poslato: Februar 24, 2012, 02:50:09 posle podne »

Definitivno cu da pocnem da koristim neki protein. Imate neki predlog koji bih za pocetak mogla? Ovo su neki koje sam stavila u uzi krug:


Soy pro Scitec Nutrition,
Milk and egg Biotech,
Myogenic Biotech,
Ultimate Nutrition Protein Isolate,
Dymatize Elite XT,
Dymatize Elite 12 Hour.

Ali, mozda vi znate neki bolji?

Pa zar ne mozes da povecas unos proteina ishranom. Sta da rade oni koji trebaju da unose preko 200 proteina dnevno?

Sačuvana
.............................................................................................................................................................
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Februar 24, 2012, 01:31:27 posle podne »

E ovako... soja ne, prva tri ne bih...  Ostalo je ok.

Moj glas ide za Scitec 100% whey professional. Pored kvaliteta odsevice te ukusom!  Čokolada lešnik, čokolada kokos, kapućino, jagoda bela čokolada, šumsko voće vanila...

Ako želiš proteinsku mešavinu možeš da iskoristiš akciju koja je još uvek na snazi u Pansportu - Labrada pro V 60
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: Februar 24, 2012, 01:29:55 posle podne »

Definitivno cu da pocnem da koristim neki protein. Imate neki predlog koji bih za pocetak mogla? Ovo su neki koje sam stavila u uzi krug:


Soy pro Scitec Nutrition,
Milk and egg Biotech,
Myogenic Biotech,
Ultimate Nutrition Protein Isolate,
Dymatize Elite XT,
Dymatize Elite 12 Hour.

Ali, mozda vi znate neki bolji?

ovaj...
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY315-Elite-Whey-Pro.html
Sačuvana
chocolategirl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #30 poslato: Februar 24, 2012, 01:24:16 posle podne »

Definitivno cu da pocnem da koristim neki protein. Imate neki predlog koji bih za pocetak mogla? Ovo su neki koje sam stavila u uzi krug:


Soy pro Scitec Nutrition,
Milk and egg Biotech,
Myogenic Biotech,
Ultimate Nutrition Protein Isolate,
Dymatize Elite XT,
Dymatize Elite 12 Hour.

Ali, mozda vi znate neki bolji?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2012, 04:20:24 posle podne »

A možemo i prvo da vidimo kako moežmo da devojci povećamo unos proteina hranom, pa onda suplementima.. ali super ideja Monika :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Februar 21, 2012, 10:13:52 pre podne »

O whey sam razmisljala, najvise zbog toga sto ne umosim dovoljno proteina redovnom ishranom.
Ima kod mene u SM samo jedna radnja sa tim proizvodima, i neki momci iz teretane su mi rekli da taj prepakuje robu, da ne treba uzimati kod njega.


Znaš li za opciju naručivanja telefonom iz Pansporta?  021 820 245   od 8 do 16 h radnim danom... stigne vrlo brzo pošiljka aks-om ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #27 poslato: Februar 21, 2012, 12:40:50 pre podne »

O whey sam razmisljala, najvise zbog toga sto ne umosim dovoljno proteina redovnom ishranom.
Ima kod mene u SM samo jedna radnja sa tim proizvodima, i neki momci iz teretane su mi rekli da taj prepakuje robu, da ne treba uzimati kod njega.

Biochemo: Poslusacu tvoj savet, necu krenuti prejako, i definitivno cu da povecam unos hrane.
 Do sad sam trenirala 6x, nekad kad je lepse vreme pa i 7x nedeljno, i ponekad cak 2x dnevno. Shvatam da je i to doprinelo mojim  epizodama. Sad cu da smanjim na 3-4x nedeljno treninge.
Limun na prazan stomak obozavam, posto ne pijem kafu, to me u momentu razbudi  :) Hehh, mozda ce cudno da zvuci, ali coca-colu ne pijem ima vise od 12godina. Jednostavno nisam ljubitelj, ni nje ni ostalih  sokova. Njih pijem samo kad me nateraju.

Ponekad u dorucak ubacim orase ili pecenje lesnike. Njam, najm. A sto se voca tice obavezno bar 1 jabuka u toku dana, i uz dorucak maline/kupine.


Sugestibilna si a to je osobina koja gotovo iskljuchuje jak karakter- koji treba da razvijesh da bi uspela da smrshash ili postignesh bilo koji cilj. Zacrtaj sebi shta zelish i kreni ka svom cilju. Nebitne su priche o prepakivanju proteina, bitno je to da li zelish i mozesh da ih uvedesh u ishranu, i ne moze niko da te natera da pijesh sok ako to i sama ne zelish. Chitaj forum, potrudi se da nauchish shto vishe o ishrani i treningu, pitaj sve shto te zanima ali zapamti- sve krece od chvrste volje za promenom.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #26 poslato: Februar 20, 2012, 07:36:43 posle podne »

O whey sam razmisljala, najvise zbog toga sto ne umosim dovoljno proteina redovnom ishranom.
Ima kod mene u SM samo jedna radnja sa tim proizvodima, i neki momci iz teretane su mi rekli da taj prepakuje robu, da ne treba uzimati kod njega.

Biochemo: Poslusacu tvoj savet, necu krenuti prejako, i definitivno cu da povecam unos hrane.
 Do sad sam trenirala 6x, nekad kad je lepse vreme pa i 7x nedeljno, i ponekad cak 2x dnevno. Shvatam da je i to doprinelo mojim  epizodama. Sad cu da smanjim na 3-4x nedeljno treninge.
Limun na prazan stomak obozavam, posto ne pijem kafu, to me u momentu razbudi  :) Hehh, mozda ce cudno da zvuci, ali coca-colu ne pijem ima vise od 12godina. Jednostavno nisam ljubitelj, ni nje ni ostalih  sokova. Njih pijem samo kad me nateraju.

Ponekad u dorucak ubacim orase ili pecenje lesnike. Njam, najm. A sto se voca tice obavezno bar 1 jabuka u toku dana, i uz dorucak maline/kupine.


Pa imas ovde na http://www.pansport.rs/View-all-products-in-shop.html?discounted=Y

Mogu ti postom poslati, ako vec sumnjate u tog u tvom gradu.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Februar 20, 2012, 05:02:57 posle podne »

A što ne unosiš dovoljno proteina preko dana? KAo ne unosiš proteine, šta unosiš kao izbor kalorija?
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #24 poslato: Februar 20, 2012, 04:57:40 posle podne »

@choc.g
Polako kreni i hvataj zalet - kako sa treningom tako i sa klopom. Nema zime. ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.145 sekundi sa 19 upita.