TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:46:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Za nevericu!  (Pročitano 51587 puta)
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #437 poslato: April 01, 2021, 11:56:47 pre podne »

To je nekad vazilo da su to najbolje godine, ovi mladi sa 18 godina postavljuju svetske rekorde danas

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #436 poslato: Mart 29, 2021, 12:43:12 pre podne »

Pa bas sam pratio, jako malo mladih vjezbaca sa nekim opasnim rezultatima u benchu. Izgleda da treba sazreti za vece tezine.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk
14-Year-Old Powerlifter Morgan Nicholls Bench Presses 184 Kilograms (405 Pounds)
He's added 75 pounds to his bench press in less than a year.
A ima ih jos.
Inace kao i sam znas za sportove snage su najbolje godine izmedu 30-35 godine zivota i to ne samo u bencu nego i u cucnju i u deadliftu.I Malanichev i posle Vlad Alhazov koji su redali svetske rekorde u cucnju kao i Edi ili Thor koji su bili preko svojih tridesetih godina kada su postavljali svetske rekorde u deadlftu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #435 poslato: Mart 28, 2021, 10:50:56 posle podne »

Pa bas sam pratio, jako malo mladih vjezbaca sa nekim opasnim rezultatima u benchu. Izgleda da treba sazreti za vece tezine.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #434 poslato: Mart 28, 2021, 12:28:12 pre podne »

Mislis?Upravo je nedavno raw svetski rekord oboren za 20kg u bencu,onda u jednoslojnoj majici su stigli do 490kg,a za 200kg raw pre desetak godina je na ovim prostorima bila retkost u teskoj kategoriji kod odraslih a ovde klinac dize toliko i to u kategoriji do 83kg....
Prvo su cucanj pomerali gde je Malanicev bio taj koji je popularizovao tu disciplinu pa Edi u deadliftu pa ssd Julius u bencu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #433 poslato: Mart 28, 2021, 12:01:55 pre podne »

Najmanje se na bench pomjeraju rekordi kada su u pitanju mladi takmičari, ali pocelo i ovdje izgleda.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #432 poslato: Mart 27, 2021, 07:31:51 posle podne »

https://youtu.be/FmvBbAM-AO4
19 godisnjak gura raw benc od 200kg pri telesnoj tezini od 83kg....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #431 poslato: Mart 07, 2021, 11:42:17 posle podne »

https://www.facebook.com/watch/?v=2784523911766219
Emma Schempp -radi cucanj sa140kg x 3 pon i sve to sa 16 godina!!!!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #430 poslato: Februar 19, 2021, 11:56:05 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=a3TKpDvL6l0
16 yo Malik Triolet Breaks WR After True Max Effort Performance
Total-705kg
Cucanj-247,5kg
Benc-172,5kg
Mrtvo-285kg
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #429 poslato: Februar 05, 2021, 12:25:55 pre podne »

Ne pisem da si ti reklamirao, vec oni sami sebe :) Apsolutno sam i ja za total raw

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #428 poslato: Februar 04, 2021, 11:00:51 pre podne »

Niko nije pravio reklamu,samo sam postavio post gde strongman takmicarka Rhianon Lovelace dize u deadliftu 300kg tj 5 x puta svoju telesnu tezinu i pohvalio sam je! ;) Sto i dalje mislim da je extra dostignuce!

Hvat ti treba i kod triatlona i kod benca isto.Radio sam i jedno i drugo i to takmicarski.U trijatlonu sam stigao do 3.-eg mesta na Svetskom prvenstvu 2008 godine a za benc zna se. ;)

Sto se steznika i bandazera tice tu se slazemo. ;)
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #427 poslato: Februar 03, 2021, 11:05:48 posle podne »

Sve to stoji i slazem se, samo ne treba od toga pravit reklamu. Svako od nas ko se bavio pwl radio je na hvatu, posebno ako je radio triatlon.

Isto tako raw bih ubacio kako totalni raw, samo steznici za koljenja, zbog mogućnosti povreda, ne i bandazeri.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #426 poslato: Februar 03, 2021, 02:49:54 posle podne »

Recimo i ja kad sam vezbao da raw dignem 230kg u benc pressu onda sam sa katapultom dizao i 300kg.To sve da bi CNS,zglobove,misice,tetive pripremio za vece tezine i onda kad sam sa 300kg "sisao" na 230kg onda je to izletelo. ;)
Isto tako radi i Mesaros i do dana danasnjeg,on me je i savetovao da radim tako ili recimo Julius Maddoxu je cilj podici 800 funti raw u bencu i mogli smo ga videti kako "vadi" i drzi 820 funti u rukama,da kako on kaze "oseti" tu tezinu.
https://www.youtube.com/watch?v=4xN7L8OJJSc
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #425 poslato: Februar 03, 2021, 02:24:51 posle podne »

Sve stoji, ali bilo kakvo pomagalo ne moze nadomjestiti cinjenicu da nije mjerodavno. Ovo je sport gdje se mora sto vise povuci, ane spprt gdje je bitno koliko mozes drzati u ruci. Ako me shvatas naravno. Ostaje naklon i da je 200kg bilo, ali dizu pompu instagram zvijezde bukvalno oko svega. Posebno jer običan covjek nema pojma sta je dizanje u opremi i onda vecina pomisle da je stvarno povukla 300kg plus oko 10 cm suficita. Ne ide...

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk
Naravno da shvatam,njoj je i cilj da na takmicenju uradi 300 sa zemlje,ali da bi dotle dosla mora odnekud da pocne.Ona se takmici na strongwoman takmicenjima i postize dosta dobre rezultate,ona nije instagram zvezda poput Larry Wheelsa!

Recimo pre neki dan je Jimmy Kolb podigao neverovatnih 476kg u benc pressu u opremi sa jednoslojnom majicom.
https://www.youtube.com/watch?v=nY-LvuFz0Ug

I ja sam pristalica RAW varijante ali zato i njima skidam kapu jer jako dobro znam koliko je zahtevno vezbati u opremi.Jer nije svejedno da li si dobro utreniran sa opremom i oprema ti pomaze preko 100kg ili ti pomaze 30kg.Da bi ti toliko pomogla potrebno je isto tako jako puno treninga i odricanja,tako da ja postujem i takve liftove.Cirkusante kao Larry ni ja ne volim,ali ovi nisu cirkusanti,ako shvatas sta hocu da kazem. ;)
To stoji da kad bi Thor i Jamal radili sa opremom radili bi puno vise,ali pogledaj recimo o noi kakve su sve tehnike koristili da bi stigli do te brojke!!!!

Ja bi licno ako je raw ukinuo i gurtne,jer to je pravi pokazatelj ciste sirove snage!!!!

A kao drugo Jamal i Thor su musko a Rhianon je zensko! ;)
« Poslednja izmena: Februar 03, 2021, 02:28:35 posle podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #424 poslato: Februar 03, 2021, 09:50:58 pre podne »

Zamisli samo jednog Jamala ili Thora za 10 cm suficita i u metalovoj majici. Siguran sam bi Jamal vrlo lako prebacio 5x svoju tjelesnu težinu.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #423 poslato: Februar 03, 2021, 09:49:46 pre podne »

Sve stoji, ali bilo kakvo pomagalo ne moze nadomjestiti cinjenicu da nije mjerodavno. Ovo je sport gdje se mora sto vise povuci, ane spprt gdje je bitno koliko mozes drzati u ruci. Ako me shvatas naravno. Ostaje naklon i da je 200kg bilo, ali dizu pompu instagram zvijezde bukvalno oko svega. Posebno jer običan covjek nema pojma sta je dizanje u opremi i onda vecina pomisle da je stvarno povukla 300kg plus oko 10 cm suficita. Ne ide...

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.186 sekundi sa 17 upita.