TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 12:23:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako uskladititi studenski zivot i treniranje  (Pročitano 2607 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Mart 02, 2012, 05:07:01 posle podne »

smeš sve to da jedeš što si naveo, a za 4000  uzmi još par konzervi tunjevina, jaja, kutija posnog sira .... to ne zahteva neko vreme niti nauku za pripremu :)  a od suplemenata kao što ti i Mirka kaže, whey na prvom mestu.  Mislim da ti kreatin nije neophodan sada.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2012, 03:23:00 pre podne »

Jedem meso koje dobijem tamo i pijem jogurt bez masti... I da,jel mi treba kreatin za treniranje ili ne ?

Nije neophodan...jedino ako zelis cisto zbog snage, ako ce u tom smislu da ti znaci...whey je na prvom mestu...
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2012, 01:16:50 pre podne »

Jedem meso koje dobijem tamo i pijem jogurt bez masti... I da,jel mi treba kreatin za treniranje ili ne ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Februar 29, 2012, 11:29:02 posle podne »

Hvala sto se tice vezbi....Ja sam kupio u pansportu sagorevace ripperd fuel i koristim ih pre glavnog obroka i pijem 2 l vode na dan... Ali sto se tice hrane u menzi... Jel smem ja supu/corbu da jedem,grasak,pasulj itd... A ne jedem brzu hranu kad mi se jede brza hrana radim sklekove da izbacim tu zelju....Pa mogu oko 4000 hiljade mesecno da odvojim za suplemente....

Mozes da jedes supu, grasak kao salatu ali bi trebalo da uneses i proteina..nekog mesa, jaja...
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #5 poslato: Februar 29, 2012, 11:14:12 posle podne »

Hvala sto se tice vezbi....Ja sam kupio u pansportu sagorevace ripperd fuel i koristim ih pre glavnog obroka i pijem 2 l vode na dan... Ali sto se tice hrane u menzi... Jel smem ja supu/corbu da jedem,grasak,pasulj itd... A ne jedem brzu hranu kad mi se jede brza hrana radim sklekove da izbacim tu zelju....Pa mogu oko 4000 hiljade mesecno da odvojim za suplemente....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Februar 29, 2012, 10:25:00 posle podne »

Pretpostavljamd as e hraniš u menzi, pa zato takvo pitanje.. uglavnom kako Alen reče drži se podalje od jasno loše hrane kao što su slaktiši, hel, testenine, hrana pržena na ulju, kloni se pekare i izgubićeš 10kg uz trening.
Ako se pitaš šta da jedeš: meso, sir, jaja, povrće i voće.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Februar 29, 2012, 09:12:37 posle podne »

Molim vas za pomoc... Posto imam odredjenu sumu novca mesecno zanima me kako najbolje da se hranim,tj kako da jedem da bi moje treniranje imalo efekta... Posto zelim da smrsam negde oko 10 kg....Visok sam 183 i imam 95 kg...Da li da idem samo na kardio ili da idem i kardio i tegove...I sta da kupim od suplemenata...Hvala unapred...

Pa kakve to veze ima sa studentskim životom? Tvoja ishrana ne mora biti komplikovana kao takmičarskog bildera da bi skinuo kilažu. Jedi tri obroka dnevno, jedi neko voće izmeĂ°u obroka i generalno smanji količinu loše hrane koju jedeš (brza hrana, slatkiši, hleb itd) i naravno što Mira kaže - tegovi i kardiom, ali stavi akcenat na tegove, kardio je samo pomoćna vežba.

Od suplementacije najbolja opcija je neki whey protein da možeš povećati unos proteina u ishrani jer većina ljudi koji ne vode računa o ishrani imaju kritično nizak unos proteina  u toku dana.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Februar 29, 2012, 08:36:24 posle podne »

I kardio i tegovi...sredi ishranu..gledaj da unosis proteine, slozene ugljene hidrate..slatko i masno izbaci...za pocetak od suplementacije ti je whey najvazniji i eventualno multivitamini i minerali...zavisi opet od toga koliko mozes da priustis...
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #1 poslato: Februar 29, 2012, 08:24:15 posle podne »

Molim vas za pomoc... Posto imam odredjenu sumu novca mesecno zanima me kako najbolje da se hranim,tj kako da jedem da bi moje treniranje imalo efekta... Posto zelim da smrsam negde oko 10 kg....Visok sam 183 i imam 95 kg...Da li da idem samo na kardio ili da idem i kardio i tegove...I sta da kupim od suplemenata...Hvala unapred...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.