TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:02:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: no reaktor na definiciji  (Pročitano 3383 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2012, 11:14:07 pre podne »

U svakom slucaju treba voditi racuna kada se i koliko uzimaju bez obzira koji je period u pitanju,masa ili defka.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2012, 09:33:31 pre podne »

imaćete snage i uz sagorevač... ako ste na dijeti, sagorevač (ili čak čist kofein) će odraditi posao. Nema potrebe za NO... neka sačekaju period rada na masi :)

a lično nisam za preterano uzimanje stimulansa, nikakvih...  naše telo je dovoljno pametno da signalizira kad mu treba odmor, a mi to stalno potiskujemo... snaga je u nama, i možemo je "probuditi" i samo "sopstvenom psihologijom", bez ikakvih spoljašnjih stimulanasa ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2012, 04:44:24 posle podne »

hvala na ovako brzim odgovorima, po meni nema velike rezlike izmedju xpand-a i labradinog NO reaktora, bar sto se tice tog nekog osecaja snage i izdrzljivosti
Zadržavanje kreatina je zaista nebitno i ni ne očekuje se veći uticaj na kilažu.. psoebno ako tj akd ne unosiš UH..
Mišljenje o NO reaktorima možeš naći po celom forumu, ali moje lično nije preterano pozitivno...
A zasto tvoje misljenje o NO reaktorima nije preterano pozitivno?

Zato što po mom miščljenju spadaju u retko nepouzdane suplemente jer mogu da dovedu do smanjenog protoka krvi u srce...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2012, 05:13:29 posle podne »

Sigurno da nije preterano pozitivno iz razloga što širi krvne sudove, imaćeš veću mišićnu "pumpu" ali to baš i nije najsrećnija opcija za srce... ako si 100% zdrav onda ok,

mada, iz iskustva,  nisam za NO na dijeti.  Pre sam za neki dobar sagorevač, koji takoĂ°e ima stimulativni efekat, pokrenuće te dovoljno pre treninga, a uz to ubrzava metabolizam, izbacuje višak vode, smanjuje apetit (kako koji)  itd...
Sačuvana
adventure
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Februar 29, 2012, 10:36:26 posle podne »

hvala na ovako brzim odgovorima, po meni nema velike rezlike izmedju xpand-a i labradinog NO reaktora, bar sto se tice tog nekog osecaja snage i izdrzljivosti
Zadržavanje kreatina je zaista nebitno i ni ne očekuje se veći uticaj na kilažu.. psoebno ako tj akd ne unosiš UH..
Mišljenje o NO reaktorima možeš naći po celom forumu, ali moje lično nije preterano pozitivno...
A zasto tvoje misljenje o NO reaktorima nije preterano pozitivno?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Februar 29, 2012, 10:28:00 posle podne »

pozdrav svima, kakvo je Vase misljenje o uzimanju NO preparata, konkretno super charge xtreme pre treninga za vreme rada na definiciji?
reaktor mi dosta pomogne u pogledu snage i izdrzljivosti buduci da mi je unus UH smanjen, trenutno radim rotaciju UH, a sto se tice treninga, ujutru kardio ( plivanje ) 5 x nedeljno i teretana 3 x nedeljno.Ovo pitanje postavljam znajuci da kreatin zadrzava vodu itd itd a meni je ipak cilj da izgubim na kilazi.

Mislim da je pozeljan upravo zbog snage..e sad kakav je taj labradin NO stvarno ne mogu reci  jer ga ja licno nisam probala...ja eventualno mogu da preporucim xpand od dymatiza...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Februar 29, 2012, 10:21:35 posle podne »

Zadržavanje kreatina je zaista nebitno i ni ne očekuje se veći uticaj na kilažu.. psoebno ako tj akd ne unosiš UH..
Mišljenje o NO reaktorima možeš naći po celom forumu, ali moje lično nije preterano pozitivno...
Sačuvana
adventure
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Februar 29, 2012, 10:16:59 posle podne »

pozdrav svima, kakvo je Vase misljenje o uzimanju NO preparata, konkretno super charge xtreme pre treninga za vreme rada na definiciji?
reaktor mi dosta pomogne u pogledu snage i izdrzljivosti buduci da mi je unus UH smanjen, trenutno radim rotaciju UH, a sto se tice treninga, ujutru kardio ( plivanje ) 5 x nedeljno i teretana 3 x nedeljno.Ovo pitanje postavljam znajuci da kreatin zadrzava vodu itd itd a meni je ipak cilj da izgubim na kilazi.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.139 sekundi sa 17 upita.