TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:54:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li negde gresim?  (Pročitano 1306 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2012, 10:09:15 posle podne »

Poptuno se slažem sa Alenom..
Ako ti nije u genima, teško ćeš postiči taj suv izgled, koji je verovatno i višak, jer sam sigurna da već sad izgledaš više nego ok
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2012, 05:53:00 posle podne »

Nećeš ništa postići time što bi ubacio još treninga ili još smanjivao hranu jer jednom kada zaĂ°eš u jednocifren procenat telesne masti to skidanje sala još više ide jako sporo i tvoje telo će se sve više braniti od gubljenja sala kako bude duže trajalo. Iz tog razloga bilderi uzimaju brdo hemije da bi postigli taj izgled što je pre moguće, ali i kad ga postignu to je forma koju drže samo par dana u najboljem slučaju.

Ukoliko već genetski nisi takav suv onda nećeš ni moći da postigneš takvu suvoću na duži vremenski period. Tako da je to po meni krajnje zaludna radnja, ali nije nedostižna samo će ti trebati par meseci ako ne želiš da gubiš mnogo mišićne mase, koju ćeš ionako gubiti tokom tog perioda...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
toni_toni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2012, 01:21:42 posle podne »

E ovako ovo ce biti malo duzi i opsirniji post zbog samog cilja koji je jako tezak.Ostavicu ovde svoj celokupni plan ishrane treninga i suplementacije posto ishrana je najkriticnija odabrao sam da post bude u sekciji ishrane.Molim vas da mi kazete ako nesto ne radim dorbro ako nesto treba da ubaci ili izbacim u ishrani a sa suplementima sam ogranicen tako da tu ne mogu nista da ubacim.


Ponedeljak
9:00 budjenje 1/2 merice whey proteina i 2 tablete oxyelite pro sagorevaca masti sledi oblacenje i trcanje slabog tempa 45 min
10:00 1. obrok 1/2 merice whey proteina 4-5 belanaca cimet  1 banana i 1 merica mlevenih ovsenih pahuljica
12:30 2. obrok  oko 150g pilecih grudi malo integralnog pirinca otprilike 2-3 supene kasike
14:30 3. obrok  oko 150g pilecih grudi malo integralnog pirinca otprilike 2-3 supene kasike
16:00 trening gruid/triceps stomak 30min traka hodanje na usponu ili bicik(pre treninga 1 tableta oxyelite pro za vreme treninga Xtend posle treninga tegova 1.5 merica whey proteina i 1 merica malto/dextroza mesavine)
18:30 4. obrok oko 150g pilecih grudi malo integralnog pirinca otprilike 2-3 supene kasike
21:00 5. obrok oko 150g pilecih grudi i grasak
pred spavanje 4-5 belanaca i 1 merica kazein proteina

to je primer mog dana
ponedeljak-grudi/triceps
utorak- pauza
sreda- ledja biceps
cetvrtak- pauza
petak- ramena
subota- noge
nedelja- pauza

Na dan pauze umesto treninga u 16:00 popije 1 tabletu oxyelite pro i trcanje 45 slab tempo
Izuzetci treninga i ishrane su retki
piletina/konzerva tunjevine/oslic/sardine
prinac/kuvani krompir i blitva

Ovo je problem tj moj cilj.Moglo bi se reci da imam dobar stomak plocice za koje bi verovatno neki bili presrecni da imaju ali tu  uzmedju nih ima idalje malo vode i mozda masti tj koza na stomaku nije zategnuta kako bih zeleo.Vole bih da ima onaj suv izgled na stomaku da bude skroz suvo i izefinisano.Recite mi da li treba nesto da ubaci ili izbacim nisam upucen u HIIT sistem  rotaciju ugljenih hidrata i izbacivanje natrijuma tj soli. Svaki savet je pozeljan Hvala.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.