TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:49:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako se ugojiti  (Pročitano 3440 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2012, 01:53:47 posle podne »

Pričam ja dosta i o dobijanju, samo što ljudima manje smeta kad su mršavi...pretpostavljam da smo takvo društvo ;)

Gejner kao što sama reč kaže je preparat osmišljen tako da pomaže ljudima da dobiju više telesne mase. Generalno imaju niži procenta proteina u sebi i dosta kalorija. Doze koje se uzimaju su daleko veće od recimo proteina surutke koja se često preporučuje sportistima koji moraju unositi više proteina u ishrani. Sama odluka nije tako teška, jer generalno svi gejneri se meĂ°usobno razlikuju minimalno, neki imaju više kalorija, neki više proteina, ali sve se svodi na isto, tako da biraj svoj gejner po kom kriterijumu hoćeš, ali znaj da ćeš morati uzimati neko duže vreme kako bi postigla rezultate, a tokom tog vremena ćeš sigurno moći da probaš više vrsta i naćićeš neki koji ti više odgovara ;)

Što se tiče tvoje ishrane ja bi ti savetovao da vrmenom podigneš svoj dnevni plan na bar 3 obroka dnevno i da u tome budeš dosledna i veruj mi ako samo ubaciš redovan doručak (ukoliko ga do sada nisi imala) već to će dosta pomoći oko dobijanja telesne mase, a uvek sa sobom možeš da poneseš neko voće, bademe, lešnike, jogurt i to sve staje u žensku tašnu, tako da imaš mnoštvo opcija samo je pitanje da li ćeš se malo bolje organizovati ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
odry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2012, 12:09:00 posle podne »

Hvala :) Znam, znam da se mora jesti ali ne mogu da pojedem kolicinski mnogo pa zato hocu da uzmem jos neki dodatak. A po cemu se razlikuju ti gejneri? Kako odluciti sta da se uzme? To su proizvodi iz kategorije povecanje telesne tezine/ misicne mase, pretpostavljam.
Ukoliko vec negde na forumu postoji odgovor na ova pitanja, bila bih zahvalna na linku. Ovde se vise govori o skidanju nego o dobijanju kilograma, pa ne znam :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Maj 18, 2012, 08:33:17 pre podne »

Cao svima, vec neko vreme gledam proizvode na sajtu i zavirim u poneku temu ovde.... nadam se da cu dobiti savet :) uzela bih neki preparat za povecanje telesne tezine, npr mass 20 (ovo je neka moja procena na osnovu onoga sto sam citala, mozda i nisam u pravu). Radim tokom celog dana, nemam vremena da pazim sta jedem i nemam vremena za fizicku aktivnost. Nije da nemam apetit, jedem 2-3 puta na dan, ne mnogo ali jedem bas sve. Oduvek sam imala manjak kilograma a u poslednjih par meseci sam jos smrsala tako da bih bila jako zahvalna na nekom savetu u vezi sa proizvodom koji bi mi pomogao. Ni malo sala da nabacim nece mi smetati jer sam zaista jako mrsava :(((((((( hvala na svakom savetu.

Pozdrav,

Znaš kako malo je teško dobiti kilažu ako ne jedeš dovoljno hrane, upravo iz tog razloga većina nas koji smo u ovom sportu nosimo hranu sa sobom gde god da krenemo. Tako da bi trebala da kreneš razmišljati u tom pravcu da i ti nosiš uvek neku hranu kod sebe gde god da kreneš.

Gejneri kao što je Mass20 mogu pomoći, ali posmatraj to na ovaj način. Gejner je isto što i svaka druga hrana, samo što je u prahu. Ima odreĂ°enu količinu malorija, proteina i drugih hranjivih materija baš kao i svaka druga hrana, recimo hleb ili meso ili što god već. Ukoliko se osloniš samo na gejner dobićeš odreĂ°enu kilažu i zadržaćeš tu kilažu sve dok budeš uzimala taj gejner ili dok ne povećaš ukupan unos kalorija iz redovne ishrane.

Ukoliko želiš na brzaka da pokreneš svoj proces dobijanja kila onda ti je moj savet da uzmeš taj Mass 20 ili bilo koji drugi gejner iz Pansport ponude i da ga piješ 2 ili 3 puta dnevno sa jogurtom ili mlekom (ukoliko ti mleko ne smeta probavi, jer dosta ljudi dobije proliv kada krenu da piju mleko itd) i već za mesec dana bi trebalo da dobiješ par kilograma, ali opet ponavljam mnogo je bolja opcija ako kreneš i nositi hranu sa sobom ;)

I dobrodošla na forum ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
odry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2012, 06:06:06 posle podne »

Cao svima, vec neko vreme gledam proizvode na sajtu i zavirim u poneku temu ovde.... nadam se da cu dobiti savet :) uzela bih neki preparat za povecanje telesne tezine, npr mass 20 (ovo je neka moja procena na osnovu onoga sto sam citala, mozda i nisam u pravu). Radim tokom celog dana, nemam vremena da pazim sta jedem i nemam vremena za fizicku aktivnost. Nije da nemam apetit, jedem 2-3 puta na dan, ne mnogo ali jedem bas sve. Oduvek sam imala manjak kilograma a u poslednjih par meseci sam jos smrsala tako da bih bila jako zahvalna na nekom savetu u vezi sa proizvodom koji bi mi pomogao. Ni malo sala da nabacim nece mi smetati jer sam zaista jako mrsava :(((((((( hvala na svakom savetu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2012, 08:28:01 posle podne »

Pa vežbe ti neće biti toliko bitne kao što je to ishrana, šta više previše vežbanja (pogotovo sa telesnom težinom) će samo dodatno sagorevati kalorije i otežavati ti posao da dobiješ koji kilogram.

Treba da povećaš količinu hrane koju jedeš, a ako ćeš već da vežbaš kod kuće onda se fokusiraj na čučnjeve, sklekove, iskorake, obrnuta vučenja i naravno zgibove ako si dovoljno jaka ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2012, 06:06:52 posle podne »

Ovako,treba mi pomoc imam 18 godina,visoka sam 176,5,a imam samo 47 kilograma,sad znate koliko mi je potrebna vasa pomoc,koje vezbe da radim iskljucivo za rad kod kuce,koliko serija,sta da jedem.Zaista mi je potrebno sto pre da se ugojim
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.