TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395193 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:41:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc u vezi treninga ! Hvala unapred  (Pročitano 26133 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2012, 08:34:44 posle podne »

Realno, triceps ti pravi masivnost ruke..

Ali vecina misli ipak da je to biceps,i zato se kaze: Hajde da vidimo ko ima veci biceps a retko ko je svestan da glavnu ulogu u velicini ruke  cini triceps.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Mart 09, 2012, 08:12:08 posle podne »

Nije mi problem da predjem opet na jednom nedeljno, ali sta bi znacilo kvalitetno ? Sta promeniti ? svaki predlog za vezbe je dobrodosao :) Radim triceps :)

Pa po meni mogao bi da ubacis jos jednu do dve vezbe da povecas broj serija na 4 i da radis sa maksimalnim opterecenjem tako da radis ponavljanja od 12 do 6...
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #11 poslato: Mart 09, 2012, 02:54:07 pre podne »

Nije mi problem da predjem opet na jednom nedeljno, ali sta bi znacilo kvalitetno ? Sta promeniti ? svaki predlog za vezbe je dobrodosao :) Radim triceps :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Mart 09, 2012, 01:22:19 pre podne »

Realno, triceps ti pravi masivnost ruke..
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2012, 01:11:05 pre podne »

Ubaci noge obavezno :) Sto se vezbi tice moje misljenje je da nije bas najsjaniji izbor i da sa tom opremom moze bolje al da ne lupam ja, napisace ti to Marko npr...

I da, ruka nije samo biceps ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Mart 08, 2012, 08:58:03 posle podne »

Onda radi ako mislis da ce biti bolje,mada mislim da je bolje da uradis jednom nedeljno ali trening da bude kvalitetan.
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #7 poslato: Mart 08, 2012, 08:41:27 posle podne »

Pa nadam se da radim pravilno, gledao sam na tubu i po forumu kako se pravilno rade sve te vezbe sa bucicama, pa tako i radim (sem kad je u pitanju otkaz u poslednjm/poslednja dva pregiba kod rada bicepsa konkretno, onda malo cimam telo ali i to izbegavam koliko god mogu). Ne radim ledja 2x... Jasno mi je to za oporavak, ali stvarno je minimalno napredovao kada sam radio 1x, sada mi se bar subjektivno cini da bolje napreduje... Hvala na pomoci i savetima  :) ukoliko ima jos nesto za kritiku slobodno  8)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2012, 03:46:17 posle podne »

nije problem koliko radis vec kako radis te vezbe sa bucicama a to ti ne mogu reci ovako.Ruke ti nece napredovati ako ih vise radis,bices je mali misic i treba mu oporavak i odmor,a ukoliko radis 2x i pri tom i 2 puta ledja (pri tome angazujes i biceps) ne dajes mu dovoljno vremena za oporavak.
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2012, 02:14:08 posle podne »

Ok za velicinu grupa misica i raspored, to cu izmeniti. 6 treninga nedeljne, ali ne uspem bas striktno da se pridrzavam (desi se nekad dan pauze izmedju 2og i 3eg dana i sl mada ne cesto)... Biceps radim 2x zato sto su mi ruke ubedljivo najnerazvijenije partije i zaostaju :/ sto se nogu tice mislio sam da ih nema u nekom konvencionalnom smislu da je trening posvecen njima, a ovo za trbusnjake cu ispraviti  ;D

Zanima me da li su ove vezbe koje radim sa bucicama ok ili bi trebao nesto da promenim ?
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2012, 01:07:26 pre podne »

Ako znas da ces se kajati za noge, zasto to radis? Mazohista?

Sto se treninga tice, ja sam za klasiku: Prvo osnovne vezbe pa izolacione (sad ce Alen da dobije nervni slom :P)

Ne treba ti biceps 2 puta a ni trbusnjaci svakog dana... I radi prvo vecu pa manju grupu misica... Dakle: Grudi, triceps pa trbusnjaci na kraju (a NE obrnuto)

Ispravice me ovi iskusniji ako gresim... :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2012, 10:50:27 posle podne »

Jel imas 3 ili 6 treninga nedeljno?Ako je 3 ,zasto 2x biceps,bolje pojedinacno radi ramena i zaseban dan za noge.Trbusnjake neces imati samo radeci ovoliko vezbi,vec korigovanjem ishrane.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2012, 09:58:09 posle podne »

Kako nema nogu, a radiš čučnjeve, samo što iz nekog uvrnutog razloga radiš čučnjeve za trbušnjake, što nema nikakve logike niti veze sa pameti...?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2012, 09:48:16 pre podne »

Pozdrav svima...

Imam 22 godine, visok sam oko 185cm, 75kg, pol je muski :)
Krenuo sam na dijetu pre dva ipo meseca sa 83kg i sada sam na 75kg mada jos uvek nisam zadovoljan kako izgledam :) treniram vec neka dva meseca, ali kod kuce jer nikako nemam uslova za teretanu (od studija pretezno nemam vremena da zivim  :o) Od opreme imam bench klupu (koja se moze postaviti u kosi polozaj) i bucice pa je trening ogranicen tim.
Treniram po sistemu 3 dana treninga pa dan odmora i tako u krug... Ovako izgleda trening:

1. dan: abs, biceps, ramena
2. dan: abs, triceps, grudi
3. dan: abs, biceps, ledja

Nema nogu ? Nema xD :D znam da je ovo mana, ali noge ne radim jer mi nikako nisu prioritet (verovatno cu kasnije shvatiti kolika je ovo greska, ali na greskama se uci :) )

Treninzi za pojedinu grupu misica ukljucuju:

ABS:
1. Kosi trbusnjaci 20 x 3
2. Podizanje nogu 20 x 3
3. Cucnjevi 20 x 3
4. Bocni trbusnjaci 20 x 3
(u toku abs-a stalno pravim sto jace kontrakcije trbusnih misica, u svakom ponavljanju, svake serije, unutar svake vezbe)

Biceps:
Hamer pregib bučicama 12 x 3
Koncetracioni pregib 8 x 3
Pregib bucicama 12 x 3
(nisam siguran da sam dobro objasnio, sve u svemu, razlika izmedju hummera i obicnog pregiba mi je u polozaju saka, kod hummera vertika;no, kod obicnog horizontalno, pa tako radim pregib)

Triceps:
Opružanje bučicom u pretkolonu 10x3
Dvoručno opruženje iza glave (sedeći) 12x3
Jednoručno opružanje iza glave 12x3

Ramena:
Arnoldov potisak 12x3
Letenje 10x3
Vucenje do brade 12x3

Grudi:
Razvlacenje 12x3
Benc press 12x3
Pullover 12x3

Ledja:
Mrtvo dizanje 12x3
Jednorucno veslanje 12x3
beck fly 12x3

Vecina ovih vezbi je 12x3 zato sto trenutno nemam vise tegova, ali promenice se to kad dodje stipendija :D
Ishrana: sto vise proteina (meso, jaja, riba, gljive), ugljene hidrate ne redukujem znacajno, masti gotovo izbacene, slatko izbegavam kao i gazirano, fast food izbacen...
Spavanja: svaki dan minimum 5 sati, desi se i po 9 da zaginem :)

Cilj mi je da imam trbusnjake :D ali svakako i da se celokupno zategnem i sredim :)
Veoma bih cenio kada bi mi pomogli i objasnili kako da u ovakvim uslovima treniranja postignem sto bolje efekte po moj organizam... Ukoliko sam nesto propustio, dodacu... Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.