TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:25:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Domaca surutka  (Pročitano 6611 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Mart 13, 2012, 10:28:20 pre podne »

Jes vala mnogo si gresila. :D

:P
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #17 poslato: Mart 12, 2012, 05:01:20 posle podne »

Jes vala mnogo si gresila. :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Mart 12, 2012, 03:24:24 posle podne »

pametnije je učiti na tuĂ°im greškama, i učiti od nekoga ko ima iskustva i proverene rezultate :)   a takvih na forumu ima...
Sačuvana
IvanBG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #15 poslato: Mart 12, 2012, 11:16:28 pre podne »

Koga zanima sada ima internet i moze sve da nadje , da iscita lepo i da se informise na raznim stranama . Zato se i bolje ljudi razumeju , mada ... :)  Gledam samo iz svog licnog iskustva posle procitanih mnogih , mnogih tekstova sve vise shvatam koliko sam ranijih godina gresio i radi sve i svasta pogresno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2012, 08:46:52 posle podne »

Taman i ja pomislim da je tako, kad ono zareĂ°am gomilu needukovanih i razočaram se. :S
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2012, 08:39:38 posle podne »

Primetio sam da u poslednje vreme ima dosta edukovanijih ljudi po tom pitanju nego ranije.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2012, 06:08:33 posle podne »

Promiće se generacija, a sa njom i predrasude o suplementaciji...
Sad samo treba biti dobro informisan
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Mart 10, 2012, 10:51:50 posle podne »

Kada bi imali jakog domaćeg proizvoĂ°ača suplemenata, onda bi na kutijama pisalo Protein surutke, pa bi me onda zanimale reakcije ljudi. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2012, 10:18:55 posle podne »

a koji je razlog što bi želeo da je piješ?

ako je zbog proteina, greška...   čist protein surutke (kao što su naši proteini iz ponude)  su obraĂ°eni, tako da je ostao sam čist whey protein, oko 80%  tako da je razlika ogromna.
     Ne zelim da je pijem ( mnogo mi je gadna i da je dobra :)  ) . Samo sam zeleo da znam koliko u sebi sadrzi proteina . Jer me neki ljudi ubedjuju kako je doba kao izvor proteina iako sam smatrao da nije tako (ali opet nisam mogao da tvrdim 100% ) i da je preradjeno i cista domaca velika razlika, sto je i logicno. Iz tih razloga sam zeleo znati , da mogu da tvrdim nesto sa sigurnoscu ;) Hvala vam na odgovorima

Super što si pitao, sad znaš prave informacije :)
surutka je izvor kvlatetnog proteia, ali u malom procentu pa zato nema puno smisla piti litre te gadne tečnosti
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Mart 10, 2012, 12:23:22 posle podne »

a koji je razlog što bi želeo da je piješ?

ako je zbog proteina, greška...   čist protein surutke (kao što su naši proteini iz ponude)  su obraĂ°eni, tako da je ostao sam čist whey protein, oko 80%  tako da je razlika ogromna.
     Ne zelim da je pijem ( mnogo mi je gadna i da je dobra :)  ) . Samo sam zeleo da znam koliko u sebi sadrzi proteina . Jer me neki ljudi ubedjuju kako je doba kao izvor proteina iako sam smatrao da nije tako (ali opet nisam mogao da tvrdim 100% ) i da je preradjeno i cista domaca velika razlika, sto je i logicno. Iz tih razloga sam zeleo znati , da mogu da tvrdim nesto sa sigurnoscu ;) Hvala vam na odgovorima

bitno da smo sada raščistili :)  znači  protein surutke (obraĂ°en, u kutijama, što se prodaje u pansportu)  VS. obična sirova surutka ili surutka u prahu :)   

Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2012, 05:22:41 posle podne »

Pa jeste, generalno slabo informisani ljudi saznaju da je whey protein u suštini surutka i automatski pomisle da je ona dehidrirana surutka to isto samo im neko pokušava prodati maglu, a naravno ne može biti netečnije, pa i dolazi do ovakvih zabuna...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2012, 03:41:35 posle podne »

a koji je razlog što bi želeo da je piješ?

ako je zbog proteina, greška...   čist protein surutke (kao što su naši proteini iz ponude)  su obraĂ°eni, tako da je ostao sam čist whey protein, oko 80%  tako da je razlika ogromna.
     Ne zelim da je pijem ( mnogo mi je gadna i da je dobra :)  ) . Samo sam zeleo da znam koliko u sebi sadrzi proteina . Jer me neki ljudi ubedjuju kako je doba kao izvor proteina iako sam smatrao da nije tako (ali opet nisam mogao da tvrdim 100% ) i da je preradjeno i cista domaca velika razlika, sto je i logicno. Iz tih razloga sam zeleo znati , da mogu da tvrdim nesto sa sigurnoscu ;) Hvala vam na odgovorima
To ti tvrde oni koji nemaju pojma,verovatno i Whey nazivaju hemijom,itd...
Sačuvana
IvanBG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2012, 03:16:01 posle podne »

a koji je razlog što bi želeo da je piješ?

ako je zbog proteina, greška...   čist protein surutke (kao što su naši proteini iz ponude)  su obraĂ°eni, tako da je ostao sam čist whey protein, oko 80%  tako da je razlika ogromna.
     Ne zelim da je pijem ( mnogo mi je gadna i da je dobra :)  ) . Samo sam zeleo da znam koliko u sebi sadrzi proteina . Jer me neki ljudi ubedjuju kako je doba kao izvor proteina iako sam smatrao da nije tako (ali opet nisam mogao da tvrdim 100% ) i da je preradjeno i cista domaca velika razlika, sto je i logicno. Iz tih razloga sam zeleo znati , da mogu da tvrdim nesto sa sigurnoscu ;) Hvala vam na odgovorima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2012, 10:52:36 pre podne »

a koji je razlog što bi želeo da je piješ?

ako je zbog proteina, greška...   čist protein surutke (kao što su naši proteini iz ponude)  su obraĂ°eni, tako da je ostao sam čist whey protein, oko 80%  tako da je razlika ogromna.
Sačuvana
IvanBG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2012, 10:51:06 pre podne »

Hvala najlepse na odgovoru :)  To sam zeleo saznati . pozdrav ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.