TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:40:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 3. Prvenstvo Srbije u sportskom obaranju ruke  (Pročitano 11094 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #41 poslato: Maj 14, 2012, 05:42:05 posle podne »

Svaka cast Zoli, nista manje nisam ni ocekivao, odlican si, samo tako!
Sto se tice slika, stvarno su fantasticne, uspeo si maksimalno da preneses utiske sa takmicenja, hvala za to :)

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #40 poslato: Maj 14, 2012, 04:52:01 posle podne »

Kao prvo zeleo bih Zoliju cstitati na osvojenim medaljama!!!!Svaka cast Zoli!
Kao drugo i Robertu bih cestitao,jer kad gledam ove slike i video materijal imam osecaj kao da sam tamo prisutan!!!Cestitke Roberte!A meni ga pre polaska bio zao,kao jadan ne znam da li ce se snaci itd..i vidi sta je ispalo!!!!Svaka cast!!! ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Maj 14, 2012, 03:32:30 posle podne »

Kozma - finalna borba levom rukom do 110kg
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #38 poslato: Maj 14, 2012, 12:15:37 posle podne »

Dao sam sve od sebe da na najbolji način propratim ovo takmičenje. Najveća nagrada mi je da forumaši budu zadovoljni slikama i da one posluže za dalju popularizaciju ovog sporta.

Kao što ranije rekoh, to je bilo moje prvo takmičenje ovog tipa. No, brzo sam ušao u štos kako i šta da slikam. Mačevao sam se slabijim svetlom, pa sam morao mnogo truda(i odgovarajućih podešavanja aparata) uložiti da dobijem oštre a ne mutne slike. Borio sam se i sa jednim jako nepristojnim kolegom fotografom koji mi je konstantno upadao u kadar, neobazirući se nimalo ni na mene, a boga mi ni na neke kamere koje su snimale dogaĂ°aj. Jedan od takmičara je u jednom trenutku baš pošizeo i skočio preko ograĂ°enog prostora da ga opomene. :D I kamermani su ga opominjali da pazi i ne uleće im u kadar. No, dobro, ipak sam napravio dovoljan broj pristojnih slika.

Zoli, ja sam i snimio neke od tvojih mečeva, pa ću uskoro okačiti taj materijal. :)  Bacao sam maksimalni akcenat na tvoje borbe i uvek trčao do stola kada bi te najavljivali, kako bih uhvatio što bolje kadrove. :)

Publika zaista jeste bila bučna. Odlično navijanje. Ne znam kakva je posećenost bila ranije, pa ne mogu ovu porediti. Napravio sam nekoliko slika gde se vidi posećenost. Odlična muzika koja je pratila borbe. Vrhunski komentator mečeva, barem po mom skromnom mišljenju. Naš forumaš Aleksandar Steler je uredno podizao takmičarske brojeve najavljujući naredni meč. :) Eto, da ga pozdravim ovom prilikom. :) Konačno smo se uživo upoznali. Prepoznali smo se iz prve. :D

Naježio sam se kada je jednom takmičaru na početku stradao lakat.Čulo se uhu vrlo neprijatno pucanje, a onda i njegova bolna grimasa. :S Nadam se da nije toliko strašna povreda i da će se brzo oporaviti. Kako sam čuo, on je već imao identičnu povredu lakta samo 2 godine ranije...

Napisaću večeras još malo utisaka, sada moram da žurim na trening pošto sam popio Super Pump Max i već me "drma". :D :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Maj 14, 2012, 11:50:47 pre podne »

Jos jednom hvala Robertu na super slikama i sto je takmicenje propratio do kraja.Ono sto jos treba napomenuti da je bilo dosta tv ekipa a izdvojio bih tv Prva i SOS,mada bilo je vise kao i novinara.Publika veoma glasna kao na fudbalskim utakmicama a sam broj takmicara solidan mada manji nego ranije verovatno zbog placanja ucesca od 800din po takmicaru.Kada se na kraju sumiraju utisci bilo je dobro a kako stvari stoje uveren sam da ce ovaj sport biti kod nas sve popularniji.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Maj 14, 2012, 11:03:16 pre podne »

Pobedničko slavlje :)



Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Maj 14, 2012, 10:58:58 pre podne »





Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Maj 14, 2012, 10:53:23 pre podne »






Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Maj 14, 2012, 10:51:48 pre podne »

Neke od Kozminih borbi





Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Maj 14, 2012, 10:41:03 pre podne »



Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Maj 14, 2012, 10:37:26 pre podne »



Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Maj 14, 2012, 10:33:53 pre podne »

   

   
« Poslednja izmena: Maj 14, 2012, 11:05:24 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Maj 14, 2012, 10:26:17 pre podne »





Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2012, 10:22:04 pre podne »





Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Maj 14, 2012, 10:06:49 pre podne »






Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 17 upita.