TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:28:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pravilno ili nepravilno???Hmm  (Pročitano 3059 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2012, 08:01:52 posle podne »

tako je Roberte, to je taj tekst...dakle sta mislite o ovome?

Ja mislim da je to netachna izjava. Da je to tako, svi bi imalo telo iz snova i niko ne bi imao zaostalu particiju.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2012, 07:41:45 posle podne »

Pozadrav Mare, resio sam da ovo pitanje postavim tebi, posto se(koliko ja znam) ti ovde jedini bavis bb-om. Danas sam na ex-yu fitness sajtu procitao nesto sto se kosi sa svime sto sam do sad cuo od drugih ljudi, i uopste od zdravog razuma..A to je da forma izvodjenja vezbi nije UOPSTE BITNA ZA MISICNI RAST???..dakle, mogu da natovarim tezine i da se bacam celim telom kao oni klinci iz teretane, i vise cu rasti nego kada izvodim vezbe u pravilnoj formi..postavio bih ti ovde link, ali ne znam da li je dozvoljeno..u svakom slucaju, voleo bih da cujem tvoje misljenje o tome?..
Forma izvodjenja vezbi je itekako bitna kako kod osnovnih tako i kod izolacionih vezbi.Osim sto ciljano izoluje misic u sto vecem procentu ,sprecava i mogucnost povreda.Kao sto Son Rej kaze,na toliko takmicenja je pobedio a nijedan sudija ga nikada nije pitao koliko moze kilograma iz benza da gurne!
Sačuvana
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2012, 07:05:58 posle podne »

tako je Roberte, to je taj tekst...dakle sta mislite o ovome?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2012, 05:17:57 posle podne »

Slobodno postavi link originalnog teksta, a to je ovaj http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/exercise_form_doesnt_matter_at_all&cr=
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2012, 12:36:27 posle podne »

Neki trening tipa - ''Kako zeznuti kicmu za 2h!'' :D
« Poslednja izmena: Mart 25, 2012, 12:39:25 posle podne od strane neko tamo » Sačuvana
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2012, 11:54:39 pre podne »

Pozadrav Mare, resio sam da ovo pitanje postavim tebi, posto se(koliko ja znam) ti ovde jedini bavis bb-om. Danas sam na ex-yu fitness sajtu procitao nesto sto se kosi sa svime sto sam do sad cuo od drugih ljudi, i uopste od zdravog razuma..A to je da forma izvodjenja vezbi nije UOPSTE BITNA ZA MISICNI RAST???..dakle, mogu da natovarim tezine i da se bacam celim telom kao oni klinci iz teretane, i vise cu rasti nego kada izvodim vezbe u pravilnoj formi..postavio bih ti ovde link, ali ne znam da li je dozvoljeno..u svakom slucaju, voleo bih da cujem tvoje misljenje o tome?..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.