TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:24:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: za alena pitanje :)  (Pročitano 2425 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: April 14, 2012, 08:15:30 posle podne »

5 zgibova je solidna startna tačka, a ja u takvim situacijama radim sa vežbačima po 2 serije zgibova širokim hvatom i 2 serije uskim pothvatom po koliko je god više moguće ponavljanja i ako ocenim da je premalo onda dodajemo negativna na kraju svake serije tako ćeš relativno brzo doći do većeg broja ponavljanja na zgibovima, ali lat mašina ti neće pomoći sa zgibovima to je sigurno jer je to sasvim drugi pokret.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #10 poslato: April 14, 2012, 01:56:29 posle podne »

koliko serija zgibova da radim kad radim ledja i po koliko ponavljanja ja mogu 5 zgbova mozda da uradim :):D?ili da ostanem jos neko vreme na lat masini :)dok ne ojacam:)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: April 12, 2012, 07:03:54 posle podne »

Pa kao što rekoh sve te vežbe te mogu povrediti ako ih ne koristiš kako treba...zgibovi se ne mogu meriti sa lat mašinom ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #8 poslato: April 11, 2012, 10:52:30 posle podne »

Kapiram sad citao sam neke clanke,pocecu da radim cucanj radim prodanja zgibove ne mogu mnogo mi je tesko,kolko bi trebalo zgibova naprimer kad radim ledja,ja inace radim na lat masini ...da li je to isto ili je ipak bolji zgib?mrtvo dizanje necu da cackam znam dosta momaka koje ledja ubijaju nije ni malo naivno :)pozz
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: April 11, 2012, 07:42:56 pre podne »

Pa ne postopji konkretan odgovor, kako ne kontaš? Pitaj 20 ljudi koji se profesionalno bave sportom i svih 20 će ti dati 20 kombinacija ako imaš sreće, ali niko ti ne može reći koliko ti treba serija i vežbi ako ti ne programira čitav trening, a ako ćeš da radiš po šablonu onda radi po bilo kom hoćeš sve je to ionako isti šablon...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: April 08, 2012, 06:26:24 posle podne »

Pa znaš kako veljko, kažeš da radiš bench press, a ne radiš čučanj, a ja sam viĂ°eo da se ljudi mnogo lakše povrede na bench - u nego na čučnju, tako da to što radiš i nema mnogo logike. Nema te vežbe na kojoj ćeš se povrediti ako ju radiš pravilno, a noge će se teško razviti bez čučnjeva. Možeš nešto pokušati da izvodiš sa leg press mašinom ili još bolje sa Hack čučnjevima, ali to je sve zanemarljivo u odnosu na čučanj...

Ja uvek svoje vežbače treniram po sistemu koji sam opisao na ovom blogu: http://www.budifit.rs/osnovne-i-izolacione-vezbe/

Ali ti kažeš da ne radiš pola vežbi koje ja uvek forsisram, tako da to verovatno nije opcija.

Isto tako ja nikad ne radim direktno na bicepsu i tricepsu sa vežbačima koji vežbaju manje od godinu dana jer ih teram da rade sve vrste zgibova, propadanja, uski bench press, sve potiske naravno i tu ruke moraju da rastu bez da uradiš ijednu zasebnu "izolacionu" vežbu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #5 poslato: April 07, 2012, 06:33:36 posle podne »

treniram sve ukupno oko 8 meseci kad se sve spoji napredovao sam dosta imam 90 kg na 187 cm visine...obim ruke mi je 39,split trening koristim tj radim sreda ramena noge petak ledja triceps i nedelja grudi biceps....noge su mi najmanje razvijene,idu ka boljem,ramena i grudi su extra ledja onako,triceps ok biceps onako,zanima me da mi kazate koliko serija i vezbi da radim za sve partije posto mene to jako buni ne znam ni sam kolko bi trebalo da radim
ostajem na treninzima po sat i po jel to mnogo?koristim protein kreatin koji mi daje snagu bas...ne radim cucanj i mrtvo dizanje zbog ledja a iskreno se i bojim da radim da mi se ne zezne kicma ili da se ne porevrnem dok radim cucanj :D bendz radim ledja na lat masini ....ako vas jos nesto zanima recite mi hvala puno ocekujem brz odgovor :)pozz alene :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2012, 05:04:39 posle podne »

jos jedno pitanje za tebe triceps 4 vezbe po koliko serija biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,hvala unapred ))))koliko vezbi koliko serija..najrazbijenija su mi ramena grudi,obim ruke mi je 40 ledja nisu mnogo razvijena onako triceps ok...dajte mi predlog neki hvala i noge bas zaostaju ma da radim na njima i ok su sada kolko tolko ?

Sorry Veljko niasm video ovu temu...

Aj prvo da krenemo od toga da mi kažeš koliko ti dugo treniraš? pa ćemo onda da ti damo konkretan savet za ruke.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #3 poslato: April 04, 2012, 11:38:23 pre podne »

Ne moze ti niko ovako preko foruma, sa malo informacija o tebi i tvojoj formi, napisati savrsen program treninga za tebe  ;) a i izrada plana programa za trening se placa...
Sve u svemu, eksperimentisi sa vezbama, brojem serija, brojem ponavljanja u seriji i kilazama, vidi sta ti najvise pogadja misice... Ako koristis split, napravi raspored po grupama i drzi se tog rasporeda, a sa vezbama i svim ostalim, nadji sta tebi individualno najvise odgovara, i izvlaci maksimum iz toga i bice rezultata  ;)
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #2 poslato: April 04, 2012, 08:20:00 pre podne »

?moze odgovor cekam 10 dana hvala poz :)
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2012, 07:00:14 posle podne »

jos jedno pitanje za tebe triceps 4 vezbe po koliko serija biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,hvala unapred ))))koliko vezbi koliko serija..najrazbijenija su mi ramena grudi,obim ruke mi je 40 ledja nisu mnogo razvijena onako triceps ok...dajte mi predlog neki hvala i noge bas zaostaju ma da radim na njima i ok su sada kolko tolko ?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.