TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 07:47:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko odabira sagorevaca  (Pročitano 1826 puta)
El Che
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: April 13, 2012, 06:59:28 pre podne »

Pa jedem jaja i tunjevinu od 11h i to je jutro. Svejedno nikad ne trenitam pre drugog obroka.  ;D Salim se.
Verovatno bi najbolje bilo da ubacim mericu proteina ujutru sa ovsenim, to sam ranije radio, al` lako je to reci, jedva skupih pare za ovaj AC. Svorc sam k`o guja. Skupi su suplementi k`o djavo.
Mozda bi najpametnije bilo da sa nekim nemasnim sirom zamenim tu mericu proteina? Sta mislis? Al` na sta ce onda da lici taj obrok u pm... ovsene, bademi, lesnici, orasi, suvo grozdje i sir!  ;D
A, sta so tice UH-a, kad jedem krompir obarim dva komada (ne znam gramazu, ne merim ali nisu veliki) i jedan pojedem uz obrok od 14h, a drugi od 17h. Kad jedem integralni pirinac spremim jednu punu ciniju (ne verujem da ima vise od 250-300 grama) i podelim na dva dela, takodje uz obroke od 14h i 17h. Je l` treba da smanjim porcije?
« Poslednja izmena: April 13, 2012, 07:02:27 pre podne od strane El Che » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: April 13, 2012, 05:58:39 pre podne »

Ishrana ti je poprilicno dobra...Ujutru bi trebalo da uneses i nesto proteina..ako ides na definiciju treba da pripazis-smanjis unos UH i povecas unos proteina..tu coca colu bi trebalo da izbacis..
inace animal cut jeste odlican sagorevac....
Sačuvana
El Che
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: April 12, 2012, 11:59:41 posle podne »

Pozdrav svima, vec duze vreme pratim forum (doduse moram da priznam u poslednjih par meseci malo slabije) i evo vec 2 godine sam na posebnom rezimu ishrane. Kroz te 2 godine sam uspeo da sa 110 kg dodjem do 88-90 kg (varira u zavisnosti u koje doba dana se merim). Da napomenem da sam visok 198 i da mi ova nova kilaza odlicno stoji, jedostavno se zdravije osecam. E sad, posto ide leto, voleo bih da nabacim malo defku. Nisam koristimo nijedan sagorevace do sada, pa bih voleo da cujem vasa misljenja. Koliko mogu da vidim, najbolji sagorevac na nasem trzistu je AC. Da l` sam u pravu ili ne?

Evo i moje ishrane (ako nesto ne valja u njoj, slobodno ispravite):

9h- cim ustanem 1 kasika lanenog sa limunadom (1 limun), 80 gr ovsenih (s vodom), ukupno saka badema, lesnika i oraha + jedna saka suvog grozdja
11h- 5 barenih jaja (2 cela+ 3 samo belance) i konzerva tunjevine
14h- 250gr ( e sad, jednog dana belog mesa, drugog junetine, treceg ribe kuvano u vodi naravno- stalno menjam) + povrce (grasak, boranija, brokoli) + integralni pirinac jedan dan, a drugi bareni krompir
17h- isto kao i u 14h
20h- isto kao u 14h i 17h samo sto posle 17h izbacujem ugljene hidrate, dakle bez pitinca ili krompira. Znaci 250gr mesa + povrce
23h- Opet obarim 5 jaja (samo belance) + konzerva tunjevine. Umesto jaja nekad ubacim mladi sir (Elin ne mogu da nadjem nema ga u kraju)

E sad, nekad ubacim neku vocku ako mi se jede, recimo pomorandzu ili jabuku. I salatu naravno, da ne zaboravim. Takodje izaberem jedan dan u nedelju da popijem Koka kolu bez koje ne mogu. Kroz ove 2 godine sam se odrekao svega sto sam voleo... i slatkisa i hleba, ali Koce ne mogu. Ne volim sebe da izrobljavam, ako mi se nesto pije ili jede u trnutku popicu i pojescu ali naravno umereno  ;D

I, jos jedno pitanje... Da li bih, ukoliko bih kupio sagorevac morao da povecam unos proteina i/ili ugljenih hidrata, jer ne zelim da idem ispod 88 kg (bilo bi malo na ovu moju visinu)?
« Poslednja izmena: April 13, 2012, 12:04:07 pre podne od strane El Che » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.