TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:32:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HIdroxycut hardcore pro series  (Pročitano 6895 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: April 13, 2012, 05:23:25 posle podne »

Pa ako se skidanje kila usportilo to je zato što se telo lagano navikava, a tu sagorevač neće mnogo pomoći. Ono što tebi treba je ili više treninga ili bolje rešena ishrana.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: April 13, 2012, 11:38:43 pre podne »

Dobar je, ali mi nije bolji ni od Dyma-e a od Animala da ne govorim. Meni lichno nije nishta posebno, sto ne znaci da tebi nece biti, sve je to dosta individualno. Lepo se hrani, jako treniraj, odmaraj i ne vidim problem :)

Sve u svemu, nije los proizvod, ali je prehvaljen sa strane proizvodjacha i prodavaca generalno.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
markosvilajnac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #1 poslato: April 13, 2012, 12:46:15 pre podne »

Danas sam kupio sagorevac i to Hydroxycut hardcore proseries. Ja sam hteo animal cuts ( jer sam ga nekad pio i znam sta cini) ali mi je covek rekao koji radi u toj prodavnici da se AC vise ne uvozi i nema ga .Onda sam mu trazio da mi proda Dyma burn jer po forumu dosta njih ga hvale medjutim receno mi je da je ovaj Hydroxycut mnogo bolji i ubedio me da ga uzmem. Interesuje me da li ga je neko koristio do sad, ima li nezeljenih dejstva i daje li dobre rezultate?! P. S ja sam vec na rezimu ishrane i treninga i za 2ipo meseca smrsao sam 10 kg-a. Fale mi jos 5-6 da smrsam ali mi u poslednjih 2 nedelje topljenje sporije ide i zato ubacujem sagorevac kao malu pomoc... Hvala unapred!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.