TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 07:05:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi sagorevaca masti?  (Pročitano 2235 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: April 15, 2012, 08:55:11 pre podne »

Za početak bi trebao da se rešiš svih loših navika u ishrani - hleba, slatkiša, sokova itd, a sve to da zameniš sa voćeš, povrćem i vodom naravno, a kasnije možeš da manipulišeš sa detaljima.

Što se trčanja tiče ni to nije najbolja opcija, to je uvek teretana, ali to je već na tebi da odlučiš, a L-carnitine je samo jedan blag sagorevač koji neće nešto mnogo uraditi.

Razmišljaj o L-carnitinu samo kao o jednom od mnogih preparata koji su osmišljeni za bildere da ih koriste u kombinaciji da bi postigli najbolji rezultat, ali sam po sebi on će ti dati samo 2 - 3% efekta sagorevanja masti...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
shomispc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #3 poslato: April 14, 2012, 11:17:58 posle podne »

Hvala na odgovoru, samo bih hteo jos jednu stvar da pitam.
Ako bih umanjio obroke, i koristio l-carnitin sa svakodnevnim trcanjem, da li bi to imalo efekta ili bih morao da kompletno menjam rezim ishrane i da pazim koji tip namirnica unosim?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2012, 08:26:17 posle podne »

Nisi ništa pogrešio oko postovanja, ali nemoj se ljutiti moram ti reći da greši što se treninga tiče. Džaba svog znojenja od toga nema ništa, jer tako moš i u saunu pa ćeš se još više znojiit. Prva stvar je rešavanje ishrane, a tek onda možeš razmišljati oko svega ostalog...pa i sagorevača.

Sagorevači će uraditi svoj posao, ali razmišljaj o tome na ovaj način. Bilo koji sagorevač ti pomaže u nekom procentu kada skidaš salo, ali proces sagoravanja sala usled restrikcija kalorija ili povećanje potrošnje istih mora da postoji da bi sagorevači imali vidan efekat.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
shomispc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #1 poslato: April 14, 2012, 12:01:47 posle podne »

E, ovako, totalni sam pocetnik u vezi ovoga, i zato sam se odlucio da ovde pitam za neko misljenje.

Naime, moja situacija je sledeca, debeo sam, ali je problem sto sam ja jedan veliki stomak :P Znaci noge su mi definisane i jake, dok su mi ruke prosecne gradje..
E sad', proslo leto (kao i svako leto), se bacim na trcanje i krenem da se topim. Dok trcim, znaci na 20, 30 stepeni, ja nosim pojas oko struka, steznik (gace) od istog takvog materijala, i 2 duksa i prsluk i topim se kao zivotinja. Uspeo sam bio da skinem 10 kg za mesec dana trcanja (svakodnevnog), medjutim, s obzirom da su kolena pocela da me bole (jer trcim po betonu) morao sam da prekinem sa trcanjem (Sa mojih 100kg i distancama od preko 5km pre nego sto prestanem da trcim i krenem u lagani hod, kolena mnogo trpe) .

Sada planiram da opet krenem da trcim, tj vec sam krenuo sa time, i voznjom bajsa, i zanima me u kolikoj meri bi mi http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html ovo pomoglo? Ne bih odma' krenuo sa AC-om jer ne bih da rizikujem i protracim toliko novca ako necu imati neku korist od toga..

Sto se tice obroka, hleb jedem minimalno, uz rucak skoro nikad, uz dorucak 1,2 kriske jer nemam sta drugo da jedem (ili to ili musli), dok ne veceram vec godinama..

Ako neko ima neki savet, oko uzimanja ovih sagorevaca, bio bih zahvalan da to podeli sa mnom :)
Isto tako, ako sam pogresio nesto prilikom postovanja, nadam se da se necete naljutiti jer mi je ovo ipak prvi post ovde.

Srdacan pozdrav,
Milos
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.