TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:50:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kreatini i hrana?  (Pročitano 2301 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: April 15, 2012, 08:57:15 pre podne »

Cao, zanima me da li pri koriscenju kreatina, treba poseban rezim ishrane(da unosim vise proteina preko hrane, nego sto sam do sada), znaci  da li moram svaki dan da jedem u vecim kolicinama jaja,meso,povrce...? Ili se mogu normalno hraniti, samo da pijem proteine pored kreatina i dekstroze?

Ukoliko hoćeš najbolje rezultate onda moraš i ne samo to moraš da unosiš bar 4 litre vode dnevno, ako ne i više...tek onda imaš neke vajde od kreatina, sve ostalo je zanemarljivo...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dzile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: April 15, 2012, 08:56:04 pre podne »

Zavisi šta je za tebe "normalna ishrana" i kakvi su ti ciljevi. :)  Kako ti trenutno izgleda ishrana, tj. koliko grama proteina i uglj. hidrata unosiš dnevno?
gledam da se hranim sto zdravije, ali iskreno ne hranim se bas zdravo zbog obaveza :(. Cesto se desava da za rucak pojedem brzu hranu, ja mogu da jedem sve, ali jbg... Pa me interesuje, kako bi trebali da izgledaju obroci pri koriscenju kreatina, jer sam cuo da je veoma vazno voditi racuna o ishrani kada se koriste.
« Poslednja izmena: April 15, 2012, 08:58:32 pre podne od strane Dzile » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2012, 08:49:45 pre podne »

Zavisi šta je za tebe "normalna ishrana" i kakvi su ti ciljevi. :)  Kako ti trenutno izgleda ishrana, tj. koliko grama proteina i uglj. hidrata unosiš dnevno?
Sačuvana
Dzile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: April 15, 2012, 08:32:57 pre podne »

Cao, zanima me da li pri koriscenju kreatina, treba poseban rezim ishrane(da unosim vise proteina preko hrane, nego sto sam do sada), znaci  da li moram svaki dan da jedem u vecim kolicinama jaja,meso,povrce...? Ili se mogu normalno hraniti, samo da pijem proteine pored kreatina i dekstroze?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.