TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 07:05:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem  (Pročitano 2279 puta)
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #6 poslato: April 21, 2012, 07:22:43 posle podne »

haha..ribu ne mogu da jedem ,alergican sam na nju :D I u mom slucaju je bitno sto sam smanjio kolicinu ,jer umem da PRETERUJEM! :D
Sto se tice dorucka ne mogu slabiji jer onda od 10 sati do 3 nemam snage ,i vucem se ko prebijen...Ali poslucasu sve sto mogu i da primenim,slazem se da mogu da skuvam jaje,isprzim bez zumanca,maslinovo ulje uglavnom i koristim vec...

Hvala puno! :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: April 21, 2012, 07:00:31 posle podne »

Ne bi ti smetao whey cak naprotiv, ali bi prethodno morao da povedes vise racuna o i shrani ako vec zelis da skines visak kg...Gledaj da ubacis bar jos jedan obrok ili uzinu u toku dana...Primetla sam da si napisao da si smanjio rucak, veceru ali treba da znas da nije bitno kolicinski koliko si pojeo vec sta si pojeo..Za veceru treba da imas neki proteinski obrok( recimo tunjevinu) a ne mleko i keks...Sto se tice obroka uvek mozes pojesti nesto kvalitetno sto se brzo sprema, tipa isprzis jaja( izbacis koje zumance) na vrlo malo maslinovog ulja, zatim tunjevinu dobro iscedis od ulja, uvek mozes skuvati neko jaje, za dorucak recimo mozes mleko ali sa ovsenim pahuljicama..
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #4 poslato: April 21, 2012, 06:26:11 posle podne »

Hmm pa dorucak je dosta los po meni,na poslu jedem pa obicno ispecem neko belo meso ,salate ,jogurt,crni hleb (uvek i uz svaki obrok) i tako... za rucak jedem uglavnom kuvano,povrce i meso(uvek peceno ili dinstano ,nikad pohovano) sa jako malo hleba bez masnih namirnica kao pomfrit. Salate razne i za veceru keks ,malo mleka ili caj...Ono nije najsrecnija ishrana ,ali losa okolnost je sto mi je i majka u bolnici trenutno pa nemam tu raznovrsnost,jer se sam snalazim,ali uglavnom se trudim da bude povrca i sto manje testa,i manji obroci..
Da li bi Whey smetao u mojoj nameri da skinem par kilograma ?? 
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: April 21, 2012, 03:30:23 posle podne »

Kakva ti je trenutno ishrana? Mogao bi uzmes neki whey, aminokiseline i obavezno mutivitamine i minerale...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #2 poslato: April 21, 2012, 01:28:55 posle podne »

Pa trci 3 puta nedeljno tj kardio trening neki ubaci i to je to.. Sacekaj savete iskusnijih :)
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: April 21, 2012, 10:38:25 pre podne »

Ovako,prvo zelim vam se zahvalim jer sam zimus postavio jedan topik i dobio brdo korisnih informacija koji su se dobro pokazali. HVALA VAM !! :D

Pio sam SuperCharge zadnja 2,3 meseca,i imam odlicne rezultate,imao sam vremena da se posvetim tome. Trenutno imam 87 kilograma i zeleo bih da skinem do 80-82...Znam sve ishrana mora da se regulise ,to je ok ..Problem je sledeci,U medjuvremenu sam poceo da radim(tezak fizicki posao) sto znaci da moram makar dorucak da imam bogat,rucak i veceru sam smanjio koliko god mogu. treniram 3,4 puta nedeljno najvise,jednostavno telo ne moze da izdrzi vise.Moje pitanje je sledece: Koja kombinacija suplemenata bi mi najbolje pomogla da sacuvam dobijenu misicnu masu(i da je malko istaknem) i da mi pomogne oko umora koji mi je mozda najveci problem.Uz sve to da i skinem po neki kilogram :D
Znam da mnogo pitam i trazim,ali svaka sugestija mi znaci i bila bi mnogo cenjena! :D

Super ste svi i ekstra je forum ! Ziveli ! :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.