TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:24:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 32002 puta)
Nobody
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #58 poslato: Februar 10, 2013, 04:53:21 posle podne »

Pozz, vredi li ovo cemu? http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN103-Creatine-Monohydrate-100-pure.html
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #57 poslato: Februar 10, 2013, 03:31:17 posle podne »

pošto si povreĂ°en a ne bolestan po mom mišljenju je ok uzimati 5 g (jednu kafenu kašičicu) dnevno.

Hrani se normalno, unosi dosta proteina a ako ležiš i ne trošiš puno kalorija onda nema potrebe da preteruješ sa ugljenim hidratima (energija)  mada ti svakako nisi taj tip ...samo klopaj kao i do sada, 7 dana nije strašno

Hvala,tako i radim :) ali ne mogu da prestanem da jedem :/ jedem svaki pola sata i to bas puno :s
Sačuvana
workout brate!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Februar 10, 2013, 12:42:12 posle podne »

pošto si povreĂ°en a ne bolestan po mom mišljenju je ok uzimati 5 g (jednu kafenu kašičicu) dnevno.

Hrani se normalno, unosi dosta proteina a ako ležiš i ne trošiš puno kalorija onda nema potrebe da preteruješ sa ugljenim hidratima (energija)  mada ti svakako nisi taj tip ...samo klopaj kao i do sada, 7 dana nije strašno
« Poslednja izmena: Februar 10, 2013, 12:44:50 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #55 poslato: Februar 10, 2013, 12:01:32 posle podne »

pozdrav trenutno sam povredjen i ne mogu da treniram bar jos 7 dana.Jel ima neko neki dijetu i da li da uzimam kreatin mono. ili da stopiram tih 7 dana?
Sačuvana
workout brate!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #54 poslato: Februar 09, 2013, 11:05:55 posle podne »

Kad ga koristiš samo nakon treninga, onda i nije baš skupa investicija. A, svakako jeste vredna. :)

Skupo je kada ga neki "rasipaju" uzimajući ga po 3-4 puta dnevno, pa mala kutija ode za nedelju dana. :D
Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #53 poslato: Februar 09, 2013, 10:54:48 posle podne »

Pa na pocetku ( kad sam kretao sa vezbanjem) koristio sam onaj Bio Tech Iso Whey, kad bi skupio neku kintu naravnu da bi pre uzeo npr. Elite Whey(Dymatize) nego kreatin :)
Sačuvana
asasa
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #52 poslato: Februar 09, 2013, 10:50:31 posle podne »

Nisam na to mislio.

Lično, kad god sam imao para samo za jedan suplement, to bi bio whey. To uvek moram imati za posle treninga, a ostali suplementi su mi opcioni i zavise od toga kad koliko imam para.

Zato sam te pitao imaš li još nešto od supsa, ciljajući na whey. :)

Ali, da te ne bacam sada u još veću nedoumicu - uzmi taj kreatin i uživaj. :)
Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #51 poslato: Februar 09, 2013, 10:36:40 posle podne »

Pa nemam, nisam bas u nekoj finansiskoj situaciji da priustim vise od jednog suplementa :)

A i mislim da bi pametnije bilo da ne bacam mnogo para na suplemente nego da se usredsredim na ishranu
« Poslednja izmena: Februar 09, 2013, 10:44:42 posle podne od strane Apex Predator » Sačuvana
asasa
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #50 poslato: Februar 09, 2013, 10:35:03 posle podne »

Dobar izbor. ;)

Da li imaš još nešto od suplemenata?
Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #49 poslato: Februar 09, 2013, 10:17:25 posle podne »

Uzimam onda Kreatin od Dymatize :)
Sačuvana
asasa
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #48 poslato: Februar 09, 2013, 09:52:25 posle podne »

Pozdrav, i ja bih neki kreatin da uzmem ali sam u nedoumici koji? Pa preporucujte :)

Već si dobio preporuku za Dymatize, i podržavam izbor. Pored toga, preporučujem i Labrada CreaLean ili Twinlabov kreatin monohidrat.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #47 poslato: Februar 09, 2013, 08:33:22 posle podne »

Pozdrav, i ja bih neki kreatin da uzmem ali sam u nedoumici koji? Pa preporucujte :)
Obavezno konsultujte lekara pre upotrebe. Zabranjeno za trudnice i dojilje. Čuvati van domašaja dece. Ovo pise na pnasportovom sajtu o tom proizvodu..
Ok, inace koja je razlika izmedju  obicnog Kreatina i mikronizovanog, i kakav li je Bio Tech Kreatin Monohidrat?

Monohidrat ti je 'kao' pesak.. mikronizovan je lepo usitnjen, kako koka.. manje ce posla imati organizam sa mikronizovanim..

Svaki kreatin ima potpuno istu ulogu, pa ako je kinta problem uzmi njega iako je od ш firme. Probao sam ga, vrsio je posao.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #46 poslato: Februar 09, 2013, 07:51:52 posle podne »

Pozdrav, i ja bih neki kreatin da uzmem ali sam u nedoumici koji? Pa preporucujte :)
Obavezno konsultujte lekara pre upotrebe. Zabranjeno za trudnice i dojilje. Čuvati van domašaja dece. Ovo pise na pnasportovom sajtu o tom proizvodu..


Pa jesi ti trudnica i dojilja ? : D Pa njima su 90% normalnih stvari zabranjene,haha :D
Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #45 poslato: Februar 09, 2013, 07:39:39 posle podne »

Pozdrav, i ja bih neki kreatin da uzmem ali sam u nedoumici koji? Pa preporucujte :)
Obavezno konsultujte lekara pre upotrebe. Zabranjeno za trudnice i dojilje. Čuvati van domašaja dece. Ovo pise na pnasportovom sajtu o tom proizvodu..
Ok, inace koja je razlika izmedju  obicnog Kreatina i mikronizovanog, i kakav li je Bio Tech Kreatin Monohidrat?
Sačuvana
asasa
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #44 poslato: Februar 09, 2013, 07:26:14 posle podne »

Pozdrav, i ja bih neki kreatin da uzmem ali sam u nedoumici koji? Pa preporucujte :)
Obavezno konsultujte lekara pre upotrebe. Zabranjeno za trudnice i dojilje. Čuvati van domašaja dece. Ovo pise na pnasportovom sajtu o tom proizvodu..
Pa svaka kompanija se tako ogradjuje u slucaju tuzbi.. ne brini za to. Vecina nas ovde pa i ja koristimo kreatin svakog dana.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.337 sekundi sa 17 upita.