TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:49:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako ojacati noge???  (Pročitano 8231 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2012, 07:22:51 pre podne »

Pa da je to što ti Nature kažeš tačno onda mu daješ skroz pogrešan savet jer je šutanje najgora vežba za kolena. Noga se u toj vežbi nalazi u mehanički najlošijem položaju i opterećuje kolena više nego i jedna druga vežba za kolena...

Što se tiče nelagodnog osećaja i tvog straha tu ti ne mogu nište, jer se čučnjeva boji 90% vežbača, ali muda ti niko neće pokloniti. Opet kažem naĂ°i pravi razlog tvog bola u kolenima. Nagli rast nije razlog, jer u pubertetu svi naglo rasto, a ako nisi izrasto preko 2 metra onda nema razloga da te kolena bole od naglog rasta. Ukoliko su ti tetive upaljene ili imaš neki drugi poremećaj onda možeš znati razlog bolu, ali ovako napamet ne možeš ništa da uradiš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2012, 05:29:40 posle podne »

Ti kreni cucanj bez opterecenja, pa ako ne bude problema/bolova polako radi dalje pa kreni kilaze. Ako krenes da radis sa unapred strahom mozda i psihicki napravis problem. Kreni opusteno, pogledaj tehniku i cepaj : )
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2012, 03:08:40 posle podne »

Ma od 2. razreda imam problema sa kolenima i to su me pre bolela u nekim periodima godine bukvalno nisam mogao po par dana da se bavim fizickim aktivnostima, sada se to ne desava samo ne mogu da radim sa opterecenjem cucanj.... inace mi nisu tako osetljiva, treniram kikboks i cepam se kolenima sve normalno, ali kada radim cucanj, imam neki neugodan osecaj, cak se malo i bojim da idem u cucanj od ranijih iskustava.....a dokotri su rekli da je to zbog brzog rasta i sta ti ja znam....nista konkretno
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2012, 02:56:29 posle podne »

Realno, ako decko ima neki problem kao sto ja imam. Ne mozes tek tako krenuti da jacas noge sa cucnjevima i nekim preteranim vezbama. Samo mozes da se ubogaljis.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2012, 01:43:41 posle podne »

Dubinski skokovi su najgora stvar na svetu za kolena i tu se odma možeš pozdraviti sa karijerom...treba prvo da vidiš šta je uzrok tvojim bolovima pa tek onda da rešavaš sve ostalo...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2012, 08:34:10 posle podne »

Dubinski skokovi curl i kick i onda ass to gras do povracanja.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2012, 01:43:41 posle podne »

Radi na "sutalici" single leg, kontam to je neka osnova kad krenes da jacas noge. Ja to sad radim posle povrede kolena. A cucanj posle ili odmah sa tezinom tela samo
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2012, 12:29:46 posle podne »

probaj da uzmes neke bandage
 ili steznike za kolena, meni mnogo pomazu u cucnju. Ostale vezbe...mozda leg press probaj, ali cucanj je cucanj - najbolji za noge.
probaj steznike, iznenadices se koliko mogu da pomognu...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2012, 11:40:23 pre podne »

Pozdrav forumasi, mnogo ste mi dilema razresili i pomogli, e sad jedno pitanje u vezi treninga:

Kada nabacim zeljenu masu, planiram da sa kikboksa predjem na MMA, i za to mi trebaju veoma jake noge, koje mi i nisu jaca strana.
Noge su mu mrsave, ali dosta eksplozivne... E sada bih hteo malo da ih nabudzim, posto sve krece iz nogu, i radio bih ja i cucanj i iskorak i sve ali imam problem, bole me kolena kada radim cucanj i slicne vezbe, jer sam jos kao mali imao problema sa kolenima zbog brzog rasta...
Da li bi ste mogli da mi date neke vezbe da sto vise ojacam noge, u teretani za sada radim samo sutiranja, ono kada legnem pa guram noge unazad za zadnju lozu i list...sta bih jos mogao da radim a da nije iskorak ili cucanj... :)
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.