TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:15:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vase misljenje o ovim proteinima  (Pročitano 7081 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jun 09, 2012, 09:29:16 posle podne »

Ako ti je bitan taj ukus, možda da uzemeš u obzir Twinlab whey. Dobio sam pohvalu na račun tog ukusa.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jun 09, 2012, 01:52:47 posle podne »

E ovako jedno pitanje i od mene :D Da li je neko probao SNI protein ukus cookies & cream i kakav je? Znam da je taj ukus od Gaspari-ja super ali posto ga nemamo u ponudi znali neko da li je ovaj ukusan? hvala
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2012, 12:38:41 pre podne »

Kao pocetniku tebi je to sasvim svejedno. Nemoj da trosis puno para jer nema ti tu bas mnogo poente.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2012, 10:17:38 posle podne »

I jedan i drugi su 100% surutka.
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2012, 10:14:38 posle podne »

Da iso je bolji ali je skuplji,do sad sam pio elite whey i super je,ne znam dali da probam whey gold(zadnji pomenut)i on je malo skuplji ali je 2,3kg pa ne znam ni ja sta se vise isplati elite ili gold,mada kazu da je gold iz 100%surutke a elite iz 80%surutke ako sam dobro zapazio.
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2012, 09:33:06 posle podne »

od tih sam pio samo elite i dopao mi se.

cini mi se da je bio cokolada
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2012, 08:57:27 posle podne »

Pozdrav i tebi, Saviću. :)

Koristio sam sva 3 pomenuta proteina. Svi imaju fantastičan sastav, a to je najbitnije u celoj priči. Razlike su u nijansama, a to rekreativcima nije nimalo bitno. :) Šta god izabrao, nećeš pogrešiti.

Bolji od pomenutih, a da je iz naše ponude, jeste Dymatize Iso 100(izolat proteina). No, prilično je skup, pa i nije baš isplativ džepu rekreativca...
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Maj 14, 2012, 08:39:32 posle podne »

Pozdrav svima,
E zeleo bi ovako,posto se mnogo pitanja postavlja,koj je whey najbolji,hteo bi da cujem vase misljenje i vase iskustvo sa ovim proteinima,koj se najvise isplati i koj je najbolji,posto nisam nasao sve na pansportu,moracu da postavim linkove sa drugih sajtova,da bi znali o kom proteinu je rec.
E pa da krenemo:
Prvi protein koji je po meni odlican,koj i ja koristim je http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html?keyword=protein
Onda drugi http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SS616-Professional-Strength-Whey-Protein.html?keyword=protein
I poslednji koj sam izabrao da kazete svoje misljenje je Optimum Whey Gold.
E sad po vama koj je od ovih na prvom a koj na drugom i trecem mestu,dali ste pili sve,i kakva su vam iskustva,i koj se najvise isplati,ako ima neki bolji od svih ovih postavite slobodno,ali zanima me vase misljenje.

Edit: Ne možeš postavljati linkove ka konkurentskim online šopovima. Ako već nemamo neki proizvod u ponudi, pronaĂ°i neki neutralni(strani) link ili samo navedi naziv.
« Poslednja izmena: Maj 14, 2012, 08:57:50 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.